انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
بي قانون
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
بی قانون/برسد به دست محسن چاوشي!
بی قانون/مناظره در باب رژیمِ حقوقی دریای خزر
بي قانون/جوجه کباب ترش و فرزندت کجاست؟!‏
بي قانون/90 سال خشکسالی
بي قانون/PHD موتورسوار
بي قانون/حضور مسئولان شهرداری و موش‌ها پای میز مذاکره!
بی قانون/ دنر کباب و لیر بپر توی بغل ریال!
بی قانون/جریحه داری وجدان جمعی از زاویه درست
بی قانون/موهیتو با محمود مردِ محبوب ملت!
بی قانون/سینما و پوشش!
بی قانون/انتخاب رشته فضایی
بی قانون/روز خبرنگار و...!
بسته ارزي پيشنهادي «بي‌قانون!» قسمت دوم
بی قانون/عشق‌های پایدار دبیرستانی
بی قانون/فالوده شیرازی و حقوق شهروندی!
بي قانون/ خوراك جايگزين!
بي قانون/ ارزی ندارم دادا صرافی بسته است
بی قانون/پول صاف و سافت
بی قانون/از شکستن رکورد گینس توسط کی‌روش تا آغاز چالش کنسرت خانگی!
بی قانون/عاشقی چون آب روان با استخوانی در گلو
بی قانون/سوال از رییس‌جمهور پاسخ از ما
بی قانون/یه جوری میزون می‌کنه که مارو به‌هم برسونه!
بی قانون/آش رشته و نتایج کنکور!
بی قانون/معضلي به اسم كنسرت خياباني!
بي قانون/ دزدهای رادیو!
بی قانون/آخرین تغییرات مدخل ارز در لغت‌نامه‌های فارسی
بي قانون/قصه خسوف
بی قانون/مي‌خندي؟!
بی قانون/در شباهت بابا و میخ
بي قانون/تكدي نگري!
بي قانون/میشل استروگانف و حمید هیرادیسم!
بی قانون/زنان پیازی، مردان پنیری
بی قانون/تكدي نگري!
بي قانون/میثم چو عقابی‌ست...
بي قانون/نون و ماست و سریال ترکی
بي قانون/شباهت‌های مرغ و پراید!
بي قانون/كلينيك پوست و مو واقع در خط دو مترو
بي قانون/چرا باید به رییس جدید بانک مرکزی امیدوار باشیم
بي قانون/بچه‌ها بچه‌ام رو نزنیدش
بي قانون/برو کنار نفتی نشی
بي قانونن/مصايب سفر
بي قانون/باقلاقاتق تکثیر حاتم طایی در کشور!
بي قانون/چه فرقي ميكنه؟!
بی قانون/طعم تلخ گیلاس
بی قانون/شیر موز و دلیل عصبانیت ترامپ!
بي قانون/رویای گل و بلبل!
بي قانون/رفتن بی‌وقت برق
بی قانون/کیک شکلاتی بدون شیر خر!
بی قانون/ در زمان قطعي برق چه كنيم؟
بی قانون/ خیریتی تو این گرماست
بیشتر
کد خبر: 77758 | تاریخ : ۱۳۹۷/۲/۱۸ - 10:42
بی قانون/ بدون بدون فیلتر

بی قانون/ بدون بدون فیلتر

تکنولوژی مدام در حال توسعه است. این روندی است توقف‌ناپذیر که ابرقدرت‌ها از آن در راه پیشبرد اهداف شوم‌شان بهره می‌برند.

قانون- علي مسعودي نيا

تکنولوژی مدام در حال توسعه است. این روندی است توقف‌ناپذیر که ابرقدرت‌ها از آن در راه پیشبرد اهداف شوم‌شان بهره می‌برند. در دقایق پیش‌ِرو در این مستند هوشمندانه خواهید دید که در پس پرده ابزارهای ارتباطی دنیای مدرن چه دسیسه‌های کثیفی در جریان است.

بر اساس اطلاعات محرمانه در نوامبر سال 2017 یک‌نفر از اعضای موصاد به یک نفر از اعضای سیا پیام داد. پیام از راه نرم‌افزار لجن‌باری به نام تل-گرام ارسال شد با این مضمون: «چه‌طوری جک؟». عضو سیا پیام را سین کرد و جواب نداد. عضو موصاد متوجه شد که آن مامور سیا لست سین ریسنتلی داشته است. چنین شد که دوباره پیام داد: «چرا سین می‌کنی جواب نمی‌دی؟» و چون باز همان اتفاق تکرار شد نوشت: «کسی رو مثل من عذاب نمیدی!».

این تنها نمونه ثبت شده از ارتباط تل-گرام با سازمان‌های جاسوسی و تروریستی نیست. پژوهش‌ها در اسناد محرمانه نشان می‌دهد که اگر تل-گرام نبود، داعشی‌ها مجبور بودند از لاین استفاه کنند و لاین هم در زبان محرمانه‌ ماموران سیا به معنای خط است. همین دلیلی است بر عمق فاجعه. وگرنه کلا چه دلیلی داشت؟ هیچی. در ژانویه سال 2018 جمعی از دولتمردان جهان به مدیران تل-گرام پیام دادند که: «شب سال نویی جون مادرت نشون بده ملت چیا به هم میگن». اما او که میلیون‌ها دلار از تروریست‌ها دریافت کرده بود، به جای نشان دادن پیام‌های ملت، دولتمردان جهان را بلاک کرد.

این در حالی است که تنها در سال 2016 بالغ بر 12 نفر از کاربران این اپ قربانی کلاه‌برداری‌های مالی شده‌اند. رقم این کلاه‌برداری‌ها به بیش از دو میلیون تومان می‌رسد که با نرخ دلار 4200 تومانی معادل است با 476 دلار و نوزده بیست سنت. این در حالی است که بهای نفت برنت دریای شمال 75 دلار است.

یعنی حدود هفت بشکه نفت به منافع کشور ضرر خورده است. آیا تا کنون به این دقت کرده‌اید که «ت» ابتدای دو واژه تل-گرام و ترامپ و حرف دوم نام نتانیاهو است؟ جان ما دقت کرده بودید؟ آیا این مشابهت تصادفی است؟ آیا این مصادفت تشابهی است؟ آیا دقت کرده بودید که پاول دوروف و کوکتل‌مولوتوف هم‌قافیه هستند تا حدی؟

به این تصاویر که یک دوربین کنترل ترافیک ثبت کرده دقت کنید: در یکی از روزهای آفتابی سال 2015 یکی از دولتمردان روسیه به نام میخاییل صاد در نزدیکی کاخ کرملین در گروه خانوادگی تل-گرام‌شان چیزی خواند و زد زیر خنده. مدودف رییس‌جمهور وقت روسیه، یا نخست‌وزیر وقت روسیه، بهش گفت: «ببینم! به چی می‌خندی میخاییل؟» میخاییل گفت: «هیچی... هیچی...» از همان لحظه بود که دولت روسیه فهمید چه خبر است. مگر آدم الکی به هیچی می‌خندد؟ لابد جوک بی‌ادبی بوده دیگر. حالا اصلا این هم هیچی. تحقیقات نشان می‌دهد که برخی کاربران این اپ بیش از 20 عکس خودشان را در حالات مختلف-دقت کنید! در حالات مختلف- می‌گذارند در پروفایل‌شان. آیا این درست است؟ نچ! درست نیست.

اما تل-گرام تنها راه ارتباطی سلطه‌جویان نیست. وات-زاپ هم راه ارتباطی سلطه‌جویان است. تو-ای-تر و اینِس-تا-گرام(که نام خانوادگی آن نشان می‌دهد از خویشاوندان تل-گرام است) هم راه ارتباطی سلطه‌جویان است.

کلا جز یک پیام‌رسان بقیه‌اش مشتی آشغال هستند در خدمت سلطه‌جویان جهانی. البته این مستند جنبه تبلیغی ندارد و ما نام آن پیام‌رسان را نمی‌گوییم تا ریا نشود. اما اگر دقت کنید به کل گزارشگران فوتبال سپرده‌ایم که در هر بازی هر سه دقیقه یک‌بار نامش را اعلام و شما را به عضویت در آن تشویق کنند.

پیش از تل-گرام و این قرتی‌بازی‌ها آن اسکایپ و ایموی کوفتی بود، قبلش فیس‌بوک کوفتی بود، قبلش اورکات کوفتی، قبلش یاهو مسنجر کوفتی، قبل‌ترش اس‌ام‌اس کوفتی، قبل‌ترش موبایل کوفتی و تلفن کوفتی و نامه کوفتی و همه در اختیار سلطه‌جویان. اصلا چرا باید آدم‌ها با هم تماس داشته باشند اگر ریگی توی کفش‌شان نیست؟ هان؟

دکتر هاشم جمشیدپور متخصص سیاحت بین‌الملل در این‌باره توضیح می‌دهد: «این نرم‌افزار را یک انگلیسی به نام ساموئل مورس بر اساس رمزهای فراماسونی پایه‌ریزی کرد تا گرگ پیر استعمار بتواند شنگول‌ها، منگول‌ها و حبه انگول‌ها(!)را بفریبد و بگوید منم منم مادرتون. در حالی که کافی است از او بخواهید دست یا دمش را نشان‌تان بدهد. آن وقت خواهید فهمید که نه برای کمک به شما، که برای خوردن شما آمده. آیا خوش‌تان می‌آید خورده شوید توسطش؟ هرگز!».

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.