کد خبر : 13992 تاریخ : ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۳ آبان - 18:01
حضور شهردار تهران در جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی شهردار تهران بعد از ظهر امروز به منظور پاسخگویی به نمایندگان مردم در خانه ملت، در جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

قانون- محمدباقر قالیباف در حاشیه این جلسه طی سخنانی در جمع خبرنگاران ابراز داشت: این جلسه فرصت خوبی بود تا توضیحاتی را از بخش های مختلف شهرداری تهران ارایه کنم، البته جلسه وارد جزئیات نشد و بنده نیز چند دقیقه ای پیرامون نکاتی که دوستان داشتند، به کلیات اشاره کردم.

وی عنوان داشت: با پایان جلسه رسمی مقرر شد فرصتی فراهم شود تا من درباره چالش های مجموعه شهرداری ها در کشور سخن بگویم؛ چرا که شهرداری ها سازمانی هستند که از صبح تا شب موظف به خدمت رسانی به مردم هستند و از بدو تولد تا زمان مرگ، شهرداری ها باید به مردم خدمت کنند.

قالیباف تاکید کرد: کمیسیون عمران فرصتی است تا چالش هایی که در حوزه قوانین و مقررات وجود دارد، بررسی شده و بعضی موارد اصلاح شود و یا قانون جدیدی بگذاریم که بتوانیم خدمت بهتری به مردم عزیز داشته باشیم.

شهردار تهران عنوان داشت: بیش از هزار شهرداری در سراسر کشور وجود دارد اما هیچ نماینده ای ندارند که حرفشان را در مجلس بزند. این فرصتی است که به عنوان یک خدمتگزار و نماینده بقیه شهرداری ها بتوانم این بحث ها را در مجلس دنبال کنم.