کد خبر : 22466 تاریخ : ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۴ بهمن - 12:00
پروانه سلحشوري در گفت و گو با «قانون» از قاليباف انتقاد كرد دريغ از از يك عذرخواهي ساده فردي كه بيش از ده سال است به عنوان شهردار در اين شهر مسئوليت دارد، بايد در قبال ناكارآمدي مديريتي صورت گرفته در حادثه پلاسكو يك عذرخواهي ساده از مردم انجام دهد

قانون- اعتراض ها به نوع پاسخگويي محمد باقر قاليباف، تماني ندارد. پروانه سلحشوري نماينده ليست اميد مجلس شواري اسلامي نيز با بيان اينكه به هيچ عنوان اظهارات شهردار تهران در مجلس پيرامون موضوع حادثه پلاسكو قابل قبول نبود، گفت: « آقاي قاليباف با مقايسه حادثه پلاسكو با برج هاي دو قلو در آمريكا كه دو موضوع غير قابل قياس است، عملكرد شهرداري را مطلوب جلوه داد».

وي گفت:‌ « متاسفانه شهري كه سال‌هاست در معرض زلزله قرار دارد و نيازمند مديريت درلحظه براي هر بحران است، نبايد در آن بازه زماني، خاموش كردن آتش يك ساختمان به طول بينجامد و نبايد در پايتخت يك كشور براي خاموش كردن آتش يك ساختمان از آتش نشاني چندين شهر كمك بخواهند».

سلحشوري با بيان اينكه بايد متاسف بود براي مدير يك شهر كه از عهده جمع‌كردن ريزش يك ساختمان بر نمي آيند، اظهار داشت:« فردي كه بيش از ده سال است به عنوان شهردار در اين شهر مسئوليت دارد، بايد در قبال ناكارآمدي مديريتي صورت گرفته در حادثه پلاسكو يك عذرخواهي ساده از مردم انجام دهد».

وي با بيان اينكه تعدادي از نمايندگان مجلس موضوع بيان عذرخواهي توسط شهردار تهران را به آقاي قاليباف انتقال دادند، افزود:« اين اتفاق در هر نقطه از جهان رخ مي داد مسئول آن بخش استعفا مي داد. نمايندگان سعي داشتند سوالاتي را از شهردار تهران بپرسند و همچنين موضوع استعفاي ايشان را مطرح كنند كه متاسفانه تريبوني در اختيارشان گذاشته نشد و پيشنهاد برگزاري جلسه ديگر با حضور شهردار تهران را طرح كردند كه در خصوص زمان برگزاري اين جلسه، هنوز تصميمي توسط هيات رييسه گرفته نشده است».