کد خبر : 25613 تاریخ : ۱۳۹۵ سه شنبه ۳ اسفند - 19:10
جليلي هم روي خوش به جمنايي ها نشان‌نمي‌دهد مرضیه وحید دستجردی ضمن تایید غیرمستقیم کاندیداتوری سعید جلیلی در انتخابات آتی ریاست جمهوری اعلام کرد که او حاضر به همکاری با اصولگرایان در جهت دستیابی به وحدت نشده است.

قانونسخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در نشست خبری گفت: در مجمع عمومی ۵ اسفند، سه هزار نفر از نمایندگان ۲۵ قشر حاضر خواهند شد و ۳۱ نفر را به عنوان شورای مرکزی انتخاب می‌کنند.

به گزارش قانون به نقل از تسنيم، مرضيه وحيددستجردي، افزود: تا ۲ شب گذشته نزدیک ۲۰۰ کاندیدا برای شورای مرکزی معرفی شده و کاندیداهایی که برای ریاست جمهوری در نظر گرفته شده نیز از طریق سامانه جبهه معرفی شده که تا آخرین لحظه ۵۰ نفر معرفی شدند.

دستجردی اضافه کرد: دوبار قصد برگزاری مراسم را داشتیم اما مورد برخی بی‌مهری‌ها قرار گرفتیم.

وی گفت: 50 نفر برای انتخابات ریاست جمهوری به جبهه مردمی نیروهای انقلاب معرفی شدند.

دستجردی افزود: موضوع جذب لاریجانی به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را باید از خود ایشان سوال کرد .

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ادامه داد: جز یک فرد که آقای جلیلی هستند و امید داریم همراهی کند بقیه کاندیداها با جبهه همراهی کرده اند.

وی با اشاره به کاندیداتوری مقام دولت احمدی نژاد گفت: کسانی کاندیدای جبهه مردمی هستند که منتخب این سه هزار نفر باشند و بقایی از سوی سه هزار نفر معرفی نشده است.

دستچردی همچنین گفت: آقای ابراهیم رییسی نیز جز ۵۰ نامزد معرفی شده از سوی ۳ هزار نفر جبهه مردمی هستند.

مرضیه وحید دستجردی ضمن تایید غیرمستقیم کاندیداتوری سعید جلیلی در انتخابات آتی ریاست جمهوری اعلام کرد که او حاضر به همکاری با اصولگرایان در جهت دستیابی به وحدت نشده است.