کد خبر : 23889 تاریخ : ۱۳۹۵ شنبه ۲۳ بهمن - 15:09
اميدواريم حضور در 22بهمن را مصادره نكنند همان‌طور كه قبل از بيست و دوم بهمن، برخي عدم حضور در اين مراسم را مطرح كردند و پاسخ ما به آن ها اين بود كه اگر عده‌اي از يك اقدام خوب سوء‌استفاده مي‌كنند، نبايد آن را كنار گذاشت، حتي اگر برخي آن را مصادره كنند.

قانون- احمدمازني/ عضو‌كميسيون‌فرهنگي‌مجلس

معناي حضور با شكوه مردم در راهپيمايي بيست و دوم بهمن، به معناي وفاداري آن‌ها با پيماني است كه با امام خميني (س) از ابتداي انقلاب بستند.

مردم با حضور در اين مراسم بار ديگر نشان دادند كه روي شعارهاي اساسي انقلاب اسلامي از قبيل استقلال، آزادي و جمهوريت و اسلاميت تاكيد دارند.

مردم نشان دادند چه در حالت صلح، چه در مذاكره و چه در درگيري و جنگ متحد هستند و همگي پشت سر رهبري خواهند ايستاد و اميدواريم اين موضوع را كسي به نام خود و يا يك جريان خاص مصادره نكند.

همان‌طور كه قبل از بيست و دوم بهمن، برخي عدم حضور در اين مراسم را مطرح كردند و پاسخ ما به آن ها اين بود كه اگر عده‌اي از يك اقدام خوب سوء‌استفاده مي‌كنند، نبايد آن را كنار گذاشت، حتي اگر برخي آن را مصادره كنند.

يكي از پيام‌هاي ديگري كه اين حضور با خود همراه داشته، موضوع گفت‌و‌گوي ملي‌است.

ما در داخل به دليل برخي افراط و تفريط ها، روي مرز منافع حزبي و تشكيلاتي دچار درگيري ها و اختلافاتي مي شويم كه موجب ضربه زدن به منافع ملي مي‌شود كه مي‌توان اين موضوع را با گفت و گوي ملي حل و فصل كرد.