انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
ورزش
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
گزارش كامل بازي استقلال و ذوب‌آهن
خرید و فروش تیم های فوتبال ممنوع است
توجیهات آقای آلمانی
دست‌انداز اسراييلي
بایکوت قوی ترین ها
گزارش كامل بازي پرسپوليس و پديده
تکلیف VAR چه شد؟
کذب فوتبالي
خلاصه ديدار آبي‌پوشان پايتخت و قرمزپوشان تبريز
گزارش كامل بازي پرسپوليس با استقلال اهواز
از آن اوج تا این فرود
طلبکارِ شکست‌خورده
امان از تکرار تاریخ
رانت بلیت!
مسی دو برابر رونالدو دستمزد می‌گیرد
كي‌روش نرسيده به كلمبيا حاشيه‌ساز شد!
ساختار فوتبال بايد تغيير كند
گزارش كامل بازي استقلال با پيكان كه 4 برصفر به پايان رسيد
بلوای داخلی - خارجی
حکومت سوگلی‌ها
گزارش كامل بازي پرسپوليس و پديده
ارتشی با دو جین بازیکن
گل بكار و گلستان درو كن
خود شکن، آیینه شکستن خطاست
کشتی به گل نشسته کُشتی
رشیدپور فکرکرده قطری ها مثل ما پاداش را در بوق و کرنا می کنند
کاندیدای رد صلاحیت شده، برگشت
لابی برای ژنرال
جنگجوی جنگ‌های بی‌حاصل
نباید چشم‌مان را به روی همه خوبی های کی روش ببندیم
گزارش كامل بازي قطر و ژاپن
پرده برداری کی‌روش از حرف‌های تاج علیه سلطانی‌فر!
معز علی، مردی شبیه رویاها
سلبریتی های بدون جام
چالش سرمربی «بزرگ»
آقای تک جام
نمک پیشکسوتان روی زخم مردم ایران
خدانگهدار اسطوره فردا!
نگون بختان
هارا گير ي اير اني
كيروش از فوتبال ايران خداحافظي كرد؟
گزارش كامل بازي ايران وژاپن
پرخاش به داور عامل سقوط
اعتراف تلخ سردار
چشم انداز تاریک
ژاپن نه، حواس مان به قطر باشد
تجمید مارکا از عملکرد آزمون و ایران در جام ملت‌های آسیا
شطرنج تازه کی روش
دیوار دور خانه ما «چینی» است
چین قوی‌تر از عمان است
بیشتر
کد خبر: 55165 | تاریخ : ۱۳۹۶/۷/۱۰ - 12:50
فاكتور اصلي مديران ما دروغ‌گويي است
علي كريمي:

فاكتور اصلي مديران ما دروغ‌گويي است

سرمربی برکنار شده تیم فوتبال نفت گفت: قرارداد من 2/6 میلیارد نیست اما هر چه هست تمام و کمال آن را می‌خواهم.

قانون- سرمربی برکنار شده تیم فوتبال نفت گفت: قرارداد من 2/6 میلیارد نیست اما هر چه هست تمام و کمال آن را می‌خواهم.

به گزارش قانون، علی کریمی بعد از حضور در سازمان لیگ در جمع خبرنگاران در خصوص اتفاقاتی که  پیرامون تمرین نکردن نفت تهران رخ داده است،‌گفت:‌ متأسفانه امروز در محل تمرین به ما اجازه ورود ندادند و ما هم با توجه به هماهنگی‌هایی که از شب گذشته اتفاق افتاده بود، به کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال می‌رویم تا ببینیم آیا کسی هست کار ما را انجام دهد یا خیر.

وی افزود: وقتی بازیکنان می‌آیند و به آنها اجازه تمرین داده نمی‌شود، این نشان‌دهنده قطع همکاری با من است. الان هم تا انتهای قضیه می‌روم و حقم را می‌گیرم.

سرمربی نفت در خصوص اظهارنظر درخشان مبنی بر اینکه کریمی بیاید و به عنوان دستیار با ما همکاری کند، گفت: آقای درخشان زیاد صحبت می‌کنند! سرمربی تیم من هستم و حالا تکلیفم روشن شده است، مگر می‌شود یک تیم با دو سرمربی کار کند؟ مشکل من افرادی هستند که قوانین را تدوین می‌کنند و کارشان را بلد نیستند. من تا انتهای قضیه می‌روم و حقم را می‌گیرم.

کریمی در پاسخ به این سوال که جهانیان مدعی شده قرارداد علی کریمی با نفت به عنوان مربی ثبت شده است، گفت:‌این هم از آن حرف‌هایی است که مشاوران او به وی منتقل کرده‌اند، وقتی قرارداد یک مربی در هیأت فوتبال به عنوان سرمربی ثبت می‌شود، آن سندیت دارد. من قراردادم ثبت شده است و همه عالم و آدم می‌دانند که من مدرک مربیگری A  ندارم ضمن آنکه همه دیدند که من از داخل کلاس‌های مربیگری آمدم و با نفت قرارداد امضا کردم این صحبت‌ها هم مثل کارهای خارج از فوتبال آقایان است ولی باید بدانند که ما در فوتبال می‌توانیم حقمان را بگیریم.

کریمی در خصوص شایعاتی که پیرامون حضور جهانیان در رختکن بعد از بازی با پیکان مطرح شده و عنوان شد وی با مالک باشگاه دست نداده است، گفت: اصلاً چنین موضوعی صحت ندارد و این را می‌توانید از بازیکنان تیم بپرسید. مدیران ما باید یک فاکتورهایی برای حضور در این ورزش داشته باشند ولی ظاهرا فاکتور اصلی مدیران ما این روزها دروغ گفتن است. سوال من از شما این است اگر این اتفاقات بعد از بازی با پیکان رخ داده چرا بعد از بازی با سپاهان رسانه‌‌ای شده است،‌متأسفانه آدم‌های اطراف این آقا ریزه‌کاری‌های فوتبال را به او یاد نداده‌اند و مشورت‌های غلط به او می‌دهند.

وی در ادامه صحبت‌هایش تأکید کرد: من پیامکی به مالک باشگاه دادم و در خصوص کم و کاستی‌ها صحبت‌هایی را انجام دادم، هنوز هم این کم و کاستی‌ها در تیم وجود دارد و این را می‌توانید از بازیکنان تیم سوال کنید. در آن پیامک همه مشکلات را گفتم و مدعی شدم اگر با این شرایط کار پیش برود من دیگر نیستم، جالب است آقایان با استناد به این پیامک می‌گفتند ما  استعفا کره‌ام ولی وقتی دیدند این موضوع سندیت ندارد داستان‌های دیگری درست کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد شما 2 میلیارد و 600 میلیون تومان با نفت قرراداد امضا کردید، گفت: متأسفانه در این مملکت فقط شایعه درست می‌شود، قرارداد من 2 میلیارد و 600 میلیون نیست ولی هر چه هست تمام و کمال و تا ریال آخر آن را می‌خواهم، خودم شخصا به کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌روم و تمامی کارهایم را مو به مو اجرا می‌کنم. فدراسیون فوتبال ایران زیرمجموعه AFC است و بالاخره آنها باید بدانند یکسری قوانین در اینجا وضع شده که یا اجرا می‌شود یا نمی‌شود، اگر نمی‌شود من از طریق فیفا و AFC اقدام می‌کنم.

کریمی در خصوص اینکه بازیکنان تیم در یک جلسه خصوصی از مالک باشگاه خواسته‌اند کریمی را سرمربی کنند، گفت: من نه در آن جلسه حضور داشته‌ام و نه شخصی از طرف من در آن جلسه حضور داشته است ولی مطمئن هستم آن فیلم از طریق دوربین‌های خود آقایان که 24 ساعت اطراف او هستند و از وی عکاسی می‌کنند بیرون آمده است. بازیکنان تیم در آن فیلم همگی داشتند حرف گوش می‌کردند و کاملاً مشخص است که از اطرافیان خود این آقا این فیلم منتشر شده است.

وی تأکید کرد: بازیکنان با باشگاه قرارداد دارند و وظیفه آنها است بروند و با سرمربی که باشگاه انتخاب کرده کار کنند، شاید اصلاً یک مربی دیگر یک ماه دیگر دوباره کار را در دست بگیرد ولی بازیکنان باید کارشان را انجام بدهند.

کریمی در خصوص اینکه آیا این تیم ابزار حضور در آسیا را دارد یا خیر، گفت: در هر صورت روی کاغذ این تیم نماینده آسیا است ولی تا روزی که قرعه‌کشی انجام می شود و از امکانات باشگاه بازدید می‌کنند باید از آن به عنوان نماینده یاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه اهلیت جهانیان توسط سازمان لیگ و فدراسیون تأیید شده است، گفت: شما بروید از آنهایی که این اهلیت را تأیید کرده‌اند سؤال کنید، جالب است خبرنگاران به ما می‌گویند کسی جوابمان را نمی‌دهد پس وظیفه خبرنگاری چیست؟ ثابت شدن اهلیت این آقا به من ربطی ندارد، ولی آنهایی که مجوز داده‌اند، باید پاسخگو باشند.

 

کریمی در پایان در خصوص اینکه آیا ممکن است باز هم با نفت همکاری کنید،‌گفت: نه، دیگر همکاری نمی‌کنم. علاقه ندارم امثال این آقایان را ببینم و به دنبال حق و حقوقم هستم. از ما که گذشت اما بازیکنان جدیدی که می‌خواهند به فوتبال بیایند باید این افراد را بشناسند.

عضویت در کانال تلگرام قانون

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.