کد خبر : 24401 تاریخ : ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۶ بهمن - 13:00
يك نواصولگرا، روحاني را غير انقلابي خواند پرده برداري از بازي انقلابي‌گري از همان ابتدا مشخص بود نامي كه اين جبهه ‌محافظه‌كار براي خود برگزيده‌است، نيت خاص ولي نامبارك دارد

قانونچند ماه مانده تا انتخابات‌، برخي شخصيت‌هاي سياسي كه سال‌ها از عرصه سياست‌ايران كنارزده شده بودند، به همراه نواصولگراياني كه بعد از انتخابات سال 92 و 94 از اين ميدان بيرون رانده شدند، جبهه‌اي را با عنوان جبهه‌مردمي نيروهاي انقلاب راه اندازي كردند.

به گزارش قانوناز همان ابتدا مشخص بود نامي كه اين جبهه ‌محافظه‌كار براي خود برگزيده‌است، نيت خاص ولي نامبارك دارد. اين دوستگي مردم به انقلابي و غير انقلابي، عاملي شد تا جريان‌هاي سياسي به روند اين اقدام حس خوبي نداشته باشند و آن را فتنه‌اي بخوانند كه سعي دارد ميان ملت انشقاق ايجاد كند. اما امروز كه به انتخابات نزديك تر شده‌ايم، از نوع گفتار جماعت حاضر در اين جبهه، مي‌توان دريافت كه آن‌ها سعي دارند همان دوقطبي انگليسي و غير انگليسي را كه در زمان انتخابات سال 94 به راه انداختند، امروز در چارچوب انقلابي و غير‌انقلابي تنظيم كنند. به نظر مي‌رسد غيرانقلابي‌ها را ياران روحاني و رقباي آن را انقلابي مي‌دانند! ادعايي كه شايد بتوان در سخنان بذرپاش آن را درك كرد.

تبليغ جمنا، تخريب روحاني

مهرداد بذرپاش كه اين روزها بعد از حذف از بهارستان، به عنوان معاون احمدي نژاد خودنمايي مي‌كند، در سفر یک روزه خود به کرمان با حضور در دانشگاه شهید باهنر به سوالات دانشجویان پاسخ گفت.وی در پاسخ به سوال دانشجویی که می‌گفت«یک روزنامه اصلاح‌طلب شما را احمدی‌نژاد عیب‌یابی شده، توصیف کرده» گفت: برخی‌ها همچنان کابوس احمدی‌نژاد را می‌بینند و عملکرد دولت سابق برای آنان همچنان کابوس شده است. او ادامه مي‌دهد: کسانی که مدام منتقدان را تخریب و تهدید می‌کنند باید پاسخگوی عملکرد دولت‌شان باشند؛ ما بی‌شناسنامه، بی‌سواد؛ شما که باشناسنامه و باسواد هستید، شناسنامه علمکرد چهار ساله خود را به مردم بگویید.

بذرپاش كه از روز اول در اجتماعات جمنا حضور پيدا كرده بود با بیان اینکه کشور، نیازمند مدیریت انقلابی است، در ادامه با انتقاد از عملکرد دولت یازدهم گفت: به نظر من عملکرد دولت آقای روحانی فرسنگ‌ها با عملکرد یک مسئول انقلابی فاصله دارد و این حقیقتی غیرقابل انکار است.

تغيير منش

بذرپاش در حالي كه همفكران و يارانش بارها در خارج از ايران حضور داشته و عكس‌يادگاري نيز با مجسمه‌هاي استكباري!‌ انداخته‌اند، مي‌گويد: یک مسئول انقلابی نمی‌تواند فرزند خود را برای تجارت به کانادا و آمریکا بفرستد و در حین اینکه به جوانان و ملت ایران بی‌تفاوت است در جمهوری اسلامی استاندار و وزیر باشد. یک مسئول انقلابی باید دغدغه معیشت و اقتصاد کشور را داشته باشد و نسبت به مشکلات و معضلات جوانان دردمندانه سخن بگوید نه اینکه طوری عمل کند که رکود، کشور را بگیرد و اقتصاد و معیشت مردم براثر ناکارآمدی مدیران خسته، با بحران مواجه شود. اين در حالي است كه رهبران جناحي افرادي مانند بذرپاش، چندان به اين مسائل اعتقادي ندارند و در سال‌هاي نه چندان دور، توجه به معيشت مردم را مادي‌گرايي مي‌خواندند!

تبليغات زودهنگام يك نواصولگرا

بذرپاش با بیان اینکه نیروهای انقلابی نمی‌توانند نسبت به مسئولانی که نگاه انقلابی ندارند بی‌تفاوت باشند، تاکید کرد: مطمئن باشید جریان انقلابی در انتخابات 96 با کسانی که انقلابی نیستند، رقابت خواهد کرد و این رقابت قطعی است.بذرپاش در ادامه با بیان اینکه دولت خسته نمی‌تواند برای جوان ایرانی امید و انگیزه تولید کند، اظهار داشت: این نگاه انقلابی نیست که به جای جوانان با انگیزه و کارآمد، از مدیراني استفاده شود که از اول انقلاب تاکنون، مدیر، مسئول و یا وزیر بوده‌اند و در هر دوره‌ و مقطعی، میز مسئولیت را گرفته و به جوانان تحویل نمی‌دهند.وی با اشاره به نقش جوانان در مدیریت کشور گفت: ما هرکجا از جوانان برای مدیریت کشور استفاده کرده‌ایم، موفق بوده‌ایم. اين شعارها، هرساله در آستانه انتخابات مختلف، به رقابت‌ها راه پيدا مي‌كنند ولي تحقق آن، در صندوق‌هاي تبليغاتي انباشته مي‌شود.