کد خبر : 22102 تاریخ : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۲ بهمن - 13:20
يك اصولگرا، مدعيان اصولگرايي را تخريب كرد حمله حسن‌عباسي به «جبهه مردمي انقلاب»! نمي‌توانيم نام جبهه خود را انقلابي بگذاريم و داخل آن افرادي با دكور انقلابي باشند. يك سري دوستان كه عقبه فكري‌شان ليبرال است ولي دكور انقلابي دارند بايد شفاف سازي كنند.

قانون- حسن گرنه ای

سیدعلی ریاض، ريیس کمیته اجتماعی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، عصر ديروز، از تغییر زمان برگزاری مجمع عمومی این جبهه از 14 بهمن به 28 بهمن‌ماه خبر داد. بدون شك، اين رويداد به دليل كمبود بودجه يا نبود امكانات نيست و برخواسته از مشكلاتي‌ست كه سران آن در برابر طيف‌هاي ديگر اصولگرا دارند. اين طيف با ياران نزديك احمدي‌نژاد و نيز بخشي از بدنه‌محافظه‌كار تندرو و نواصولگراي ميانه رو مشكلات فراواني دارند كه بر گرفته از نوع گفتمان و سبك روي‌ كار آمدن‌شان است. در همين‌‌ راستا از جانب جريان‌هاي همفكر با جمنا، نسبت به شخصيت‌ها و عملكرد‌هاي اين گروه، انتقادها و اعتراض‌هاي زيادي شده است. آخرين هجمه نسبت به جمنا از جانب حسن‌عباسي، شخصيتي كه به تندروي در ميان جريان‌هاي محافظه‌كار معروف است، صورت گرفت.

تخريب جبهه اصولگرا توسط يك اصولگرا

عباسي در حمله‌اي بي سابقه به همفكرانش مدعي شد:«از هشت نفري كه به عنوان هيات موسس در جبهه نيروهاي مردمي انقلاب مطرح شده اند مي توان گفت نصف اين افراد ليبرال هستند. اين تركيب، ناخالصي دارد. بعضي از اين آقايان با صراحت مباني نظري‌شان ليبرال است و در گروه ها و جريان هايي رفت و آمد دارند كه هيچ تفاوتي با جريان حاكم كه در حال حاضر روي كار است، ندارند. ظاهر اين است كه دولت يك دولت متمايزي است و مسئولان آن ليبرال هستند و به طور رسمي در پشت تريبون بر پياده كردن انديشه ليبراليسم تاكيد دارند. امام خميني(س) فرمود تا من زنده ام نخواهم گذاشت منافع اين كشور به دست ليبرال‌ها بيفتد.

توهين به آل اسحاق ليبرال!

شما در ليست هيات موسس جبهه نيروهاي مردمي انقلاب نام يحيي آل اسحاق را مي بينيد. آل اسحاق مدرك دكتري اقتصاد ليبرالي دارد. ايشان در مجله تجارت فردا با آخوندي و نيلي و ساير ليبرال ها با هم شوراي سياست‌گذاري تنها مجله اقتصادي ليبرالي را منتشر مي كنند. از آقاي آل اسحاق، نماينده حزب موتلفه به عنوان يك اصولگراي انقلابي مي توان پرسيد شما در مجله ليبرالي تجارت فردا چه مي كنيد؟شما از حزب موتلفه چگونه به عضويت شوراي سياست گذاري يك مجله ليبرالي در آمديد؟ شما چگونه انقلابي هستيد؟ اگر انقلابي بوديد ديدگاه هاي امام خميني(س) و نفرت ايشان را در مورد ليبراليسم مي دانستيد. امام مي فرمايد تا من زنده هستم نخواهم گذاشت اين مملكت به دست ليبرال ها بيفتد. اما امروز بعد از سه سال و نيم غيبت كه يك‌بار ما نديديم شما سيستم را نقد كنيد، پيدايتان شده و دنبال سهم خواهي هستيد. انقلابيگري با سهم خواهي جور در نمي آيد.آقاي آل‌اسحاق! شما كه نشر اقتصاد ليبرالي را به عهده گرفتي چگونه انقلابي هستيد؟ البته اين احتمال وجود دارد كه خودش هم نداند چرا آنجاست كه اين آدم ها از ابتدا اشتباهي بودند. آدمي كه بود و نبود آن در اين سو و آن سوي جبهه مشخص نيست وجودشان سم است.

حمله به طراح وازكتومي!

مرندي چگونه فردي انقلابي است. مرندي مدير پروژه وازكتومي در اين كشور بود. رهبر انقلاب در مورد بحث كاهش جمعيت به طور رسمي اعلام كرد كه ما در اين موضوع اشتباه كرديم. رييس دولت وقت كه در اوايل دهه هفتاد اين طرح را اجرا كرد عذر خواهي نكرد! وزير مربوطه اين موضوع كه شخص آقاي مرندي بود همچنان دارد از اين طرح دفاع مي كند شما چگونه انقلابي هستيد. خانم دستجردي كدام ويژگي انقلابي را در دوران وزارتش رقم زد؟ برخي هيچ چيز برايشان مهم نيست يا نمي توانند ميان انقلابي و غير انقلابي و ساير مفاهيم فرق بگذارند. نزديكي حزب موتلفه و كارگزاران در چيست كه كانديداي حزب موتلفه كه از انتخابات رياست جمهوري كنار گذاشته شد در حال حاضر در شوراي سياست گذاري نشريه كارگزاران است؟ اين موارد بايد شفاف باشد.

انقلابي نيستيد

نمي‌توانيم نام جبهه خود را انقلابي بگذاريم و داخل آن افرادي با دكور انقلابي باشند.  يك سري دوستان كه عقبه فكري‌شان ليبرال است ولي دكور انقلابي دارند بايد شفاف سازي كنند. دوستان ليبرال به جبهه خود بروند و اجازه دهند در جبهه انقلاب يك شفافيت پديد آيد. بترسيد از خودي هايي كه ظاهرشان اسلام و تبعيت از ولايت است و باطن و فكر و ذكرشان ليبراليسم. ما از اين موضوع از ابتداي انقلاب ضربه خورديم. فراموش نكنيم شمر سرباز امام علي(ع) و امام حسن (ع) و قاتل امام حسين(ع) بود.