انتخاب تاریخ:   /  /   
<stylestyle ویژه‌نامه بی‌قانون منتشر شد آسیاتک قانون بچه‌ها نیشخط پایگاه جامع اطلاع رسانی صنعت فولاد ایران
کد خبر: ۸۵۳۹۶ | تاریخ : ۱۳۹۶/۶/۵ - شماره: 1007

کفاشیان! بخند مصنوعی... حتی اگه شده زوری

شاهین قدیانی

در هفته‌های اخیر در برنامه 90 مشخص شد شرکت برهان مبین 35 درصد از درآمد حاصل از بلیت فروشی مسابقات فوتبال را برای یازده سال گرفته و در مقابل با خرید چند سطل رنگ چند خط به نسبت صاف روی زمین کشیده و چند دستگاه کارتخوان هم خریده که کل یوم آن را می‌شد با درآمد حاصل از فروش ساندویچ کالباسِ یک هفته از مسابقات تامین کرد. همچنین مشخص شد یکی از دلایل قرارداد بستن با شرکت برهان مبین در زمان ریاست فدراسیون آقای کفاشیان شرکت افق سبز بوده که دو میلیارد تومان به این شرکت بدهکار بوده است. حالا مدیریت شرکت افق سبز بر عهده کی بوده؟

آقای کفاشیان. بعد هم که فردوسی‌پور پرسید اصلا چرا فدراسیون فوتبال باید شرکت تاسیس کند تا کارهای خودش را به شرکت خودش بدهد آقای کفاشیان گفت این کار توی تمام ارگان‌های دولتی انجام می‌گیرد و خیلی هم معمول است. یعنی شرکت آقای کفاشیان همین‌طوری در راه خدا کارهای فدراسیون فوتبال به ریاست آقای کفاشیان را انجام می‌داده است.

البته آقای کفاشیان کلا در بند مادیات و این مسائل نیست چون چند سال پیش هم در مصاحبه با رشیدپور گفت من کلا از فدراسیون فوتبال حقوق نمی‌گیرم و چند دقیقه بعدتر هم گفت تیم ملی فوتبال که به جام جهانی رفت و به هر کدام از اعضای تیم ملی یک حواله برای واردات خودرو داده شد من هم یک دونه حواله برداشتم تازه اونم دادم به پسرم. یعنی در تمام مدت ماجرا را جوری تعریف می‌کرد که انگار در نهایت دو تا شارژ دو هزار تومانی ایرانسل جابه‌جا شده و یک دونه موز برداشته و انگار نه انگار که پای یک خودرو در حد پورشه و چند 100 میلیون سود وسط بوده است. آقای کفاشیان در خصوص بحث بلیت فروشی با اطلاعات کامل وارد شده بود و گفت من اصلا از این چیزها خبر ندارم و هر چقدر هم گفتند آقای کفاشیان شما رییس فدراسیون فوتبال بودیدها، تکرار کرد که نه، من خبر ندارم از آقای تاج بپرسید.

یعنی انگار آن زمان کفاشیان میرفته فدراسیون یک موز برمیداشته می‌خورده، مقدار متنابهی مي‌خندیده و بعد با ماشینی که حواله وارداتش را پسرش گرفته بوده به منزل برمی‌گشته است. یک مقدار هم که بحث بالا گرفت آقای کفاشیان گفت من خوابم گرفته است. احتمالا اگر یک کم دیگر روی آنتن می‌ماند می‌گفت من کی‌ام؟ اینجا کجاست؟ فدراسیون فوتبال چیه؟ این بچه‌رو کی ماشین داده؟!

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد