انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle بوکتاب قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
سیاست
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
رابطه ایران و پاکستان «بی‌نظیر» نیست!
درخواست نمايندگان از ظريف براي بازگشت به وزارت‌خارجه
ادعاي كريمي‌قدوسي درباره ظريف
لرزه ظريف بر اندام سياستمداران
انتقاد تند آيت‌الله‌خامنه اي از ازدواج سفيد
تكذيب دستور گرفتن روحاني از MI6
تكذيب يك شنود
نبرد ديدگاه‌ها
نقش اصلاح‌طلبان در بحران‌ امروز
احزاب در ایران نان انتخابات را خورده اما چوبش را نخورده‌اند
آرشيو صدا و سيما را از كشور خارج كرده‌اند!
وضع آزادی از زمان طاغوت بدتر شده است
تقدير آيت‌ا...‌خامنه‌اي از نوجوان شطرنج‌باز
نمره ۲۰ از ۱۰۰ روحاني
دومينوي خودخواهي و ضربه به هم‌ميهن
دولت نمي‌تواند به متخلفان كمك كند
سرنوشت FATF در گرو رفراندوم
اندیشه ایرانشهری به مثابه ابرگفتمان
ارسال لایحه «جامع انتخابات» به مجلس
اصلاح‌طلبان نباید با یکدیگر درگیر شوند
واكنش خنثي ظريف درباره FATF
زندگي اشرافي با انقلابي‌گري سازگاري ندارد
اميد به كليد سندرز
پارادوكس مودت ـ تخاصم
نپیوستن به FATF یعنی نه به شفافیت بین المللي
تعلیق ایران از لیست سیاه FATF تا ۴ ماه دیگر
آيت‌الله خامنه‌ای درگذشت محمدمؤمن را تسلیت گفتند
يك امام جمعه ديگر نيز كناره‌گيري كرد
تحكيم وحدت با اژدهاي زرد
لبيك صوتي!
گره ارشادي
رد شهادت و عباي روحانيت
راهبرد شرقي
پژمانفر، رييس دفتر روحاني را تهديد كرد
رياست‌جمهوري اختصاص هزارميلياردي به پديده را تكذيب كرد
شهادت زکریا سازمان ملل را از خواب غفلت بیدار کند!
ایران و ایالات متحده ،حکایت تلخکامی و شرح جدایی
شکایت سید محمد خاتمی از کریمی قدوسی
بدهكار اصلي اروپاييان هستند
حاتم‌بخشي هزارميلياردي
نماينده ولي فقيه در خوزستان از امامت جمعه استعفا داد
شكايت دادستاني عليه دو نماينده براي نطق در مجلس
كنايه جهنمي به علي‌مطهري!
جزييات انهدام خانه‌های تيمى عوامل حادثه تروريستی زاهدان
اعانه‌اي كه پايمال مي‌شود!
سایه بحران دیپلماتیک بر روابط تهران- اسلام آباد
هشدار از قم به عربستان و پاكستان
من به مسئولین و دولتی‌ها نمی‌گویم چه کنند
اولين سيلي سپاه به تروريست‌هاي زاهدان
فيك‌نيوز فارس را كريمي قدوسي تكذيب كرد!
بیشتر
کد خبر: 8987 | تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۲۸ - 17:32
فرصت هاي تاريخي را نبايد از دست داد

فرصت هاي تاريخي را نبايد از دست داد

جريان خاص خود حق پندار، باند پرور، علي رغم اينكه خوب مي داند همه قدرت نظام جمهوري اسلامي ايران، در حمايت مردم از آن نهفته است و هر اقدامي كه به شكاف ميان نظام و ملت بينجامد ضربه اي به نظام و كيان است

قانون-كمال‌الدين پيرموذن-نماينده سابق مجلس

با كمال تاسف، چندي‌ست كه از برخي عناصر و محافل خاص، كه كارنامه  مواضع و عملكرد آنان از سوي اكثريت قاطع مردم ايران، مردود اعلام گرديده و با رويگرداني مكررجامعه مواجه شده اند، جرياني سازمان يافته، ناعادلانه و عوام فريبانه عليه رييس جمهور ،نزديكان وياران وي شكل گرفته است.

ظاهرا بهانه جويي ها، مانع تراشي ها، جنجال آفريني ها و دام گستري هاي اين اشخاص و جريان هاي تندرو خاص در حق رييس جمهور و دولت پاياني ندارد و نخواهد داشت.اين بار هم كه رييس جمهور در دفاع از منافع مُلك و ملت و مبارزه با خشونت و تروريسم در سطح جهان خوش درخشيد، امواج مسموم از كانون هاي مرموز عليه رييس جمهور و نهاد دولت به جريان افتاد.

اكثريت مردم ايران، نيك مي دانند كه مواضع رييس جمهور، صرفا در دفاع از كيان نظام و براي ساختن چهره نوراني اسلام از برخي مواضع متحجرانه و شيوه هاي قرون وسطايي بوده است و اقدامات وي، براي خارج كردن ايران از ركود اقتصادي با بهره گيري كامل از فرصت طلايي پساتحريم است.

ترديد ندارم هرگز فشارها، تهديدها، تخريب ها،مانع تراشي ها و جنجال هاي سازمان يافته خاص عليه رييس دولت، تاثيري در اراده رييس جمهور و ياران وي، براي دفاع از حيثيت نظام، قانون اساسي، حقوق اساسي و مطالبات واقعي ملت نخواهد داشت؛ رييس جمهور بازي قدرت را به‌خاطر جريان خاص نخواهد باخت بلكه چهره مثبت و موجه ايران در عرصه جهاني را بارور كرده و خواهد كرد.

عناصر جريان خاص با بي اعتنايي به خواست و اراده ملت، پروژه نااميد كردن ملت را پي گيري مي كنند تا ملت به اين باور برسند كه راي و نظر آنان در اعمال حاكميت نافذ نيست و صداي آنان در مراكز تصميم گيري شنيده نمي شود تا بتوانند افراد خود را با حداقل راي مردمي، وارد نهاد رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهرها كنند.

آدمي به اميد زنده است. عناصر اين جريان، امروز عملا فاصله زيادي از آرمان هاي نظام جمهوري اسلامي ايران دارند، لذا شايسته نيست هيچ يك از اعمال فردي و اجتماعي آنان مورد استفاده قرار گيرد. آنان بايستي اذهان خود را متحول سازند.

باز آفريني اميد و نشاط ملي با بها دادن به مطالبات و خواست حقيقي آحاد جامعه همچون موسيقي، رشد اقتصادي، آزادي هاي سياسي و اقتصادي و اجتماعي قابل فراهم است. مردم خسته از خشونت و برخوردهاي راديكالي و دعواهاي سياسي بي حاصل، به آرامش خيال و جذب سرمايه گذاران خارجي و داخلي براي ترقي ايران و تعالي ايرانيان نياز دارند. آنان دغدغه سوختن فرصت تاريخي و طلايي پساتحريم را دارند.
رييس جمهور و ياران وي، بايستي با پرهيز از ملاحظه كاري و مصلحت انديشي بي مورد، حقايق مباحث و امور را به ملت بازگو و تشريح نمايند و شجاعانه به‌طور كامل دروازه هاي اقتصاد كشور را، درجهت جذب سرمايه گذاري هاي سرنوشت ساز، براي جهانيان باز كنند.

جريان خاص خود حق پندار، باند پرور، علي رغم اينكه خوب مي داند همه قدرت نظام جمهوري اسلامي ايران، در حمايت مردم از آن نهفته است و هر اقدامي كه به شكاف ميان نظام و ملت بينجامد ضربه اي به نظام و كيان است، ليكن با هدف گذاري دلسردي و نااميدي مردم از نهاد دولت، درصدد هستند به مردم بقبولانند كه حضور شما در پاي صندوق هاي آراي انتخابات، ثمربخش نيست و جمهوريت نظام تزييني است.

آنان منافع ملي را بر منافع گروه و دسته و باند خويش مقدم نمي دارند و براي روي كار آمدن فرد و اشخاص خود يا براي حفظ آبروي اين فرد و آن مقام ،آبروي نظام و اركان آن را با كج سليقكي، در معرض خطر قرار مي دهند.

ما از امام راحل آموخته ايم كه مصالح نظام و كيان كشور را بر همه چيز ترجيح دهيم و اجازه ندهيم چهره نوراني و رحماني اسلام با برداشت هاي متحجرانه و رفتارهاي خودسرانه تندروها ولو به نام اسلام مشوه گردد و يا به جمهوريت نظام آسيب برسد.

ملت و همه جريانات فكري، بايد پشتوانه مردمي نظام را قدر بدانند و اجازه ندهند با حركات جريان خاص و بي اعتنايي نسبت به خواست و مطالبات مردم، به اين سرمايه ارزشمند، لطمه وارد شود.

عضویت در کانال تلگرام قانون

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.