انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
سیاست
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
امام‌خميني(س) بعد از خروج شاه از ايران چه گفت؟
در لایحه اصلاح قانون انتخابات ابهامات برطرف شده است
افشاگري ناتمام
چرا كشته شدنگان هواپيماي 707 شهيد نشدند؟!
قانون جدید، انتخابات را به سمت حزبی شدن می برد
آقای موسوی خوئینی ها وقایع تاریخی خوردني نيست!
استاني شدن انتخابات به نفع چه اقشاري است
ماجراي سهم‌خواهي موسوي‌خوئيني‌ها از آيت‌الله‌خامنه اي
حاشيه‌نويسي رهبري بربرجام به آن مشروعيت داد
چند شغله‌های فقیر و دولتي‌هاي زياده‌خواه
نقشه اصولگرايان براي اصلاح طلبان
فرار شاه يادآور حوادث بسیار خوشحال‌کننده برای ملت است
ادعاي سنگين توكلي عليه سران قوا
بکارگیری اژدرهای پیشرفته در نداجا
هشدار اتمي رييس‌سازمان انرژي هسته‌اي
5400 پروژه محرومیت‌زدایی سپاه افتتاح شد
زيبا كلام، موسوي خوئيني‌ها را دروغ‌گو خواند
بودجه‌خـواري نامـرئي
پيام تسليت آيت‌الله‌خامنه‌اي براي سقوط هواپيماي ارتش
توجه مسئولان به منافع شخصي مشكل‌ساز شد
مدیران بر اساس شایسته سالاری انتخاب نمی شوند
نتایج امروز،محصول تصمیم های گذشته است
روحانيـت متفاوت و مطرود
ریشه گرفتاری ها کارشکنی هاست
برای حل مسائل باید یک نفر پرچمدار باشد
مشكل داريم متولي نداريم!
محصورين از خانه خارج شده و به ديد و بازديد مي‌روند
گراي مثبت روحاني به عربستان و امارات
انتقاد تند سخنگوي دستگاه ديپلماسي به لهستان
پیام تسلیت رهبري در پی درگذشت والده فرمانده ارتش
كلافگي ايران از دست اروپا
ردپاي جنگ
امر به معروف آمريكا توسط معاون روحاني
جزييات خلع لباس يك روحاني
ماجراي همكاري و كمك ايران به آمريكا در افغانستان
چرخش به سمت مردم رمز عاقبت‌به خيري هاشمي
خصوصي‌سازي به معناي رهاسازي نيست
دفاع ذوالنور از وزارت اطلاعات
به احمدي‌نژاد اجازه تجمع داده شود
كمك‌ناخواسته اروپا به چین و روسیه
برگزاري همايش بين‌المللي عليه ايران
افشاگري امام جمعه تهران درباره فرار مالياتي
همگرايي براي بريدن صدا
چشم امید آمريكا به کردستان عراق است
سنگر فضاي‌مجازي را تخريب نكنيد
فرمان برخورد!
زماني كه ناممكن‌ها، ممكن مي‌شود
شکنجه از نظر اسلام، قانون اساسی و اخلاقی منع شده است
زنگ خطر براي ركن دموكراسي
دولت سالي ۱۰۰ هزار میلیارد تومان منابع را به باد فنا می دهد!
بیشتر
کد خبر: 92230 | تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - 15:23
خطر نفوذ در همه جا هست
علم‌الهدي:

خطر نفوذ در همه جا هست

وقتی ما صحبت از نفوذ می‌کنیم همه تصور می‌کنند جایگاه نفوذ، دستگاه‌های مدیریتی است خطر نفوذ در همه جا هست و از جمله در دستگاه‌های مدیریتی اما منحصر به دستگاه‌های مدیریتی کشور نیست...

قانون- امام جمعه مشهدمقدس گفت: اخیرا در برخی همایش‌ها شنیدم تحت عنوان مدارا نمادهایی را از بی‌حجابی نشان می‌دهند.

به گزارش قانون به نقل از تسنيم ، سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد اظهار داشت: نکته قابل توجه در شیطان شناسی از نگاه نهج‌البلاغه این است که در نهج‌البلاغه در مورد شیطان یک تحلیل روشی و تبیین جریانی است که از فرمایشات حضرت علی(ع) استفاده کرده و در مباحث تفسیری آیات شیطان بحث نشده است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: حضرت می‌فرمایند شیطان در موقعیت خودش کمین کرده؛ خداوند متعال ما انسان‌ها را خلق کرد و از لحظه خلقت نیز سرسخت‌ترین دشمنان بر انسان مسلط شدند. ساختار وجودی شیطان در تنازل و سقوط از اوج عبودیت پروردگار این است که باید بر انسان مسلط شود.

علم‌الهدی خاطرنشان کرد: شیطان وقتی از اوج عبودیت تنازل و سقوط کرد، خاصیت ساختار وجودی وی این گونه بود که باید بر انسان مسلط شود و این خرابی‌ها را به بار بیاورد اما ذات مقدس پروردگار در مقابل ویرانی‌های شیطان، وسایلی برای مصونیت انسان‌ها و نجات انسان‌ها و بیمه کردن و به سلامت ماندن انسان‌ها در این مسیر و رهگذر شیطان قرار داده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با قدردانی از مردم مشهد در حماسه آفرینی 9 دی تصریح کرد: هفته بصیرت شما عزیزان نمایش بسیار جالبی را در این شهر و سایر شهرهای استان ما و همه کشور در معرض قرار دارید؛ مردم ما قهرمانان بصیرت هستند و مردم ما در عرصه بالای بصیرت، حماسه‌آفرین هستند و این بصیرت به تعبیر مقام معظم رهبری باطل‌السحر همه فتنه‌ها و علاج تمام توطئه‌های دشمن در مقابله با انقلاب و نظام ما و اسلام ما است.

علم‌الهدی با اشاره به اینکه برخی اشتباه می‌کنند و تصور می‌کنند کاری به عنوان فتنه 88، 10 سال قبل صورت گرفت و ما نیز به انتقام از آنها یا برای تخریب و تخطئه آنها و یا مقابله آنها در سالروز 9 دی حاضر می‌شویم گفت: مسئله این گونه نیست سال 88 این مسئله با سرانگشت تدبیر مقام معظم رهبری و حمایت مردم مشکل حل شد و هر کس نیز مجرم و متهم است دستگاه قضایی کشور خودش می‌داند اما آنچه مربوط به مردم است، به‌خاطر فتنه اکنون است زیرا فتنه و توطئه تمام نشده و باطل‌السحر همه فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن، بصیرت مردم ما است و این مسائل هم نمایش بصیرت است و نه انتقام از یک جریان گذشته و یا عداوت و رقابت سیاسی با یک جریان سال 88 است.

وی افزود: امروز راهبرد توطئه‌‌ها و فتنه‌هایی که دشمن ذلیل شده و خوار شده علیه ما دارد؛ دشمنی که بعد از 17 سال از خاورمیانه با ذلت خارج شد تصریح کرد: ذلت بدتر اینکه برای سرکشی از یک پایگاه نظامی شبانه آمد و شبانه رفت و یک نفر از شخصیت‌های سیاسی عراق به وی اعتنا نکرد، این دشمن توطئه و فتنه دارد و دو اصل را در دستور کار دارد.

علم‌الهدی با اشاره به نفوذ و استحاله به عنوان دو راهبرد دشمن گفت: وقتی ما صحبت از نفوذ می‌کنیم همه تصور می‌کنند جایگاه نفوذ، دستگاه‌های مدیریتی است خطر نفوذ در همه جا هست و از جمله در دستگاه‌های مدیریتی اما منحصر به دستگاه‌های مدیریتی کشور نیست؛ دشمن در مراکز اقتصادی ما نفوذ می‌کند و از همه بدتر در جوامع ما نفوذ می‌کند و از همه جلوتر در جریان‌های ارزشی و نیروهای حزب‌اللهی نفوذ می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: حزب‌اللهی‌ها و نمازگزاران حواستان باشد که دشمن کنار شما نیز نفوذ می‌کند؛ نفوذ دشمت مخصوص مدیریت نیست و حتی ممکن است در جریان‌های امثال بنده نیز نفوذ کند و جریان را در یک مسیر زیان بخش انقلاب راه بیندازد؛ در یک جریان دینی ممکن است دشمن نفوذ کند و نیروها را تحریک کند و مقابل یک جریان ارزشی انقلاب اینها به اسم دفاع از معیشت مردم بجنگند. اینها همه خطر نفوذ دشمن است.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: گاهی برخی حرکات را از نیروهای دینی خود می‌بینیم که دنبال یک جریان غیر اولویت‌دار می‌روند، اگر قرار است از فقرا و معتادان و کارتن خواب‌ها حمایت کنید؛ این طور نباشد که به جای حمایت از یک خانواده سالم، فکر یک معتاد و کارتن خواب باشید البته این را هم باید نجات داد اما اولویت با کدام است؟ دشمن با نفوذ ما را به جریان‌های غیر اولویت‌دار وادار می‌کند. در عرصه مبارزه نیز همین است. امروز انقلاب نیاز به نیروی انقلابی و مبارز و رزمنده دارد. انقلابی بودن و مبارزه با دشمن اولویت یک ما در همه مسائل است و این را فراموش نکنیم.

علم‌الهدی با اشاره به خطر استحاله گفت: استحاله این است که جامعه پویای متحرک تبدیل به جامعه ساکت و آرام و رفاه طلب و عیاش دربیاید و اگر خاصیت انقلابی از دست رفت دیگر اینجا تبدیل به پایگاه سلطه استکبار، کفر و دشمن شده و انقلاب تمام می‌شود؛ امروز به دو منظور دشمن در توطئه و فتنه خود دنبال استحاله است؛ یکی به این منظور که جامعه دینی ما تبدیل به جامعه غیردینی شود و در این صورت تعبدش نسبت به نظام از میان می‌رود.

وی افزود: اگر جامعه دینی ما جامعه بی دین شد، آقایی دشمن و سلطه او را می‌پذیرد و در اقتصاد و سیاست سلطه‌پذیر دشمن می‌شود؛ دشمن سعی در استحاله جامعه و ترویج بی‌حجابی دارد؛ اگر پرده حجاب کنار رفت، جامعه دینی تبدیل به جامعه بی‌دین می‌شود و نسل جوان، نسلی غریزی و عیاش و شهوت طلب می‌شود.

علم‌الهدی گفت: اخیرا در برخی همایش‌ها شنیدم تحت عنوان مدارا نمادهایی را از بی‌حجابی نشان می‌دهند و عکس‌هایی از امام موسی صدر در مجالس زنان بی‌حجاب لبنان نشان می‌دهند؛ امام موسی صدر یک شخصیت عظیم انقلابی مبارز و رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان در زمان تسلط فالانژها بود و باید به این اقتضا در تمامی موقعیت‌های سیاسی شرکت می‌کرده و طبیعی است در جلسات رسمی که ایشان خواسته برنامه سیاسی خود را اجرا کند عده‌ای زن بی‌حجاب نیز بوده و اکنون این عکس‌‌ها را به عنوان مدارا ترویج و می‌گویند حجاب اجباری را کنار بگذاریم.

وی افزود: زنان فلسطینی و دختران فلسطینی را بدون حجاب نشر می‌دهند تا حجاب را از ارزش بیندازند، توطئه دیگر این است که زن‌های چادری را کانون بی‌عفتی و فحشا معرفی می‌کنند و این توطئه از ترکیه آغاز شده است؛ در ترکیه دیسکوی زنان باحجاب تشکیل داده‌اند این کار را ترکیه کرده و عده‌ای در کشور دنبال این حرف‌ها هستند و این همان فتنه دشمن است که از راه حجاب وارد شده است. 17 دی و سالروز کشف حجاب رضاخان ملعون است. رضاخان می‌گفت زن باید روحی باحجاب و باعفت باشد! این را انگلیسی‌ها خواسته بودند تا جامعه بی‌دین شود و راهش نیز کشف حجاب بوده است.

عضویت در کانال تلگرام قانون

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.