کد خبر : 24947 تاریخ : ۱۳۹۵ شنبه ۳۰ بهمن - 13:26
شكايت معاون احمدي نژادو عضو جمنا از رسانه‌ها برای مقابله با بداخلاقی سیاسی و ممانعت از رواج تهمت در جامعه، از مدیران سایت‌ها و کانال‌ها به عنوان نشر اکاذیب و تهمت شکایت می‌کنم.

قانون- معاون ريیس‌جمهور سابق به خبر سفر وی به نیویورک پاسخ گفت.
به گزارش قانون به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده سابق مجلس شورای در پی اقدام یک کانال ضدانقلاب که با انتشار تصویری از وی ادعای سفر شخصی به آمریکا با هزینه‌های دولتی را طرح کرده بود، توضیحاتی ارائه کرد که متن کامل آن به شرح زیر است:
سال 88 برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل، به عنوان نماینده مجلس و مطابق روال سال‌های دیگر، همراه رئیس‌جمهور و تیم همراه به نیویورک رفته بودیم.
مثل تیم همراهان (معاونان، خبرنگاران و دست اندرکاران) ما هم در پرواز بودیم، بنابراین هزینه‌ای به دولت تحمیل نشد.
گزارش این سفر و برنامه‌هایی که داشتیم را همان سال برای اطلاع ملت عزیز منتشر نمودم. عکس منتشر شده نیز مربوط به همان ایام و در مقابل محل اقامت است و متن خبر در زیر عکس دروغ و ساخته و پرداخته دشمنان است و اما این خبر دروغ که توسط ضدانقلاب خارج‌نشین ساخته و پرداخته شده، اگر به متن انگلیسی دقت شود ادبیات ضدانقلابی در آن مشهود است.

از دشمن انتظاری جز این نیست، ولی دوستان داخلی چرا؟ متاسفانه این شایعه دشمن را تعدادی از کانال‌ها و رسانه‌های داخلی، عامدانه یا از روی غفلت منتشر کرده‌اند! باوجود میل باطنی‌ام اما برای مقابله با بداخلاقی سیاسی و ممانعت از رواج تهمت در جامعه، از مدیران سایت‌ها و کانال‌ها به عنوان نشر اکاذیب و تهمت شکایت می‌کنم.