انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle بوکتاب قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
سیاست
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
رابطه ایران و پاکستان «بی‌نظیر» نیست!
درخواست نمايندگان از ظريف براي بازگشت به وزارت‌خارجه
ادعاي كريمي‌قدوسي درباره ظريف
لرزه ظريف بر اندام سياستمداران
انتقاد تند آيت‌الله‌خامنه اي از ازدواج سفيد
تكذيب دستور گرفتن روحاني از MI6
تكذيب يك شنود
نبرد ديدگاه‌ها
نقش اصلاح‌طلبان در بحران‌ امروز
احزاب در ایران نان انتخابات را خورده اما چوبش را نخورده‌اند
آرشيو صدا و سيما را از كشور خارج كرده‌اند!
وضع آزادی از زمان طاغوت بدتر شده است
تقدير آيت‌ا...‌خامنه‌اي از نوجوان شطرنج‌باز
نمره ۲۰ از ۱۰۰ روحاني
دومينوي خودخواهي و ضربه به هم‌ميهن
دولت نمي‌تواند به متخلفان كمك كند
سرنوشت FATF در گرو رفراندوم
اندیشه ایرانشهری به مثابه ابرگفتمان
ارسال لایحه «جامع انتخابات» به مجلس
اصلاح‌طلبان نباید با یکدیگر درگیر شوند
واكنش خنثي ظريف درباره FATF
زندگي اشرافي با انقلابي‌گري سازگاري ندارد
اميد به كليد سندرز
پارادوكس مودت ـ تخاصم
نپیوستن به FATF یعنی نه به شفافیت بین المللي
تعلیق ایران از لیست سیاه FATF تا ۴ ماه دیگر
آيت‌الله خامنه‌ای درگذشت محمدمؤمن را تسلیت گفتند
يك امام جمعه ديگر نيز كناره‌گيري كرد
تحكيم وحدت با اژدهاي زرد
لبيك صوتي!
گره ارشادي
رد شهادت و عباي روحانيت
راهبرد شرقي
پژمانفر، رييس دفتر روحاني را تهديد كرد
رياست‌جمهوري اختصاص هزارميلياردي به پديده را تكذيب كرد
شهادت زکریا سازمان ملل را از خواب غفلت بیدار کند!
ایران و ایالات متحده ،حکایت تلخکامی و شرح جدایی
شکایت سید محمد خاتمی از کریمی قدوسی
بدهكار اصلي اروپاييان هستند
حاتم‌بخشي هزارميلياردي
نماينده ولي فقيه در خوزستان از امامت جمعه استعفا داد
شكايت دادستاني عليه دو نماينده براي نطق در مجلس
كنايه جهنمي به علي‌مطهري!
جزييات انهدام خانه‌های تيمى عوامل حادثه تروريستی زاهدان
اعانه‌اي كه پايمال مي‌شود!
سایه بحران دیپلماتیک بر روابط تهران- اسلام آباد
هشدار از قم به عربستان و پاكستان
من به مسئولین و دولتی‌ها نمی‌گویم چه کنند
اولين سيلي سپاه به تروريست‌هاي زاهدان
فيك‌نيوز فارس را كريمي قدوسي تكذيب كرد!
بیشتر
کد خبر: 37923 | تاریخ : ۱۳۹۶/۳/۱۱ - 16:13

مردم آگاهانه به وعده افزایش یارانه‌، نه گفتند

خطاب به حزب‌اللهی‌ها می‌گویم که اگر اسلام، نظام و رهبری را دوست دارید چه اصراری دارید بگوئید دیگران با رهبر نیستند، خط کشی کنید و رهبری را به اقلیتی از نیروهای کشور محدود کنید؟ ایشان متعلق به تمام کشور هستند.

قانون- سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: خطاب به حزب‌اللهی‌ها می‌گویم که اگر اسلام، نظام و رهبری را دوست دارید چه اصراری دارید بگوئید دیگران با رهبر نیستند، خط کشی کنید و رهبری را به اقلیتی از نیروهای کشور محدود کنید؟ ایشان متعلق به تمام کشور هستند.

به  قانون به نقل از ایسنا، حسین مرعشی در ضیافت افطار که به دعوت حزب کارگزاران سازندگی- شعبه خراسان و با حضور اعضای منتخب شورای شهر پنجم مشهد برگزار شد، با اشاره به حادثه اخیر کابل اظهار کرد: در منطقه‌ای زندگی می‌کنیم که ۲ خصوصیت مهم دارد؛ اول آتش ناامنی‌های موجود در منطقه که متاسفانه به نام اسلام بر پا شده و دیگری عقب‌ماندگی سیستم‌های حکومتی منطقه.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی باید شاکر باشیم که با وجود حضور در چنین منطقه‌ای هم امنیت و هم مقدار معقولی از دموکراسی در ایران حاکم است. از سال ۷۶ که می‌گفتند نظام فرد دیگری را برای ریاست جمهوری انتخاب کرده است اما مردم اقای خاتمی را انتخاب کردند تا امروز که گفتند آقای رئیسی نیامده است که ببازد ولی دیدید که آقای روحانی با رأی بالاتر از دوره اول رییس جمهور شد و در شوراها هم مردم به لیست امید و حمایت آقای خاتمی از آن اعتماد کردند. این‌ها نعمت‌هایی است که امروز در اختیار ما قرار دارد و ریشه این نعمت‌ها آگاهی مردم هست.

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با بیان جمله امام خمینی درباره آیت‌الله هاشمی مبنی بر اینکه تا هاشمی زنده است نهضت زنده است، ادامه داد: امروز ما می‌توانیم به امام بگوییم در نبودن آقای هاشمی هم چون مردم آگاه هستند نهضت زنده است و این آگاهی مردم پشتوانه مهم حرکت کشور است.

این فعال سیاسی عنوان کرد: روزنامه لوموند بعد از انتخابات ایران گزارشی نوشت و در آن رأی ایرانی‌ها را با رأیی که در سوییس برای افزایش یارانه‌ها گرفته بودند مقایسه کرد که مردم جواب منفی داده بودند. مردم ایران علی‌رغم همه مشکلات به این شعارها نه گفتند و انتخاب آگاهانه کردند. قدر این مردم را باید بدانیم و برای خدمت به این مردم کمر همت ببندیم. امیدوارم دولت در سطح ملی و شوراها در سطح محلی و منطقه‌ای قدر مردم آگاه را بدانند و به ایشان خدمت کنند. خصوصا در مشهد که انتظارات بسیار زیادی از آن وجود دارد.

وی با بیان اینکه در این انتخابات هیچ شعار ساختارشکنانه‌ای داده نشد، اظهار کرد: ما اصلاح طلبان مفتخر هستیم که تمام حوادث سال ۸۸ و تلخی‌هایش را تحمل کردیم؛ حصر را تحمل کردیم، حبس را تحمل کردیم، حذف را تحمل کردیم، اما این سختی‌ها نتوانست لحظه‌ای ما را از مردم، رهبری و نظام جدا کند.

مرعشی خاطرنشان کرد: لازم می‌دانم تاکید کنم به دوستانی که ارزش‌ها را گروگان گرفته‌اند؛ ارزش‌ها متعلق به همه مردم است، امام هشتم(ع) متعلق به همه است، رهبری به کل جامعه تعلق دارد، سپاه برای کل کشور است. در ۸ سال دفاع مقدس از رزمندگان نمی‌پرسیدیم مال کدام جناح هستید؛ چراکه همگی در یک جبهه و در حال دفاع از کشور بودیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: چرا امروز عده‌ای قصد دارند تمام بی‌هنری‌، ناتوانایی‌ و ضعف‌های خودشان را با پناه بردن به ارزش‌ها جبران کنند؟ اگر هنر دارید به میدان رقابت بیایید و مردم را قانع کنید، شما سیاست و مردم را نمی‌شناسید و برنامه‌ای برای آینده کشور ندارید؛ بی‌انصافی و خیانت است که تمام دین، آیین، ارزش‌ها و اعتقادات کشور را به گروگان می‌گیرید تا رأی بیاورید.

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد: یک روزی نشستیم در حزب بحث کردیم که آیا درست است اگر بتوانیم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را منحصر به حزب کنیم یا خیر؛ تحلیل کردیم دیدیم غلط است و آقای هاشمی اگر در حد حزب ما پائین بیاید، ما و ایشان کوچک می‌شویم. هاشمی متعلق به همه کشور است. به حزب‌اللهی‌ها می‌گویم که اگر اسلام، نظام و رهبری را دوست دارید چه اصراری دارید بگوئید دیگران با رهبر نیستند، خط کشی کنید و رهبری را به اقلیتی از نیروهای کشور محدود کنید؟ ایشان متعلق به تمام کشور هستند.

وی آینده ایران را متعلق به کسانی دانست که به مردم خدمت می‌کنند و عنوان کرد: خوشبختانه جبهه اصلاحات در ایران مخاطبان خودش را پیدا کرده است. در انتخابات مجلس۹۴ اختلاف بین نفر سی‌ام و سی و یکم ۳۵هزار رأی بود، در شورای شهر تهران فاصله نفر ۲۱ و ۲۲ چهارصد هزار نفر بود، درود بر مردم آگاه. این آگاهی مسئولیت ما را سنگین‌تر کرده است.

مرعشی خطاب به منتخبین شورای پنجم شهر مشهد گفت: ما جبهه‌ای پیروز شدیم، اما مبادا حزبی عمل کنید. باید دوستان در شورای شهر به وسعت یک جبهه که حداقل ۶۰ درصد مردم مشهد را زیر پوشش قرار می‌دهد نگاه کنند و نگاه همراهی به مردم باشد. خدمت کنید و مردم آگاه را در صحنه نگه دارید که این‌گونه هم امنیت خواهید داشت و هم آینده‌ای خوش.

عضویت در کانال تلگرام قانون

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.