انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
اقتصاد
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
خدمات ویژه برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور به اعضای خانه کارگر
اخلاق حرفه ای، گم‌شده مهندسی!
مجلس با «سهميه‌بندي بنزين» مخالفت كرد
حداقل دستمزد کارگران باید ۳ میلیون و ۷۵۹ باشد
وعده جذاب دولت براي خانه‌دار كردن پنج دهك جامعه
پیشنهاد افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی برخي حقوق‌ها
مشاغل نجات‌بخش
بخش کشاورزی و ضعف رسانه‌ای
مزد بلاتكليف!
ركورد طلايي!
حفظ دارایی در گرو جلوگیری از زیان ساز بودن
سهام ؛ ارزش واقعی یا ذاتی؟
حاشیه ادامه‌دار چک‌ها
رئیس سازمان شیلات ایران برکنار شد
وزارت صادرات یا وزارت بازرگانی
فرصت های صندوق های سرمایه‌گذاری مشترک
رانت اطلاعاتی، مفسده ای که جرم تلقی نمی‌شود
راه سوء‎استفاده واردکنندگان از ارز دولتی بسته شد
اشتغال چرمی!
تعيين تكليف برای پیش‌خریدها
سياسي كاري با دستمزد کارگران
بازار نفت در سه ماهه اول ۲۰۱۹ به تعادل می‌رسد
پاسخ به ماجراي ممانعت بانك‌مركزي از كاهش نرخ ارز
پیامک «یارانه شما قطع شد» جعلی است
هشدار نسبت به افزايش تحريم‌هاي آمريكا
سهم نفت در بودجه باید به صفر برسد
بودجه 98 مغایر با احکام برنامه ششم توسعه است
قیمت جهانی طلا کاهش یافت
بازار كساد طلاي سياه
فشارهای کمرشکن، حقوق‌های اندک!
لزوم راه‌اندازي ديپلماسي هوانوردي
سامانه‌های "سرکاری" سازمان تامین اجتماعی و سردرگمي مردم!
معرفي مقصر اصلي وجود تورم
سالانه حدود ۸۰۰ هزار زوج جوان به مسکن جدید نیاز دارند
اقدامی بیات
بحران گوشت‌هاي سلطنتي!
جهنم اجاره ‌نشینی
قیمت بنزین و گازوئیل در سال ۹۸ افزایش نمی‌یابد
كارگران زير ضرب زندگي
وعده‌اي كه وابسته به كمك دولت است
پيشتازي گازي ايران
بازار بي تحرك مسكن
پروازهاي نجومي!
طرح سهمیه‌بندی بنزین مردم را فقیر می‌کند
هشدار يك نماينده مجلس درباره آينده ناخوشايند خودروسازي
ارزش پول ملی یک سوم کاهش یافته است
طلا به بالای ۱۳۰۰ دلار صعود خواهد کرد
خبرهای خوبی بانك مركزي درباره کسب وکارهای نوپا
وام 25 ميليوني به دانشجويان صنعتي شريف
تزريق نجومي به صنعت خودرو
بیشتر
کد خبر: 82258 | تاریخ : ۱۳۹۷/۴/۱۴ - 09:26
برای بازگو کردن مشکلات وقت بسیار داریم

برای بازگو کردن مشکلات وقت بسیار داریم

وزیر نیرو گفت: امشب شب جشن است و برای گفتن مشکلات و بازگویی آن وقت زیاد است، چون برای بازگو کردن مشکلات وقت بسیار داریم.

قانون- وزیر نیرو گفت: نباید برخی از جمله یک رژیم جعلی به خود اجازه دهند برای ملتی که طبق اسناد موجود، سه هزار سال سابقه مدیریت آب دارند، نسخه بپیچند.

به گزارش قانون به نقل از مهر، رضا اردکانیان بامداد پنجشنبه در مراسم افتتاحیه آزمایشی فاز دوم طرح آبرسانی غدیر در خوزستان (منطقه ام الدبس) در واکنش به تعدادی از حاضران معترض اظهار کرد: امشب شب جشن است و برای گفتن مشکلات و بازگویی آن وقت زیاد است، چون برای بازگو کردن مشکلات وقت بسیار داریم.

وی افزود: سلام گرم ریاست جمهوری را به همه مردم استان به ویژه کسانی که در طول یک سال گذشته به صورت شبانه روزی دست اندرکار اجرای این پروژه بودند، تقدیم می‌کنم.

وزیر نیرو تصریح کرد: حضورم در خوزستان به منظور شرکت در مراسم آغاز بهره برداری آزمایشی از طرح غدیر دو است که مثل هر طرح بزرگ دیگری پس از مدت کوتاه طی مراحل آزمایشی مراسم افتتاح رسمی آن برگزار می‌شود؛ منتها اینکه این موقع شب یا نیمه شب آمدیم بیشتر به خاطر تأسی به کاری است که دست اندرکاران این طرح در طول یک سال گذشته داشتند.

اردکانی یادآور شد: افراد فعال در اجرای این پروژه، روز تعطیل یا دمای بالای ۵۰ درجه و همینطور شیفت کاری هیچ کدام وقفه‌ای در انجام وظیفه و کار آن‌ها ایجاد نکرد.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه این طرح و به ثمر رسیدن آن یک کار نمادین و تأثیرگذار در این مقطع زمانی در کشور ایران است، بیان کرد: موضوع آب همیشه مهم بوده به ویژه در ایام کم بارشی مهمتر هست، ولی کم بارشی همه کشور را تحت تأثیر قرار داده و اکنون در نقاطی از کشور میزان کم بارشی به نسبت سال قبل بیش از ۷۵ درصد کاهش داشتند، در حالی که متوسط کل کشور ۲۶ درصد کاهش بارندگی نسبت به سال گذشته کم بارش است.

اردکانی عنوان کرد: وزیر کشاورزی در جلسه قبلی هیئت دولت از بازدید خود از سیستان و بلوچستان گزارش ارائه و اعلام کرد به دلیل باد‌های موسمی و حرکت شن‌های روان در مناطقی خوشه‌های نخل‌های خرما نزدیک ماسه هاست، روستا‌های زیادی در محاصره شن‌های روان هستند و در سال آبی قبلی بیش از ۳ میلیمتر بارندگی نداشته اند.

وی ادامه داد: پروژه طرح غدیر دو به خاطر نقش نمادین در ارائه یک همکاری، همگامی و وحدت در عمل است؛ اینجا همه از هم تشکر می‌کنیم و اصلا فصل تشکر است.

وزیر نیرو تأکید کرد: در این فصل همه باید در مقابل یکدیگر سر خم کنیم و دست همدیگر را ببوسیم.

اردکانی تشریح کرد: در شرایطی که دشمنان این کشور به تکاپو افتاده اند تا با سوءاستفاده از شرایط تغییر اقلیمی بر بستر دشمنی آتش افروزی کنند، باید از تلاش‌ها نیز تشکر کنیم و بر آنهاست که پا پس بکشند و از طرح‌های خود که آن‌ها را سرافکنده‌تر و بی آبروتر می‌کند، دست بردارند.

وی اضافه کرد: همه با هم به گونه‌ای کار می‌کنیم که پیشگاه یک رژیم جعلی که ۷۰ سال بیشتر از شکل گیری آن نگذشته به هوس نیفتد تا درس مدیریت آب به ملتی بدهد که حداقل سه هزار سال سابقه مستند مدیریت آب دارد.

وزیر نیرو گفت: وظیفه دارم علاوه بر لیست بلندی که استاندار ارائه و به حق تقدیر و تشکر کردند از همه نیرو‌های سرافراز و پرتلاش انتظامی و امنیتی این استان صمیمانه از ناحیه هیئت دولت تقدیر کنم که با تلاش شبانه روزی شرایط امن و آسایش را برای مردم، خدمتگزاران و دست اندرکاران این طرح فراهم کردند تا وعده دولت مبنی بر نیمه تیر ماه بلکه زودتر هم محقق شود، تقدیر و تشکر می‌کنم.

اردکانی تصریح کرد: مهمترین مسئله این است که هدف مشترک را ارتقای سطح رضایتمندی مردم بدانیم، چون این هدف کار هنرمندانه‌ای است.

وی بیان کرد: همه دلسوزی ها، تشکرها، انتقادات و پرخاشگری‌های دوستانه و برادرانه به دلیل توسعه کشور، امنیت و افزایش رضایتمندی مردم است، ولی اینکه چگونه این وظیفه شرعی، قانونی و اخلاقی خود را انجام دهیم که افزایش رضایتمندی را به دنبال داشته باشد نیز مهم است؛ در این میان خدایی نکرده نباید در شیوه بیان طوری عمل شود که آستانه تحمل مردم را کاهش دهیم.

وزیر نیرو در پایان با اشاره به اینکه پروژه غدیر رکورد‌های ارزشمندی از جمله داشتن اعتباری بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان از خود به جای گذاشته عنوان کرد: مردم خودشان می‌دانند که در آستانه دستاورد‌های بزرگتری خواهیم بود؛ امشب یا این بامداد بهره برداری نمادین این طرح که بالغ بر یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در آن هزینه شده را انجام می‌دهیم.

عضویت در کانال تلگرام قانون

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.