انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
کد خبر: ۸۰۶۲۷ | تاریخ : ۱۳۹۶/۳/۲۱ - شماره: 946

چرا ترامپ با پاپ بابا کرم نرقصید؟

علیرضا لبش

انتخابات تمام شده، همه مردم برگشته‌اند سر کار و زندگی‌شان، اما برخی هنوز دست بردار نیستند و به جای اینکه نتیجه را قبول کنند و برای انتخابات بعدی ضعف‌های‌شان را برطرف کنند و گفتمان‌شان را کمی برای مردم شیرین‌تر کنند، هنوز در حال جرزنی و اتهام‌زنی به حریف پیروز هستند. نماینده مجلسی گفته که چرا وزرای دولت به اتهامات کاندیداها جواب داده‌اند، این یک‌جور تقلب است. وزرا باید اجازه می‌دادند کاندیداها هر چه دل‌شان می‌خواست می‌گفتند و بعد از آن‌ها تشکر می‌کردند. ما اتهامات دیگری که متوجه پیروز انتخابات است را می‌نویسیم تا دوستان بازنده اگر خواستند از این‌ها هم استفاده کنند:

چرا یکی از کاندیداهای طرفدار دولت، شعر ما گل‌های خندانیم، فرزندان ایرانیم را خواند و این شعر را به نفع دولت مصادره کرد، ولی به کاندیداهای ما اجازه ندادند در برنامه‌های خاله شادونه و عمو پورنگ شرکت کنند و آهنگ‌های زیبایی که برای کودکان تهیه کرده بودند، بخوانند و کودکان را متوجه خوشگل بودن و بور بودن کاندیداهای مورد نظر ما بکنند؟!

2- چرا ترامپ بعد از انتخابات به عربستان رفت و با پادشاه آنجا رقص شمشیر کرد؟ حتما با این کار خود می‌خواست از کاندیدای دولت حمایت کند وگرنه چرا با آهنگ معروف خواننده محبوب ما، هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن، با جناب پاپ، بابا کرم نرقصید؟

3- چرا همه خواننده‌ها و بازیگران و هنرمندان شاخص و مطرح، از دولت حمایت کردند و فقط یک خواننده خالکوبی شده بغبغویی را برای ما گذاشتند؟

4- چرا تیم العین قبل از انتخابات به استقلال 6 گل نزد که حقانیت ما ثابت شود و همگان بفهمند که هر کسی از نامزد جناح مقابل ما حمایت کند، شیش‌تایی می‌شود. چرا در یک تبانی کثیف این اتفاق بعد از انتخابات افتاد که کار از کار گذشته بود؟ چرا حتی رئال مادرید بعد از انتخابات یوونتوس را چهارتایی کرد؟ چرا فرانچسکو توتی قبل از انتخابات از دنیای فوتبال خداحافظی نکرد؟ اگر این اتفاق می‌افتاد نود درصد رای جناح دولت ریزش می‌کرد. همه این‌ها نشان از تخلفات گسترده دارد.

5- چرا قبل از انتخابات هوا خنک بود ولی به محض اینکه انتخابات برگزار شد هوا جوری گرم شده که آدم از خانه که بیرون می‌رود از گرما آب می‌شود؟ چرا هواشناسی پاسخگوی این حمایت آشکارش از دولت نیست؟

6- چرا ویديوی آن‌ها آن‌قدر تاثیرگذار بود ولی کسی به ویديوی ما وقعی ننهاد؟ مشکل از تَکرارمان بود یا از لهجه‌مان؟ حالا ما لهجه یزدی نداریم و نمی‌توانیم تَکرار کنیم، مردم نباید به ما رای بدهند؟ اصلا این یک تخلف واضح است که از یک لهجه شیرین که سرمایه ملی است، از طرف یک آدم معلوم‌الحال و ممنوع‌التصویر در جهت منافع جناح خاصی استفاده شود.

7- چرا قبل از انتخابات توی هلیم، پنبه و پشم نمی‌ریختند؟ مگر کلاهشان قبل از انتخابات پشم نداشت؟ پنبه به روی همه‌شان بمالند.

8- چرا قبل از انتخابات زنان را برای دیدن مسابقات ملی به ورزشگاه راه نمی‌دادند، چرا بعد از انتخابات این کار را کردند تا ما نتوانیم جلوی زن و بچه مردم یک دل سیر فحش بار داور و ماور بکنیم؟ حیف که این مطلب را هم زن و بچه می‌خوانند وگرنه دهان‌مان را بسته نگه نمی‌داشتیم.

این همه دلیل، باز هم شما بگویید این انتخابات سالم‌ترین انتخابات بوده است.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد