انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
حوادث
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
گفت‌وگوي دردناك زني كه شوهرش چشم او را درآورد!
حبس راننده سمند پس از تصادف شدید با کامیون
آزار و اذیت چندین زن توسط فیلم‌ساز قلابی
900 شهيد و مجروح، حاصل عمليات‌هاي ناجا در 9 ماه
دو سارق بسيجيان را با چاقو زدند
هشدار پلیس فتا درباره کپی کردن کارتهای عابربانک
پسر مَست دوستش را با چاقو کشت
درگیری مرگبار پسرخاله‌ها به خاطر 60 هزار تومان
مسافرکشی سارق با خودروی سرقتی
عطاری‌ها مجاز به فروش شربت متادون و قرص برنج نیستند
کشف جسد زن و مرد جوان در اتاق ۱۲ متری
بازداشت 5 مأمور قلابی به جرم سرقت
ناكامي نقشه سرقت مسلحانه از صرافی خیابان جمهوری
مادري كه سرقت‌هاي فرزندش را لو داد
دزد با شرف، اجناس مسروقه را بازگرداند
درگیری مسلحانه در سراوان
پرواز پرايد پس از تصادف!
بازداشت به دليل پاره کردن لاستیک خودروها
تكذيب ایجاد مانع در برابر قاچاقچیان با خودروی مردم
جزييات درگيري خونين و قتل در خيابان خيام
زن جوان با همدستی مرد غریبه شوهرش را کشت
ساخت استیکر با تصاویر خصوصی دختر جوان
انهدام باند جعل اسناد دولتی و مسافرتی
كينه‌اي كه خانه زن را به آتش كشيد
خالي كردن جيب مشتريان سوپرماركت
سرقت گوشي‌هاي آگهي شده در سايت ديوار
9 جسد در محل سقوط هواپیما پیدا شد
صحنه‌سازی پس از قتل پدربزرگ بی‌نتیجه بود
مرگ مرموز پیرمرد تنها در خانه سوخته
سارقاني در لباس نظافتچي
اخاذي با جاسازی دوربین حین رابطه شوم با دختر!
توزيع كيك با طعم ماده مخدرگل
سارقان ۲۰۰ گوشی تلفن‌همراه بازداشت شدند
نقشه مرگبار "نظافتچی" برای تصاحب اموال زن تنها
اعتراض دانشجويان به مرگ يك كارتن‌خواب بر اثر سرما
سارقان چگونه از پالايشگاه دزدي كردند؟!
سارقان سريالي لپ‌تاپ‌هاي خيابان وليعصر دستگير شدند
آدم‌ربایی اشتباهی به بهانه مزاحمت برای همسر!
شيوه جنايت مرد شيطان‌صفت
جزييات زلزله‌هاي متعدد در غرب كشور
55 زن قاچاقچی مواد در فرودگاه های ايران دستگیر شدند
باندي كه منزل‌ها را سرقت مي‌كرد منهدم شد
ماجراي خودكشي ميلياردي آقاي مديرعامل
به آتش كشيدن چاپخانه بخاطر كينه شخصي
بازداشت تعداد قابل توجهي قاچاقچي زن !
سرقت آرم‌هاي ماشين‌هاي گران‌ قيمت
سرقت‌های چند صد میلیونی از شهرک غرب
قاتل جسد خانم دکتر را سوزاند
مرگ خاموش مرد جوان در پرايد
زنده شدن مرده در راه غسالخانه
بیشتر
کد خبر: 65027 | تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۵ - 15:53

ماجرای خودکشی شوم مادر و دو کودک

دخترک در حالی که فریاد می‌زد و با التماس از مادرش می‌خواست او را به پایین پرتاب نکند ولی ناگهان از طبقه پنجم سقوط کرده و روی یک خودروی سمند سفید رنگ افتاد و بعد هم روی کف آسفالت خیابان بی‌حرکت ماند.

قانون- در جریان ماجرایی تلخ و دلخراش، مادری پس از پرتاب دختربچه 10 ساله‌اش از پنجره طبقه پنجم یک ساختمان در رضوانشهر، درحالی که نوزاد شیرخواره‌اش را در آغوش گرفته بود درمقابل چشمان وحشتزده رهگذران ازهمان پنجره پایین پرید. لحظاتی قبل از این واقعه هولناک، رهگذران و ساکنان منطقه فریاد‌های «منو نکش، منونکش» دختر بچه‌ای را شنیدند.

به گزارش قانون به نقل از ایران، دخترک در حالی که فریاد می‌زد و با التماس از مادرش می‌خواست او را به پایین پرتاب نکند ولی ناگهان از طبقه پنجم سقوط کرده و روی یک خودروی سمند سفید رنگ افتاد و بعد هم روی کف آسفالت خیابان بی‌حرکت ماند.


این حادثه هولناک ظهردیروز در برابر چشمان حیرت زده رهگذران و ساکنان محل اتفاق افتاد که مادر و فرزند شیرخواره‌اش پس از سقوط بر کف خیابان کشته شدند، اما دختر بچه 10 ساله این خانواده به‌ دنبال سقوط از پنجره به‌ طور معجزه آسا روی سقف یک خودرو فرود آمد که پایش شکست و زنده ماند. ظهر دوشنبه چهارم دی چند نفر از رهگذران و ساکنان محلی یکباره صدای گریه دختربچه‌ای را از پنجره‌ای در طبقه پنجم ساختمانی شنیدند که به التماس فریاد می‌زد: «مامان منو نکش.» و...همان موقع هم زنی در حدود 40 ساله را دیدند که در تلاش بود دختربچه را در میان بازوانش بالا بکشد، اما دخترک تقلا می‌کرد تا خود را از لبه پنجره کنار بکشد.فریادهای پرالتماس دخترک نشان می‌داد او از تصمیمی هولناک که مادر خانواده برای کشتن خود و فرزندانش گرفته خبر دارد اما توان مقابله با مرگ جمعی را نداشت. آنهایی هم که با نگاهی نگران از پایین ساختمان نظاره گر چنین صحنه‌ای بودند نمی‌توانستند برای نجات دخترک کاری انجام دهند. فقط صدای فریاد پرالتماس دخترک را می‌شنیدند که با گریه و زاری از مادرش می‌خواست او را به پایین پرت نکند. هر چند دو سه رهگذر به طرف در ورودی ساختمان هجوم بردند تا خود را به طبقه پنجم برسانند اما افسوس که فرصتی نبود و همگان دیدند که مادر، دختر بچه را از لبه پنجره بالا کشید و پایین انداخت.


در این لحظات رعب انگیز که نگاه‌های وحشتزده مردم به دختربچه خیره مانده بود دیدند که او چرخ زنان با صدای مهیبی روی سقف یک خودروی سمند سفید رنگ سقوط کرد و بعد روی آسفالت کنار خیابان افتاد و با پیکری خون آلود بی‌حرکت ماند. در این لحظات که جمع زیادی از مردم پایین ساختمان ایستاده بودند همراه با چند مأمور به طرف دخترک دویدند و ضمن بررسی‌های ابتدایی پی بردند که دخترک هنوز نفس می‌کشد و زنده است و فقط یک پایش شکسته است.هنوز ساکنان منطقه از این رخداد عجیب و تلخ در شوک بودند که زن جوان در حالی که کودک شیرخواره‌اش را در آغوش داشت با فریادی خود را از پنجره به طرف پایین پرتاب کرد و روی آسفالت کنار خیابان، خون آلود و بی‌حرکت ماندند.

بلافاصله مأموران نیروی انتظامی رضوانشهر در جریان قرار گرفتند و بسرعت خود را به محل حادثه رساندند.دختر 10 ساله در جریان بررسی‌های نخستین مشخص شد که زنده است بنا براین به بیمارستان انتقال داده شد اما مادر و پسر بچه 10 ماهه‌اش در دم جان سپرده بودند.به دستور بازپرس کشیک دادسرای عمومی و انقلاب رضوانشهر، پیکرهای این زن و نوزاد پسر برای بررسی‌های تخصصی به پزشکی قانونی انتقال داده شد و درمان روی دختر بچه 10 ساله ادامه دارد.پلیس قرار است بعد از به هوش آمدن دختر بچه تحقیقاتی را درباره علت تصمیم جنون‌آمیز مادر انجام دهد.سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه-معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان- دراین باره گفت: در این واقعه هولناک مادری 40 ساله دو فرزند 10 ساله و 10 ماهه خود را از طبقه پنجم ساختمان یک پاساژ به پایین پرتاب کرد. این زن و فرزند 10 ماهه‌اش در دم جان باختند اما دختر 10 ساله دچار شکستگی پا شده و به بیمارستان منتقل شده است.وی با اعلام اینکه شوهر این زن توسط پلیس شناسایی شده است، خاطرنشان کرد: پلیس در حال بررسی و انجام تحقیقات بیشتر است تا علت و انگیزه‌های این اتفاق را کشف کند.برخی سایت‌های خبری استانی نیزاعلام کرده‌اند این زن به خاطرمشکلات شدید مالی و پرداخت نشدن چند ماهه حقوق شوهرش دست به این اقدام هولناک زده است.

مشکلات روحی وروانی مادر


فرماندار رضوانشهرنیز جزئیات بیشتری از فاجعه مرگ خودخواسته یک زن رضوانشهری و اقدام به قتل دو فرزندش را تشریح کرد.عسگر حسنی‌پورگفت: متأسفانه مادر و فرزند 5 ماهه‌اش در این حادثه در دم جان‌ باختند. اما خوشبختانه کودک 10 ساله در این سقوط با سقف خودرو پارک شده در پایین ساختمان برخورد کرد که به خاطر شکستگی دست و پا در بیمارستان بستری شد.رئیس شورای تأمین شهرستان رضوانشهر با تأکید بر اینکه برخورد دختر 10 ساله با سقف خودرو مانع جان باختن‌اش شده است خاطرنشان کرد: هم‌اکنون وضعیت جسمی این کودک مطلوب اعلام شده و طبق نظر پزشکان بزودی از بیمارستان مرخص می‌شود.وی اختلالات روانی مادر را علت وقوع این حادثه عنوان کرد و با بیان اینکه طبق شواهد و بررسی‌های انجام شده این زن از بیماری روانی رنج می‌برده تأکید کرد: طبق بررسی‌‌های صورت گرفته و تحقیق از بستگان نزدیک این زن، بیماری روانی‌اش تأیید شده است.فرماندار رضوانشهر با تأکید بر اینکه زن 40 ساله در بیمارستان انزلی شاغل بوده و سابقه رفتارهای پرخطرنیزازوی گزارش شده است خاطرنشان کرد: طبق گزارش‌های مقدماتی همسر این زن اعتیاد داشته و کانون این خانواده با مشکلات گسترده‌ای روبه‌رو بوده است.وی با بیان اینکه مشکلات و آسیب‌های اجتماعی عمده‌ترین علت بروز این گونه حوادث تلخ در جامعه است تصریح کرد: امید است با آموزش، فرهنگ‌سازی و کاهش آسیب‌های اجتماعی از بروز حوادث تلخ این‌چنینی در جامعه جلوگیری کنیم

عضویت در کانال تلگرام قانون

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.