انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
اقتصاد
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
خدمات ویژه برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور به اعضای خانه کارگر
اخلاق حرفه ای، گم‌شده مهندسی!
مجلس با «سهميه‌بندي بنزين» مخالفت كرد
حداقل دستمزد کارگران باید ۳ میلیون و ۷۵۹ باشد
وعده جذاب دولت براي خانه‌دار كردن پنج دهك جامعه
پیشنهاد افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی برخي حقوق‌ها
مشاغل نجات‌بخش
بخش کشاورزی و ضعف رسانه‌ای
مزد بلاتكليف!
ركورد طلايي!
حفظ دارایی در گرو جلوگیری از زیان ساز بودن
سهام ؛ ارزش واقعی یا ذاتی؟
حاشیه ادامه‌دار چک‌ها
رئیس سازمان شیلات ایران برکنار شد
وزارت صادرات یا وزارت بازرگانی
فرصت های صندوق های سرمایه‌گذاری مشترک
رانت اطلاعاتی، مفسده ای که جرم تلقی نمی‌شود
راه سوء‎استفاده واردکنندگان از ارز دولتی بسته شد
اشتغال چرمی!
تعيين تكليف برای پیش‌خریدها
سياسي كاري با دستمزد کارگران
بازار نفت در سه ماهه اول ۲۰۱۹ به تعادل می‌رسد
پاسخ به ماجراي ممانعت بانك‌مركزي از كاهش نرخ ارز
پیامک «یارانه شما قطع شد» جعلی است
هشدار نسبت به افزايش تحريم‌هاي آمريكا
سهم نفت در بودجه باید به صفر برسد
بودجه 98 مغایر با احکام برنامه ششم توسعه است
قیمت جهانی طلا کاهش یافت
بازار كساد طلاي سياه
فشارهای کمرشکن، حقوق‌های اندک!
لزوم راه‌اندازي ديپلماسي هوانوردي
سامانه‌های "سرکاری" سازمان تامین اجتماعی و سردرگمي مردم!
معرفي مقصر اصلي وجود تورم
سالانه حدود ۸۰۰ هزار زوج جوان به مسکن جدید نیاز دارند
اقدامی بیات
بحران گوشت‌هاي سلطنتي!
جهنم اجاره ‌نشینی
قیمت بنزین و گازوئیل در سال ۹۸ افزایش نمی‌یابد
كارگران زير ضرب زندگي
وعده‌اي كه وابسته به كمك دولت است
پيشتازي گازي ايران
بازار بي تحرك مسكن
پروازهاي نجومي!
طرح سهمیه‌بندی بنزین مردم را فقیر می‌کند
هشدار يك نماينده مجلس درباره آينده ناخوشايند خودروسازي
ارزش پول ملی یک سوم کاهش یافته است
طلا به بالای ۱۳۰۰ دلار صعود خواهد کرد
خبرهای خوبی بانك مركزي درباره کسب وکارهای نوپا
وام 25 ميليوني به دانشجويان صنعتي شريف
تزريق نجومي به صنعت خودرو
بیشتر
کد خبر: 87814 | تاریخ : ۱۳۹۷/۷/۵ - 15:20
 باید خیال مردم را نسبت به کالاهای اساسی راحت کرد

باید خیال مردم را نسبت به کالاهای اساسی راحت کرد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران استان تمام توان خود را برای رضایت مردم به کار گیرند.

قانون-نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران استان تمام توان خود را برای رضایت مردم به کار گیرند.

به گزارش قانون به نقل از ایسنا، منطقه همدان، حمیدرضا حاجی بابایی پیش ازظهر پنجشنبه در آئین بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان همدان، اظهار کرد: طرح تحریم، فشار، مذاکره و امتیازگیری در دنیا با فشار بسیار بالای آمریکا در حال اجرا است.

وی افزود: آنها طرحی علیه کشور ایران در پیش گرفتند که براساس آن تحریم هایی ایجاد کنند که به دنبال آن فشار علیه جمهوری اسلامی و سپس مذاکره و در نتیجه امتیازگیری به نفع آمریکا باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا هرچه داشته از آبروی نداشته تا امکانات بین المللی و جهانی تا دوستان خود را به کار گرفته است و دیگر چیزی به عنوان اهرم فشار در اختیار ندارد.

وی بیان کرد: مهمترین فشاری که می توانست بر کشور ما وارد کند، نفت بود که در صورت اجرایی شدن این امر وضعیت کشور همانند هفت، هشت سال گذشته، فروش یک میلیون بشکه خواهد شد.

حاجی بابایی با تشریح شرایط حال حاضر بین المللی عنوان کرد: آمریکا توان هزینه دادن طولانی را ندارد و تحریم های نظامی یا اقتصادی کوتاه مدت است و قدرت مانورش بیشتر از چندماه نمی گذرد چرا که توان اداره کردن صحنه های بین المللی را ندارد و کشورهای همراه آن نیز، توان همکاری طولانی مدت را ندارند.

وی تصریح کرد: آمریکا با وجود تحریم‌ها، هنوز نتوانسته است که قطعنامه ای را علیه ایران تصویب و همه کشورهای دنیا را به صورت یکپارچه باهم هماهنگ کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قله های بلند ترامپ برای تحریم ایران و مذاکره تمام شده و اکنون در مسیر سرازیری هستیم، گفت: فشارهای اقتصادی می توانست کاهش پیدا کند اما عوامل روانی، سوء مدیریت ها و فشارهای بین المللی مثلثی ایجاد کرد که باعث افزایش فشارها شد.

وی حجم نقدینگی در کشور را بالا عنوان و تاکید کرد: ۱۷۵ میلیارد تومان نقدینگی برای خرید ارز، سکه، مسکن و حتی کالاهای اساسی هزینه شده که اثر عمیقی بر مسائل امروزه داشته است.

حاجی بابایی افزود: تدابیر خوبی شکل گرفته تا تمام قدرت مجلس برای نگهداشتن ارز در کشور به کار گرفته شده تا از هدررفت ارز در این موقعیت جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: با وجود همه فشارها و تهدیدها، در پنج ماه نخست سال جاری، ۲۱۳ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی در کشور به ثبت رسیده و این در حالی است که میزان صادرات غیر نفتی سال گذشته، ۴۵ میلیارد دلار بوده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به دلایل دشمنی آمریکا با ایران اشاره و عنوان کرد: آمریکا بیم دارد ایران با فروش بالای نفت به یک قدرت بی رقیب در عرصه نظامی، اقتصادی، استراتژی در منطقه تبدیل خواهد شد.

وی به اقدامات اخیر تروریست ها در اهواز اشاره و عنوان کرد: حرکات مرتجعان در اهواز از لحاظ سیاسی و اجتماعی، ضعیف ترین کاری بود که یک ابرقدرت می توانست در برابر یک کشور انجام دهد.

حاجی بابایی گفت: آمریکا کارش به جایی رسیده که ۴ نفر، فرد زیردیپلم را استخدام می کند تا به رژه نظامی حمله کرده و کودکان، جانبازان و مردم بی‌دفاع را به گلوله ببندد.

وی با بیان اینکه آمریکا به هیچ عنوان نمی‌تواند با ایران وارد جنگ نظامی شود، تاکید کرد: امروز کشور آمریکا ۲۱ میلیون دلار بدون پشتوانه چاپ کرده و کسری بودجه خود را تامین کرده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در اینکه مجلس، قوه قضائیه و دولت ما دارای نقص و ایراد است، شکی نیست اما باید در جنگ اقتصادی امروز، نقاط ضعف را به فرصت‌ها تبدیل کنیم.

وی پشتوانه مردم را بیان و نوع گفتار مسئولان دانست و تصریح کرد: امروز کشور ما نیاز به امنیت دارد و باید خیال مردم را نسبت به کالاهای اساسی راحت کرد.

حاجی بابایی خطاب به مسئولان استان گفت: ورود و خروج کالاها از استان را پیگیری کنید چرا که خیلی از افراد به دنبال ایجاد جو متشنج در جامعه هستند.

وی با بیان اینکه هرگونه سوداگری، عافیت طلبی و سود طلبی ناجوانمردانه است، تاکید کرد: باید طوری رفتار کنیم که مردم آرامش داشته باشند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: همدان جزء استانهای امن و دارالمومنین کشور است؛ پس باید تمام توان خود را به کار گیریم که استان به سمت مشکل نرود.

وی تصریح کرد: به طور قطع نقدهایی به عملکرد دولت و مسئولان هست، اما باید نقدها را طوری مطرح کنیم که مشکل حل شود نه اینکه دشمن شادکن شویم؛ چرا که دشمنان با همه رسانه‌های خود در حال رصد کردن کشور و مشکلات ما هستند.

حاجی بابایی با بیان اینکه مشکلات در قشر ضعیف جامعه بیشتر است، بیان کرد: در مجلس به دنبال پیدا کردن راهکارهایی برای کاهش فشارها هستیم.

وی تاکید کرد: هیچ کشوری به اندازه ایران سابقه و قدمت ندارد و دشمنان به دنبال گرفتن و نابودن کردن این تاریخ و پیشینه هستند.

عضویت در کانال تلگرام قانون

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.