انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران خبرخوان فارسی
بي قانون
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
بی قانون/ کاپیتان روحانی در میانه میدان
بی قانون/ ابهام مرغی گوشتی!
بی قانون/ تا ۱۴۰۰با رتبه هجده
بی قانون/ تجربه‌ای تلخ از آماربازی
بی قانون/ توصیه‌هایی به عروس جدید قصر باکینگهام
بی قانون/ باور كن! نرخم رو باور كن!
بی قانون/ بی‌اجازه‌ پدر و مادرم و بزرگ‌ترا، بله!
بی قانون/ از ناصر خسروی فیلترشکن‌فروش تا مهریه عروس
بی قانون/ در حسرت پهنای باند
بی قانون/ دلار بالاخره ۴۳۰۰ تومان شد
بی قانون/ لزوم انتخاب شام امشب به دست مسئولان
بی قانون/ فقط بذارید من برم
بی قانون/ بلغمی‌های مجلس چه می‌گویند؟!
بی قانون/ عاقبت ترامپ بدون برجام
بی قانون/ شایعاتی پیرامون وجود تیم‌ملی فوتسال بانوان
بی قانون/ نون و پنیر و دلار
بي قانون/فوتساليست‌ها
بی قانون/ تیم بانوان را ول کنیم
بی قانون/ نگار فیلترشده من ای جــان!
بی قانون/ تبلیغات میدانی فیلم فرهادی!
بی قانون/ زنده‌ای، برجام می‌خواهی چه کار؟!
بی قانون/ زمین‌گیر شدن اصولی تلگرام
بی قانون/ چطوری؟ حاتمی‌کیا؟
بی قانون/ سخنی نایاب از سیف
بي قانون/داستان درخت سیب و اشک‌هایی که از گونه احمدی‌نژاد چکید
بي قانون/جنس مخالف چیست؟ چرا؟ چگونه؟
بی قانون/ یه ارز تازه!
بی قانون/ بدون بدون فیلتر
بی قانون/ این چه حبابیست؟!
بی قانون/ ورژن جدید برنامه‌ریزی
بی قانون/ تراژدی قفل
بی قانون/حضور مجید خراطها در کابینه ممنوع شد
بی قانون/ راه های غش کردن تلگرام
بی قانون/لطفا حیوان باشید
بی قانون/ راه های غش کردن تلگرام
بی قانون/ بررسی ابعاد فراماسونری دوغ مهدوی کیا
بی قانون/ شجاعت و تلگرام
بی قانون/ تعطیلات ماهی‌های بادکنکی
بی قانون/ مغزهای کوچک ضرب زده
بی قانون/ عمه سروش
بي قانون/با نخبگان قسمت اول
بي قانون/باران تویی به خاک من بزن...
بی قانون/ رونمایی اسحاق از نیما
بی قانون/ مومیایی و دل‌درد
بی قانون/ تنهایِ تنهام، انگار رو اَبرام
بی قانون/ خاطرات شمال!
بی قانون/ چرا این ابزار شیطانی رو فیلتر نمی‌کنید؟
بی قانون/ چرا انگلیسی، نه و روسی، آری؟
مخالفت وزیر ارتباطات با اعطای انحصار به صداوسیما
بی قانون/مکزیک پدر پیام رسان داخلی ماییم!
بیشتر
کد خبر: 77758 | تاریخ : ۱۳۹۷/۲/۱۸ - 10:42
بی قانون/ بدون بدون فیلتر

بی قانون/ بدون بدون فیلتر

تکنولوژی مدام در حال توسعه است. این روندی است توقف‌ناپذیر که ابرقدرت‌ها از آن در راه پیشبرد اهداف شوم‌شان بهره می‌برند.

قانون- علي مسعودي نيا

تکنولوژی مدام در حال توسعه است. این روندی است توقف‌ناپذیر که ابرقدرت‌ها از آن در راه پیشبرد اهداف شوم‌شان بهره می‌برند. در دقایق پیش‌ِرو در این مستند هوشمندانه خواهید دید که در پس پرده ابزارهای ارتباطی دنیای مدرن چه دسیسه‌های کثیفی در جریان است.

بر اساس اطلاعات محرمانه در نوامبر سال 2017 یک‌نفر از اعضای موصاد به یک نفر از اعضای سیا پیام داد. پیام از راه نرم‌افزار لجن‌باری به نام تل-گرام ارسال شد با این مضمون: «چه‌طوری جک؟». عضو سیا پیام را سین کرد و جواب نداد. عضو موصاد متوجه شد که آن مامور سیا لست سین ریسنتلی داشته است. چنین شد که دوباره پیام داد: «چرا سین می‌کنی جواب نمی‌دی؟» و چون باز همان اتفاق تکرار شد نوشت: «کسی رو مثل من عذاب نمیدی!».

این تنها نمونه ثبت شده از ارتباط تل-گرام با سازمان‌های جاسوسی و تروریستی نیست. پژوهش‌ها در اسناد محرمانه نشان می‌دهد که اگر تل-گرام نبود، داعشی‌ها مجبور بودند از لاین استفاه کنند و لاین هم در زبان محرمانه‌ ماموران سیا به معنای خط است. همین دلیلی است بر عمق فاجعه. وگرنه کلا چه دلیلی داشت؟ هیچی. در ژانویه سال 2018 جمعی از دولتمردان جهان به مدیران تل-گرام پیام دادند که: «شب سال نویی جون مادرت نشون بده ملت چیا به هم میگن». اما او که میلیون‌ها دلار از تروریست‌ها دریافت کرده بود، به جای نشان دادن پیام‌های ملت، دولتمردان جهان را بلاک کرد.

این در حالی است که تنها در سال 2016 بالغ بر 12 نفر از کاربران این اپ قربانی کلاه‌برداری‌های مالی شده‌اند. رقم این کلاه‌برداری‌ها به بیش از دو میلیون تومان می‌رسد که با نرخ دلار 4200 تومانی معادل است با 476 دلار و نوزده بیست سنت. این در حالی است که بهای نفت برنت دریای شمال 75 دلار است.

یعنی حدود هفت بشکه نفت به منافع کشور ضرر خورده است. آیا تا کنون به این دقت کرده‌اید که «ت» ابتدای دو واژه تل-گرام و ترامپ و حرف دوم نام نتانیاهو است؟ جان ما دقت کرده بودید؟ آیا این مشابهت تصادفی است؟ آیا این مصادفت تشابهی است؟ آیا دقت کرده بودید که پاول دوروف و کوکتل‌مولوتوف هم‌قافیه هستند تا حدی؟

به این تصاویر که یک دوربین کنترل ترافیک ثبت کرده دقت کنید: در یکی از روزهای آفتابی سال 2015 یکی از دولتمردان روسیه به نام میخاییل صاد در نزدیکی کاخ کرملین در گروه خانوادگی تل-گرام‌شان چیزی خواند و زد زیر خنده. مدودف رییس‌جمهور وقت روسیه، یا نخست‌وزیر وقت روسیه، بهش گفت: «ببینم! به چی می‌خندی میخاییل؟» میخاییل گفت: «هیچی... هیچی...» از همان لحظه بود که دولت روسیه فهمید چه خبر است. مگر آدم الکی به هیچی می‌خندد؟ لابد جوک بی‌ادبی بوده دیگر. حالا اصلا این هم هیچی. تحقیقات نشان می‌دهد که برخی کاربران این اپ بیش از 20 عکس خودشان را در حالات مختلف-دقت کنید! در حالات مختلف- می‌گذارند در پروفایل‌شان. آیا این درست است؟ نچ! درست نیست.

اما تل-گرام تنها راه ارتباطی سلطه‌جویان نیست. وات-زاپ هم راه ارتباطی سلطه‌جویان است. تو-ای-تر و اینِس-تا-گرام(که نام خانوادگی آن نشان می‌دهد از خویشاوندان تل-گرام است) هم راه ارتباطی سلطه‌جویان است.

کلا جز یک پیام‌رسان بقیه‌اش مشتی آشغال هستند در خدمت سلطه‌جویان جهانی. البته این مستند جنبه تبلیغی ندارد و ما نام آن پیام‌رسان را نمی‌گوییم تا ریا نشود. اما اگر دقت کنید به کل گزارشگران فوتبال سپرده‌ایم که در هر بازی هر سه دقیقه یک‌بار نامش را اعلام و شما را به عضویت در آن تشویق کنند.

پیش از تل-گرام و این قرتی‌بازی‌ها آن اسکایپ و ایموی کوفتی بود، قبلش فیس‌بوک کوفتی بود، قبلش اورکات کوفتی، قبلش یاهو مسنجر کوفتی، قبل‌ترش اس‌ام‌اس کوفتی، قبل‌ترش موبایل کوفتی و تلفن کوفتی و نامه کوفتی و همه در اختیار سلطه‌جویان. اصلا چرا باید آدم‌ها با هم تماس داشته باشند اگر ریگی توی کفش‌شان نیست؟ هان؟

دکتر هاشم جمشیدپور متخصص سیاحت بین‌الملل در این‌باره توضیح می‌دهد: «این نرم‌افزار را یک انگلیسی به نام ساموئل مورس بر اساس رمزهای فراماسونی پایه‌ریزی کرد تا گرگ پیر استعمار بتواند شنگول‌ها، منگول‌ها و حبه انگول‌ها(!)را بفریبد و بگوید منم منم مادرتون. در حالی که کافی است از او بخواهید دست یا دمش را نشان‌تان بدهد. آن وقت خواهید فهمید که نه برای کمک به شما، که برای خوردن شما آمده. آیا خوش‌تان می‌آید خورده شوید توسطش؟ هرگز!».

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.