کد خبر : 23628 تاریخ : ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۱ بهمن - 20:00
اعتراف تلخ و ديرهنگام يك روحاني اصولگرا امروز در شرایط خاصی قرار داریم، متاسفانه وضعیت معیشت جامعه در سخت‌ترین دوران پس از انقلاب است. فشار بر روی کسانی است که در گذشته بار انقلاب را بر دوش کشیدند.

قانون- رئیس هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی هدف از تشکیل این جبهه مردمی را خدمت توام با صداقت دانست و گفت: در این جبهه همه برای خدا کار می‌کنند و ملاک‌شان حق و باطل است.

به گزارش قانون به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محمدحسن رحیمیان رئیس هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در نشست کمیته ایثارگران این جبهه که عصر امروز (پنجشنبه 21 بهمن‌ماه) در مرکز همایش‌های الرحمان برگزار شد، اظهار داشت: ما در حساس‌ترین مقطع جمهوری اسلامی و تاریخ اسلام و تشیع قرار داریم، هیچ وقت مثل امروز دشمنان اسلام و دشمنان جبهه حق عزمشان را برای نابود کردن اسلام ناب جزم نکرده بودند.

وی افزود: البته آنها با اسلام عربستان سعودی و اسلام آمریکایی کار ندارند و هر روز آنها را تجهیز می‌کنند و اگر روزانه مردم یمن به خاک و خون کشیده شوند حرفی از حقوق بشر مطرح نمی‌کنند. همه مشکل آنها با اسلام اهل بیت است و بعد از پیامبر اکرم استمرار آن را در کربلا دیدیم و مشکل اصلی آنها با این امر است.

رئیس هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه انقلاب ما با قشر مستضعف و طبقه سوم شکل گرفت، گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و شهدا میلیون‌ها نفر حاضرند که جانشان را برای اسلام و انقلاب فدا کنند.

وی به فتنه 88 اشاره کرد و گفت: فتنه 88 باعث شد پاکان از ناپاکان متمایز شوند و خطرات بزرگی از سر انقلاب دفع شود. جنگ تحمیلی نیز برای ما بد بود اما این جنگ نیز باعث خیر و برکاتی برای ما شد و باعث ثبات انقلاب اسلامی شد.

رحیمیان تصریح کرد: امروز در شرایط خاصی قرار داریم، متاسفانه وضعیت معیشت جامعه در سخت‌ترین دوران پس از انقلاب است. فشار بر روی کسانی است که در گذشته بار انقلاب را بر دوش کشیدند.

وی افزود: ما چه در عرصه فرهنگی و اقتصادی دچار ضعف هستیم و این شرایط برازنده جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی نیست. متاسفانه بسیاری از کارهایی که انجام شده نباید انجام می‌شد، چرا با این شرایط بد اقتصادی به خارج متوسل می‌شویم. به عنوان مثال چرا باید کترینگ قطارهای‌مان را به خارجی‌ها واگذار کنیم مگر داخلی‌ها توان اجرای درست آن را ندارند.

رئیس هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ما باید در این شرایط حساس و لیلة‌القدر تاریخ اسلام وظیفه‌مان را به درستی تشخیص دهیم گفت: باید وظیفه خود را برای خدا انجام دهیم، نباید اسیر بت نفس، حزب‌گرایی، جناح‌گرایی و... شویم.  زمانی که به خاطر حزب و گروه کاری انجام دهیم شایسته‌سالاری گم می‌شود و کار الهی صورت نمی‌گیرد ولی اگر کار برای خدا انجام دهیم پیروز میدان خواهیم بود زیرا عمل ما الهی است.

رحیمیان به توضیحی درباره نام‌گذاری عنوان جبهه بر روی جبهه مردمی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اگر  جبهه را جبهه خواندیم برای این بود که مرزبندی‌ها را حذف کنیم، همه برای خدا کار کنیم که این هدف اصلی ما است.

وی ملاک مرزبندی جبهه مردمی را ملاک حق و باطل دانست و گفت: مرزبندی ما همانی است که مقام معظم رهبری فرمودند، یعنی انقلابی و غیرانقلابی.

رئیس هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پایان هدف از تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را خدمت توام با صداقت دانست.