انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران خبرخوان فارسی
بي قانون
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
بی قانون/ کاپیتان روحانی در میانه میدان
بی قانون/ ابهام مرغی گوشتی!
بی قانون/ تا ۱۴۰۰با رتبه هجده
بی قانون/ تجربه‌ای تلخ از آماربازی
بی قانون/ توصیه‌هایی به عروس جدید قصر باکینگهام
بی قانون/ باور كن! نرخم رو باور كن!
بی قانون/ بی‌اجازه‌ پدر و مادرم و بزرگ‌ترا، بله!
بی قانون/ از ناصر خسروی فیلترشکن‌فروش تا مهریه عروس
بی قانون/ در حسرت پهنای باند
بی قانون/ دلار بالاخره ۴۳۰۰ تومان شد
بی قانون/ لزوم انتخاب شام امشب به دست مسئولان
بی قانون/ فقط بذارید من برم
بی قانون/ بلغمی‌های مجلس چه می‌گویند؟!
بی قانون/ عاقبت ترامپ بدون برجام
بی قانون/ شایعاتی پیرامون وجود تیم‌ملی فوتسال بانوان
بی قانون/ نون و پنیر و دلار
بي قانون/فوتساليست‌ها
بی قانون/ تیم بانوان را ول کنیم
بی قانون/ نگار فیلترشده من ای جــان!
بی قانون/ تبلیغات میدانی فیلم فرهادی!
بی قانون/ زنده‌ای، برجام می‌خواهی چه کار؟!
بی قانون/ زمین‌گیر شدن اصولی تلگرام
بی قانون/ چطوری؟ حاتمی‌کیا؟
بی قانون/ سخنی نایاب از سیف
بي قانون/داستان درخت سیب و اشک‌هایی که از گونه احمدی‌نژاد چکید
بي قانون/جنس مخالف چیست؟ چرا؟ چگونه؟
بی قانون/ یه ارز تازه!
بی قانون/ بدون بدون فیلتر
بی قانون/ این چه حبابیست؟!
بی قانون/ ورژن جدید برنامه‌ریزی
بی قانون/ تراژدی قفل
بی قانون/حضور مجید خراطها در کابینه ممنوع شد
بی قانون/ راه های غش کردن تلگرام
بی قانون/لطفا حیوان باشید
بی قانون/ راه های غش کردن تلگرام
بی قانون/ بررسی ابعاد فراماسونری دوغ مهدوی کیا
بی قانون/ شجاعت و تلگرام
بی قانون/ تعطیلات ماهی‌های بادکنکی
بی قانون/ مغزهای کوچک ضرب زده
بی قانون/ عمه سروش
بي قانون/با نخبگان قسمت اول
بي قانون/باران تویی به خاک من بزن...
بی قانون/ رونمایی اسحاق از نیما
بی قانون/ مومیایی و دل‌درد
بی قانون/ تنهایِ تنهام، انگار رو اَبرام
بی قانون/ خاطرات شمال!
بی قانون/ چرا این ابزار شیطانی رو فیلتر نمی‌کنید؟
بی قانون/ چرا انگلیسی، نه و روسی، آری؟
مخالفت وزیر ارتباطات با اعطای انحصار به صداوسیما
بی قانون/مکزیک پدر پیام رسان داخلی ماییم!
بیشتر
کد خبر: 78487 | تاریخ : ۱۳۹۷/۲/۲۶ - 12:17
بی قانون/ بلغمی‌های مجلس چه می‌گویند؟!

بی قانون/ بلغمی‌های مجلس چه می‌گویند؟!

ایرانیان سلام به مجله خبری ده بیست خوش آمدید. این مجله را با چند خبر کوتاه آغاز می‌کنیم...

قانون- شهاب پاكنگر

ایرانیان سلام به مجله خبری ده بیست خوش آمدید. این مجله را با چند خبر کوتاه آغاز می‌کنیم:

خبر اول: برجام در آتش خشم نمایندگان سوخت!

در پی اقدام غیر دیپلماتیک رییس‌جمهور آمریکا در خصوص برهم زدن برجام، نمایندگان هوشیار کشورمان برجام را در صحن علنی مجلس به آتش کشیدند. نمایندگان با اعلام اینکه این یک توافق بین‌المللی است و هیچ‌کدام از طرفین اجازه خروج یک طرفه از برجام را ندارند، برجام را آتش زدند. این حرکت شجاعانه نمایندگان مجلس بازتاب وسیعی در اخبار جهانی داشت و تیتر یک بيشتر روزنامه‌های خارجی شد. ناگفته نماند، پیش از این نیز، برخی از دانشجویان در یک حرکت خودجوش و با شعار «مرگ بر بین‌الملل» این اقدام غیر دیپلماتیک ترامپ را محکوم کردند.

خبر دوم: سروش 10 میلیونی شد، دولت رو سیاه!

پیام‌رسان سروش 10 میلیون عضوی شدنش را جشن گرفت. این پیام‌رسان که پیش از این رکورد20، 30 میلیون عضو را هم از آن خود کرده بود، با هزینه شخصی و فقط با چند میلیارد وام بدون بهره راه اندازی شده است. توصیه این مجله خبری به دولت‌مردان این است که به جای سنگ‌اندازی، با سیاست‌های تشویقی، مردم را به استفاده از پیام‌رسان داخلی ترغیب کنند. در جوامع جهانی، قطع سیمکارت کسانی که از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده نمی‌کنند، از جمله این سیاست‌هاست.

خبر سوم: مزاج نمایندگان در مورد تلگرام چیست؟!

یک نماینده مجلس پیشنهاد داد برای فیلترینگ تلگرام «رای‌گیری استمزاجی انجام شود». در پی این خبر کارشناسان ده بیست به تحلیلِ نتیجه این رای‌گیری احتمالی پرداختند. در مزاج صفراوی عنصر غالب آتش است و در این رای‌گیری نمایندگان صفراوی (با مزاج تند و آتشین) نه فقط موافق فیلترینگ تلگرام بلکه موافق قطع سراسری اینترنت خواهند بود. با توجه به وضعیت فعلی جامعه، نمایندگان دموی با عنصر غالب باد هم موافق هرچیزی که بقیه بگویند، هستند. آب عنصر دیگر از عناصر اربعه است و یک گوشه ساکت می‌نشیند و همیشه شکل ظرفش را می‌گیرد. با توجه به این موضوع بلغمی‌ها هم از فیلتر شدن تلگرام بدشان نمی‌آید. با این اوصاف تنها سوداوی‌ها مخالف فیلتر شدن تلگرام می‌مانند.

خبر چهارم: کیفیت را با خودروهای تولید داخل تجربه کنید!

خودروسازهای کشور قیمت برخی محصولات‌شان را بین 10 تا 20 درصد افزایش دادند. این افزایش قیمت ربطی به بازار ارز ندارد و به‌منظور ارتقای کیفی محصولات است. به‌عنوان مثال در خودروهای افزایش قیمت یافته، مجددا جعبه دستمال کاغذی قرار داده خواهد شد. همچنین بیلبیلک سفیدهای روی در ماشین‌های جدید، از کیفیت بالاتری نسبت به نمونه‌های قبلی برخوردار خواهد بود.

خبر پنجم: بسته شدن پرونده مومیایی شهر ری

معاون سازمان میراث فرهنگی اعلام کرد شئِ کشف شده موسوم به مومیایی، مجددا دفن شد. در این چند مدت صحبت‌های ضد و نقیضی در مورد یک شئ مشکوک که در شهر ری پیدا شده بود، مطرح شد. برخی کارشناسان آن را مومیایی تشخیص دادند و خواستار بررسی بیشتر روی این اکتشاف شدند. البته با پیگیری خبرنگار ده بیست متوجه شدیم که شئ کشف شده یک مانکن فروشگاهی با لباس نظامی قدیمی بوده که صاحبش آن را در اطراف شهرری رها کرده بود و ماموران گودبرداری به اشتباه آن‌را مومیایی تصور کرده بودند. خوشبختانه با دفن این شئ مشکوک، این پرونده جنجال برانگیز هم ختم به خیر شد.

خبر ششم: معلم‌های آینده به گوش باشند!

دفترچه آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی توزیع شد. در این آزمون قرار است حدود 15 هزار نفر در وزارت آموزش و پرورش استخدام شوند. البته این آمار حدودی است و با توجه به اینکه میزان مقاومت معلم‌ها در برابر برخوردهای فیزیکی به میزان چشمگیری کاهش یافته است، احتمال دارد تعداد بیشتری در این وزارتخانه استخدام شوند. کارشناسان با توجه به روند تجمعات خارج از انصاف، پیش‌بینی می‌کنند تعداد استخدامی‌های معلمان و کارگران افزایش 300 درصدی داشته باشد.

خبر هفتم: آبرو ریزی جدید آمریکایی‌ها!

و اما بشنوید از رسوایی جدید در آمریکا. مامورین سکیوریتی دانشگاهی در ایالت اهایو یک گربه را که جلوی در دانشکده ایستاده بود مورد ضرب و شتم قرار دادند. فیلم این برخورد زشت در شبکه‌های مجازی بارها دیده شد و خشم جهانیان را برانگیخت. پیش از این نیز یک معلم در مدرسه‌ای در ایالت تگزاس آمریکا، برای تنبیه، موهای یک گربه را کوتاه کرد که این موضوع از سوی رسانه‌های مختلف دنیا محکوم شده بود.

گفتگوی مردمی: در ادامه این مجله خبری، شنونده پیام‌های شما خوانندگان عزیز در مورد لغو یک‌جانبه برجام از سوی دانلد ترامپ، رییس جمهور آمریکا، خواهیم بود.

- سلام! خیلی خوب شد برجام به هم خورد! ما قبل از برجام خیلی رونق اقتصادی داشتیم و بازار کارمون خیلی خوب بود. اما از زمان برجام اوضاع کاری‌مون خیلی خراب شد! (اصغری از ناصر خسرو)

- ما از همین‌جا به رییس‌جمهور اعلام می‌کنیم که شما هم باید برجام را آتش بزنید. اصلا این برجام غیر از ننگ برای ما هیچ چیزی نداشت. ما مردم خیلی هم از تحریم‌ها استقبال می‌کنیم. (شهابی از لندن)

- الان آمریکا که از برجام خارج شد، آلمان و انگلیس و فرانسه رو داریم. چین و روسیه هم که با ما هستن. اگه مراکش رو بزنیم و یه مساوی از پرتغال بگیریم خیلی راحت می‌تونیم از گروه‌مون صعود کنیم. (*****091235)

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.