انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle بوکتاب قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
سیاست
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
رابطه ایران و پاکستان «بی‌نظیر» نیست!
درخواست نمايندگان از ظريف براي بازگشت به وزارت‌خارجه
ادعاي كريمي‌قدوسي درباره ظريف
لرزه ظريف بر اندام سياستمداران
انتقاد تند آيت‌الله‌خامنه اي از ازدواج سفيد
تكذيب دستور گرفتن روحاني از MI6
تكذيب يك شنود
نبرد ديدگاه‌ها
نقش اصلاح‌طلبان در بحران‌ امروز
احزاب در ایران نان انتخابات را خورده اما چوبش را نخورده‌اند
آرشيو صدا و سيما را از كشور خارج كرده‌اند!
وضع آزادی از زمان طاغوت بدتر شده است
تقدير آيت‌ا...‌خامنه‌اي از نوجوان شطرنج‌باز
نمره ۲۰ از ۱۰۰ روحاني
دومينوي خودخواهي و ضربه به هم‌ميهن
دولت نمي‌تواند به متخلفان كمك كند
سرنوشت FATF در گرو رفراندوم
اندیشه ایرانشهری به مثابه ابرگفتمان
ارسال لایحه «جامع انتخابات» به مجلس
اصلاح‌طلبان نباید با یکدیگر درگیر شوند
واكنش خنثي ظريف درباره FATF
زندگي اشرافي با انقلابي‌گري سازگاري ندارد
اميد به كليد سندرز
پارادوكس مودت ـ تخاصم
نپیوستن به FATF یعنی نه به شفافیت بین المللي
تعلیق ایران از لیست سیاه FATF تا ۴ ماه دیگر
آيت‌الله خامنه‌ای درگذشت محمدمؤمن را تسلیت گفتند
يك امام جمعه ديگر نيز كناره‌گيري كرد
تحكيم وحدت با اژدهاي زرد
لبيك صوتي!
گره ارشادي
رد شهادت و عباي روحانيت
راهبرد شرقي
پژمانفر، رييس دفتر روحاني را تهديد كرد
رياست‌جمهوري اختصاص هزارميلياردي به پديده را تكذيب كرد
شهادت زکریا سازمان ملل را از خواب غفلت بیدار کند!
ایران و ایالات متحده ،حکایت تلخکامی و شرح جدایی
شکایت سید محمد خاتمی از کریمی قدوسی
بدهكار اصلي اروپاييان هستند
حاتم‌بخشي هزارميلياردي
نماينده ولي فقيه در خوزستان از امامت جمعه استعفا داد
شكايت دادستاني عليه دو نماينده براي نطق در مجلس
كنايه جهنمي به علي‌مطهري!
جزييات انهدام خانه‌های تيمى عوامل حادثه تروريستی زاهدان
اعانه‌اي كه پايمال مي‌شود!
سایه بحران دیپلماتیک بر روابط تهران- اسلام آباد
هشدار از قم به عربستان و پاكستان
من به مسئولین و دولتی‌ها نمی‌گویم چه کنند
اولين سيلي سپاه به تروريست‌هاي زاهدان
فيك‌نيوز فارس را كريمي قدوسي تكذيب كرد!
بیشتر
کد خبر: 9099 | تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۲۹ - 19:03
فلسطینی هايي كه با تیرکمان میجنگید امروز موشک دارند
مسئول بازرسي‌ دفتر مقام‌ معظم‌ رهبري‌:

فلسطینی هايي كه با تیرکمان میجنگید امروز موشک دارند

عضو مجمع‌تشخيص مصلحت نظام با اشاره به تقويت محور مقاومت و لزوم حمايت آن،گفت: فلسطینی ها در گذشته با تیرکمان میجنگید اما در حال حاضر موشک دارند و اين نكته مهمي است

قانون-عضو مجمع‌تشخيص مصلحت نظام با اشاره به تقويت محور مقاومت و لزوم  حمايت آن،گفت: فلسطینی ها در گذشته با تیرکمان میجنگید اما در حال حاضر موشک دارند و اين نكته مهمي است.
مسئول بازرسي‌ دفتر مقام‌ معظم‌ رهبري‌ كه به دعوت حجت‌الاسلام معزي، نماينده ولي فقيه در هلال‌احمر و به مناسبت عيد سعيد غدير خم به اين سازمان رفته بود، در ساختمان مركزي معاونت درمان هلال احمر به سخنراني پرداخت.
حجت‌الاسلام ناطق‌نوري در ابتداي اين مراسم با اشاره به ويژگي‌هايي كه رهبران اسلامي در طول 1400 سال گذشته داشته اند، گفت: والاترين و کامل ترین انساني كه پروردگار خلق كرد، حضرت محمد مصطفی(ص) است که برای تکامل ایشان نیز محدودیتی وجود ندارد و اگر محدوديتي بود ما در پايان نماز  و تشهد« تقبل شفاعته وارفع درجته»نمي‌گفتيم.

منت پروردگار بر سربندگان
عضو مجمع‌تشخيص مصلحت نظام افزود:پروردگار، تمام دنيا را براي ما آفريده‌است و با وجود تمام اين نعمات هيچ منتي بر سر بندگان نگذاشته‌است.
ناطق‌نوري گفت: اين منت‌گذاري ها براي ما انسان‌هاست كه تا كاري براي همنوعان خود انجام مي‌دهيم و در ادامه وي از فرمان سرپيچي مي‌كند،اقداماتي را برسر وي‌مي‌كوبيم و او را زير سوال مي‌بريم.
رييس پيشين مجلس شوراي اسلامي تشريح كرد: پروردگار تنها يك جا بر سر بندگان منت گذاشت‌و آن هم به دليل نعمت رهبري پيامبر عظیم الشأن بود كه البته اين منت‌گذاري نيز به دليل محدود بودن آفريننده نبود بلكه به علت اهميت نعمتي بود كه  براي بشر ارايه شد.
وي افزود:خدا می‌خواهد انسان ها را در همان دوراهي کفر و ایمان نجات دهد تا اینکه همه شاکر نعمت خدا باشیم.
ناطق‌گفت:تفاوت حکومت های الهی با سایر حكومت‌ها این است که خداوند رهبری شایسته بر ما قرار داده‌است.
مسئول بازرسي‌ دفتر مقام‌ معظم‌ رهبري‌ با تشريح اينكه استعدادهای بالقوه رهبری شایسته می‌تواند يك جامعه مرده را زنده کند، ادامه داد:پيامبر اكرم(ص) با اخلاق و لبخند خود توانست جماعتي چوپ پرست و خرما پرست را به دين نزديك كند و اگر ايشان در برابر نافهمي‌هاي دنياي جاهليت عصباني مي‌شد، آيا در كار به موفقيت مي‌رسيد؟
رييس پيشين مجلس شوراي اسلامي در ادامه با انتقاد  ا ز توجه كم برخي به محتوي قرآن گفت: اگر انسان با خوي خشن با ملت برخورد كند و خود را از مردم بالاتر ببيند،در كار خود موفق نخواهد شد.
وي اشاره‌اي نيز به حسن خلق آیت الله انواری كرد و گفت:ايشان  13سال هم زندانی کشید و یک روز هم ادعا نكرد كه من انقلابی هستم.

اهميت غدير
رييس پيشين مجلس شوراي اسلامي در ادامه به موضوع غدير و انتخاب اميرالمومين(ع) به عنوان جانشين رسول‌الله، گفت:پيامبر(ص) گاهي نگران حرف و سخن مردم حجاز بود كه  با انتخاب علي (ع) نگويند، رسول‌الله(ص) از اقوام و خويشاوندان خود استفاده كرد ولي پروردگار به ايشان گفت كه به كار خود ادامه بده و ازحرف مردم هراسي نداشته باش.
ناطق افزود:حضرت رسول(ص) نيز به فرمان خدا گوش فراداده و اميرالمومنين(ع) را در روز غدير معرفي مي‌كند و بعد از آن پروردگار مي‌فرمايد كه امروز دينت را كامل كردي و اين از بركات عيد سعيد غدير است.

افتخار به تاريخ 2500 ساله
مسئول بازرسي‌ دفتر مقام‌ معظم‌ رهبري‌ در ادامه به تمدن بزرگ ايران نيز اشاره كرد و گفت كشورمان يكي از بزرگترين تمدن‌هاي دنيا را دارد.
ناطق‌نوري گفت: در زماني كه من رييس‌مجلس شوراي اسلامي بودم با روساي پارلمان‌هاي مصر،ايتاليا و يونان كه از صاحبان تمدن‌هاي بزرگ بودند، جلسه‌اي گذاشتم و در اين نشست،رييس‌مجلس يونان در مورد كشور ما به گونه‌اي سخن گفت كه من احساس عزت كردم.رييس پارلمان يونان با افتخار مي‌گفت ايرانيان تنها مردمي هستند كه در طول تاريخ هيچ‌گاه بت پرست نبوده‌اند و با خوبي از ما ياد مي‌كردند ولي شما ببينيد در دوران رژيم طاغوت چه خفتي گريبان گير ما بود! ما را به عنوان برادر اسراييل مي‌شناختند.

خطابه رهبرمعظم انقلاب در نيويورك
مسئول بازرسي‌ دفتر مقام‌ معظم‌ رهبري‌ به خاطره‌اي نيز از آيت‌الله‌خامنه اي اشاره كرد و گفت: در زمان ریاست جمهوری رهبرمعظم‌انقلاب به همراه ايشان به مقرسازمان ملل در نيويورك سفر كرده‌بوديم. روز قبل از آن ريگان سخنراني و اعلام كرده بود كه رييس‌جمهور ايران فردا براي سخنراني پشت‌تريبون مي‌‌آيد، از او بخواهيد تكليف جنگ را معلوم كند. زماني كه مقام‌معظم رهبري براي سخنراني آمدند همه در مقر حاضر بودند.
وي ادامه داد: ايشان مانند نماز جمعه دو خطبه‌خواندند و در سخنراني اول در رابطه با جایگاه انسان در جهان اسلام سخن گفتند و با اين سخنراني سیاه پوستان گریه کردند و احساس كردند كساني آمده‌اند كه مي‌توانند حق آنها را بگيرند. ايشان در خطبه دوم به آمریکا حمله کردند و اين اظهارات سبب خوشحالي سردمداران شوروي شد ولي ايشان بلافاصله عليه شوروي نيز سخن گفتند و بعد از آن همگان براي رهبرمعظم‌انقلاب دست زدند.

كف زدني كه براي شيخ نور دردسرساز شد
ناطق در ادامه افزود: آنقدر اين اقتدار و عزت من را به شوق آورد كه سبب شد تا من هم براي ايشان كف بزنم و هنگامي كه به ايران بازگشتيم، عده‌اي در فرودگاه با طعنه به من گفتند كه آقاي ناطق،خوب كف مي‌زديد! در ادامه نيز باز اين برخورد صورت گرفت كه من نيز در نهايت به آنها گفتم، باز بنده خودم را كنترل كردم و دست زدم اگر شما بوديد، مي‌رقصيديد!بايد دانست اين رهبري ولي فقيه ما نيز ادامه دهند راه ولايت امير‌المومنين(ع) است.

جفاي مسئولان به آيندگان
علي اكبرناطق نوري دربخشي ديگر از سخنراني خود، گفت: بيشتر فرزندان من دختر هستند و زماني آنها را به خوزستان براي سفر بردم، قبل از آن با خود مي‌گفتم كه سنگر و تانك چه جذابيتي براي يك دختر دارد ولي زماني كه آنها را به مناطق‌جنگي برديم، دخترانم خطاب به من گفتند كه شما مسئولان به ما خيانت و جفا كرديد كه واقعيت‌هاي جنگ را براي ما بيان نكرديد و در فيلم‌ها و برنامه نيز نگفتيد كه بچه‌هاي ما چگونه جنگيدند.
ناطق در ادامه به زحمات صورت گرفته توسط رزمنده‌ها اشاره كرد و گفت: هشت سال در برابر دنیا ایستادیم و نگذاشتيم يك وجب از خاك اين كشور كم شود در صورتيكه در زمان طاغوت شهرها و استان‌هاي مارا در شرايط عادي‌و صلح به دنيا بخشيدند.
وي تشريح كرد: اين موفقيت‌ها نتيجه درايت و رهبري امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري است.

نبرد دمشق براي حفاظت از تهران
اين عضو مجمع‌تشخيص مصلحت نظام انتقادي نيز به برخي مدعيان كرد و گفت: عده اي كه نه تاريخ را مي‌دانند و نه مطالعه اي دارند در گعده‌هاي خود سخناني را بيان مي‌كنند كه درست نيست.
ناطق نوري گفت:وقتی امروز در سوریه مشاوره و شهید می‌دهیم، براي اين است كه دشمن به مرزهاي ما نيايد.برخي مي‌گويند چرا سرمايه كشور رابه سوريه،لبنان و فلسطين مي‌دهيد.

برائت از تملق
وي افزود: من نه متملق هستم نه متعصب و به اين دليل خسارت هم داده ام، اما بايد از اين افراد پرسيد، اگر بدانیم دزدی می‌خواهد به خانه‌ما حمله کند، باید بنشينم تا دزد وارد خانه شود و آنجا با وي بجنگم يا اينكه در شهر و خيابان جلوي وي را بگيرم؟

خاكريزهاي ايران
ناطق ادامه داد:آنها بايد بدانند، طرح خاورمیانه بزرگ اینگونه بود كه آنها قصد داشتند تا سوريه را نابود كنند و بعد به لبنان بياند و فلسطين را از بين ببرند.
مسئول بازرسي‌ دفتر مقام‌ معظم‌ رهبري‌ تشريح كرد:لبنان، سوريه و فلسطين خاكريزهاي ما هستند و سكوت در برابر تخريب آنها، اقدام علي مليت است.ما اگر دین نداریم باید وطن خواه باشیم!
وي ادامه داد:فلسطینی ها در گذشته با تیرکمان میجنگید اما در حال حاضر موشک دارند و اين نكته كمي نيست.
رييس‌پيشين مجلس در پايان به جايگاه والاي مدافعان حرم اشاره كرد و گفت:عزت بچه های مدافع حرم از بچه های دفاع مقدس کمتر نیست و اين عزيزان براي دفاع از آرمان‌ها و مرزهاي كشور با بينش پا پيش مي‌گذارند و احساساتي عمل نمي‌كنند.
گفتني است مراسم بزرگداشت عید غدیر خم با حضور حجت‌الاسلام معزی،نماینده ولی فقیه در هلال احمر و حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در معاونت درمان صبح دوشنبه این سازمان برگزار شد.

 

عضویت در کانال تلگرام قانون

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.