انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
بین‌الملل
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
آينده براي بيشتر مردم مبهم است
روسيه دوباره به اوكراين هشدار داد
تلاش عربستان برای دستیابی به تکنولوژی موشکی پاکستان
پوتين، آمريكا را تهديد به حمله موشكي كرد
رايزني مخفيانه نتانياهو با اعراب
نشست ورشو با سخنراني پمپئو آغاز شد
مادورو پاي كشورهاي اسلامي و عربي را به درگيري كشيد
سكوت در برابر جنايت تكفيري در عربستان
رييس اطلاعات طالبان كشته شد
ابهام در اینستکس
اجرایی شدن کامل SPV ماه‌ها زمان خواهد برد
INSTEX ماكتي از spv
آیا دموکرات‌ها به آرزوی بركناري ترامپ می‌رسند؟
قیام علیه سیاست‌های ضدنژادی ترکیه
فرافکنی‌های برون‌مرزی نیکلاس مادورو
اتحادیه اروپا خواستار برگزاری فوری انتخابات در ونزوئلا شد
جلیقه‌زردها بازهم به خیابان‌های فرانسه می‌آیند
آلمان مادورو را تهديد كرد
فرانسه از اجرایی شدن SPV در چند روز آتی خبر داد
داووس ۲۰۱۹ در تسخیر زنان
زمزمه‌هاي لغو اجلاس ورشو
تشريح فشارهاي آمريكا عليه ايران توسط يك مقام امنيتي
کابوس بازگشت تحریم های اروپایی
حمله شبكه آمريكايي به وليعهد عربستاني
لهستان و فرانسه در جبهه آمریکا
ادامه عملیات برجام ستیزی
غلبه اژدهای زرد بر ترامپ
رویای بلند بانوی سابق کاخ سفید
چند هزار نفر در يمن كشته شدند؟!
فر انسه در آستانه جمهوری ششم
كنايه يك يمني به مسئولان ايراني
عراق به دنبال اخراج آمريكا
چکش پلوسی بر سر ترامپ!
سال سخت ترامپ
داماد ترامپ به دنبال انداختن طناب دار برگردن بن‌سلمان!
آغاز دموکرات ها برای پایان ترامپ
گذر مسیر صلح طالبان از تهران
مانش، کانالي رويايي!
تغییر استراتژی کُردها
پشت‌پرده زلزله سياسي در رژيم سعودي
سرنوشت بازار شام پس از آمريكا
پايان يك شوراي منفور
كوچ پناهجويان به بازار شام
القاعده برمی‌خیزد!
دولت تر امپ در تعطیلات اجباري
جولان هكرها
خروج ترامپ از سوريه عجيب نبود
تاخت و تاز اردوغان
۹ درصد تجارت جهانی از مسیر چابهار انجام می شود
بازخوانی سناریوهادرباره قضیه خاشقجی
بیشتر
کد خبر: 91042 | تاریخ : ۱۳۹۷/۸/۳۰ - 21:36
عزم راسخ برای مبارزه با دیکتاتوری
راشد الراشد از رهبران معارضه بحرینی تاکید کرد:

عزم راسخ برای مبارزه با دیکتاتوری

رئیس دفتر سیاسی جریان العمل الإسلامی؛ پيام تشكرى ویژه اى را به رئيس و اعضاى هيئت طومار مردمی که درصدد تشکیل شورای تدوین قانون اساسی ملی بحرين هستند ارسال كرد.

قانون- رئیس دفتر سیاسی جریان العمل الإسلامی؛ پيام تشكرى ویژه اى را به رئيس و اعضاى هيئت طومار مردمی که درصدد تشکیل شورای تدوین قانون اساسی ملی بحرين هستند ارسال كرد.

به گزارش قانون در پیام دكتر راشد الراشد از رهبران معارضه بحرینی آمده است:

"شما در اين طومار  دست به كار بزرگى كه راه روشنی برای توقف دیکتاتوری و استبداد آل خلیفه و اربابان غربی آنها در بحرين است زديد.  شما با حفظ اين حركت آن را در تاريخ ثبت و به يادمان خواهيد سپرد. و ملت بحرین هیچگاه شهدای قهرمان و جان فشانی و فداکاری های صورت گرفته در راه عزت و کرامت را فراموش نخواهد کرد."

 الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمینَ والصَّلَاهُ وَ السَّلَامُ عَلَى نَبِیِّنَا مُحَمَّدٍ وَ عَلَى أهلِ بَیتِهِ الطَّیِّبینَ الطَّاهِرینَ .

خداوند متعال درقرآن  مجید می فرماید:

پس هنگامی که طالوت لشکر کشیده سپاه خود را گفت : ( خدا شما را به نهر آبی آزمایش کند ، هرکه از آن بیاشامد از من وهم آئین من نیست ومن هرکه به هیچ نیاشامد یا کفی پیش برنگیرد از من وآیین من خواهد بود، پس همه سپاهش آشامیدند به جز عده قلیلی از آنها ، وچون طالوت وسپاه مومنش از نهر گذشتند « ومواجه با دشمن شدند لشکر بیمناک گشته » گفتند: ما راتاب مقاومت جالوت وسپاه او نخواهد بود. آنان که با لقاء وحشمت خدا وثواب آخرت معتقد بودند ( ثابت قدم مانده ) گفتند : چه بسیار شده که گروهی اندک به یاری خدا به سپاهی بسیار غالب آمده وخدا با صابران است « سوره بقره آیه 249

سرکارخانم مروه حمید حفظهاالله

رئیس سازمان ملی طومار مردمی

ودست اندرکاران محترم

السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

پس از سلطه واستیلای آل خلیفه برقدرت دربحرین درسال 1783م درحدود 235 سال پیش ، کشور بحرین از نظام استبدادی ودیکتاتوری فراگیر رنج می برد واین رژیم با اشغال وغصب قدرت واحتکار منابع، فضای خفقان واستبداد را حاکم کرده ومردم قهرمان با فدا کردن هزاران شهید وقربانی، خواستار آزادی وکرامت بوده اند وبا تداوم قیام ها وانقلاب های پی درپی خواستار حقوق تضیع شده خود بودند درحالی که رژیم آل خلیفه با به کارگیری روش سرکوب وارعاب براساس سیاست های مشت آهنین وگشودن آتش برمردم، موجب قربانی شدن صدها بلکه هزاران انسان بی گناه از مردم شریف بحرین گردیده است.

درشرایط کنونی این کشور شاهد انقلاب تاریخی بزرگی است که همه مردم که حق شهروندی دارند درآن شرکت دارند وخواستار برکناری سلطه استبدادی وحکومت دیکتاتوری هستند .

این انقلاب از 14 فوریه 2011 وتاکنون ادامه دارد وتوانست چهره مخوف رژیم آل خلیفه را افشاء ومشروعیت آن را تا ابد زیر سوال ببرد .

آل خلیفه برای انتقام گیری از این انقلاب کینه های تاریخی خود را برملا ساخته وسینه های مردم را آماج گلوله وآتش خود قراردادند وتاکنون از بدو انقلاب شکوهمند فوریه تاکنون بیش از 300 نفر شهید شدند . آل خلیفه به این جنایت بسنده نکرده بلکه از مردم ا نتقام گیری های مختلف از جمله اعطاء تابعیت سیاسی به مزدوران خارجی نموده تا درساخت وترکیب جمعیتی بحرین ایجاد اختلال نموده وبا تضیعف جایگاه مردم اصیل دربحرین بتوانند به سلطه غاصبانه خود تداوم دهند ومنابع کشور را به تاراج ببرند وبرای تحقق این هدف شوم وانتفام از مردم از طریق شرکت های روابط عمومی وپرداخت رشوه های سخاوتمندانه وجدان های بی ارزش را خریداری کنند تا بتواند چهره های ددمنشانه خود را بازسازی وزیبا جلوه دهند .

درآستانه انتخابات فرمایشی که رژیم با به کارگیری همه توان وامکانات خود تلاش دارد آن را با موفقیت آمیر نشان دهد وبه جهانیان اعلام کند که پیامدهای انقلاب مردمی به پایان رسیده وشرایط به حالت طبیعی وبطور شروع بازگشته است ولی ازداخل بحرین سازمان ملی طومار مردمی توسط شهروندان غیور اعلام موجودیت کرده و"سرکارخانم مروه حمید" با اعلام فراخوان وصدور طومار به جهانیان اعلام کرد که مردم بحرین خواستار عدالت ودمکراسی هستند وثابت کرد که روند مبارزه که با برکناری رژیم دیکتاوری واستبداد وحکومت نامشروع آغاز شده است هنوز با عزم وثبات وقاطعیت ادامه دارد وخواسته های مشروع مردم تا تحقق آن تداوم دارد. این اقدام درحالی آغاز شد که از دستاوردهای وفداکاریهای مردم از 235 سال گذشته از بدو فرمانروایی غاصبانه آل خلیفه وتاکنون حمایت وپاسداری می کند وتأکید دارد که مردم بزرگوار بحرین با عزم وپایداری خواستار دستیابی به آزادی ورهایی از این نوع برده داری وبهره کشی ونظام تمامیت خواه دیکتاتوری واستبدادی می باشند.

ضمن تجلیل ودورود به "سازمان ملی طومار مردمی" ورئیس آن "سرکار خانم مروه حمید" از این دستاورد تاریخی بزرگ که توانست فرصت سرکوب انقلاب شکوهمند فوریه را از رژیم نامشروع بگیرد و باتقدیر وسپاس به همه دست اندرکاران این سازمان وکارگروه های این طومار وفراخوان مردمی از استکبارشکوهمند واقدام شایسته آنان در زنده نگاه داشتن مبارزات سرسختانه مردم وحفظ وپاسداری ازآن، بی تردید تاریخ اقدام ونقش این گروه را فراموش نخواهد کرد زیرا این اقدام در این شرایط سخت و دشوارکه رژیم تلاش داشت تا اراده مردم را درهم شکند وسرکوب نماید ولی قهرمانان این سازمان ملی توانستند مردم شریف وغیور بحرین را سربلند کنند .

رجاء واثق داشته باشید که با مبارزات مردمی بزرگ خود توانستید درعمق خاک پاک بحرین نهال پیروزی بزرگی را بکارید تا دوران ظلم وفساد واستبداد به پایان برسد ودوره زوال رژیم دیکتاتوری وبرکناری استبداد از میهمن عزیز، آغاز گردد.

وبه درستی خداوند متعال وعده حق داده است ونرید ان نمّن علی الذین استضعفوا فی الارض ونجعلهم ائمه ونجعلهم الوارثین . القصص آیه 5

دکتر راشد الراشد

سنه 17 نوامبر 2018

موافق با 9 ربیع الاول 1340

عضویت در کانال تلگرام قانون

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.