کد خبر : 17542 تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۶ دي - 23:31
برج آزادی میزبان «دلقک» می‌شود قرار است در این اجرا قطعاتی چون «زمان»، «خوب مطلق»، «دلقک»، «مرد نمکی»، «حیله»، «شیر و بمان» در دو قسمت اجرا شود.

قانون- گروه موسیقی علی شمس به سرپرستی، آهنگسازی و خوانندگی این هنرمند، جمعه 17 دی در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه می‌رود.

به گزارش قانون به نقل از  خبرآنلاین، گروه موسیقی علی شمس در برج آزادی به روی صحنه می‌رود، این اجرا الکترو آکوستیک بوده و در تنظیم‌ها قطعات ترمپت جانشین نی شده است و ماهان محمدی، عضو جدید گروه، کاراکتری شبیه به آنچه نی سابقا در گروه اجرا می‌کرد را ایفا می‌کند.

در این اجرا علی شمس (آواز، گیتار الکتریک، پیانو)، رضا بنایی نیا (درامز)، اشکان شاهرخ (گیتار الکتریک)، کیومرث طالبی (گیتار بیس)، ماهان محمدی (ترمپت) اعضای اصلی هستند و امیر شمس (پرکاشن)، پوریا علی میرزایی (تنبور و دف) و پویا اسدی (گیتار آکوستیک) به عنوان نوازندگان مهمان گروه را همراهی می‌کنند.

قرار است در این اجرا قطعاتی چون «زمان»، «خوب مطلق»، «دلقک»، «مرد نمکی»، «حیله»، «شیر و بمان» در دو قسمت اجرا شود.

آهنگسازی قطعات دارای مشخصه‌هایی از پروگرسیو راک است و از ترکیب تم‌های ایرانی و موسیقی جاز در آن استفاده شده است و شاید انتخاب نام فیوژن راک برای سبک اجرا دقیق‌تر باشد.

همچنین خواننده گروه با استفاده از تکنیک‌های آواز کلاسیک و استیل آوازی جاز، لحن و بیان ایرانی به روشی تلفیقی دست یافته که کاملا بومی و ایرانی است.