کد خبر : 31251 تاریخ : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۴ فروردين - 16:21
اصولگرا یان در برابر رفتار احمدی نژاد مسئولند! اهل نفاق خطرناک تر از اهالی کفر هستند! این هشدار صریح قرآن کریم را از این رو برای مقدمه این یادداشت انتخاب کردم که این روز ها شاهد انواعی از نفاق در میان خودمان هستیم

قانون- سینا رحیم پور / روزنامه نگار

اهل نفاق خطرناک تر از اهالی کفر هستند! این هشدار صریح قرآن کریم را از این رو برای مقدمه این یادداشت انتخاب کردم که این روز ها شاهد انواعی از نفاق در میان خودمان هستیم. اهل نفاق کسانی هستند که با دورویی و بر اساس آنچه نفع شخصی خود می دانند روزی با شخصی هستند و روزی دیگر بر آن شخص! روز گذشته نیز نفاقی دوگانه آشكار شد. رفتار برخی محافظه کاران نسبت به ثبت‌نام رییس دولت های نهم و دهم از یک سو و رفتار احمدی نژاد نسبت به توصیه های مقام معظم رهبری نوع دیگر این نفاق است. محمود احمدی نژاد که مدتی قبل سودای ریاست جمهوری دوباره را در سر داشت با توصیه رهبر انقلاب از انجام این امر منع شد. اما او روز گذشته و بدون توجه به توصیه های مقام معظم رهبری به همراه اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی در ستاد انتخابات کشور حاضر و در این انتخابات ثبت نام کرد. نکته جالب در این بین رفتار رسانه های اصولگرا در مقابل خبر ثبت نام محمود احمدی‌نژاد بود که در رابطه با رفتارشان بیان چند نکته لازم است.

اول- واکنش برخی رسانه های محافظه کار در مقابل ثبت نام یار غارشان محمود احمدی نژاد سکوت بود و بایکوت خبری! یادمان نرفته که در این چند سال، رسانه های این طیف سیاسی چگونه عملیات قدیس سازی از او را در دستور کار خودشان قرار داده بودند.فراموش نکرده ایم که در شرایط حساس کشور چگونه عملکرد اشتباه او در قوه مجریه را توجیه می کردند. سکوت امروز آن ها در برابر احمدی نژاد اتفاقی عجیب بود و ناگوار!

دوم- گروه دیگری از رسانه های محافظه کار هم در برابر این کج دهنی احمدی نژاد سکوت نکرده و او را با بدترین الفاظ خطاب کردند. سردبیر رجا نیوز که در طول دولت های نهم و دهم رسانه اش در خط مقدم تطهیر احمدی نژاد و دولتش بود رییس دولت های نهم و دهم را دست نشانده سرویس‌های جاسوسی انگلیس و غرب خطاب کرده و ثبت‌نامش را پرژه این سرویس های جاسوسی! سوالی که به وجود می آید این است که چرا زمانی که در سال های اخیر این نفاق و بدعهدی احمدی نژاد نسبت به انقلاب و رهبری پیش بینی شده بود شما سعی در تطهیر او داشتید؟ مگر غیر از این است که رفتار گذشته احمدی نژاد بعد از 8 سال دوباره در حال تکرار است؟

و آخر اینکه، همه رسانه هایی که در مدت 8 سال صدارت احمدی نژاد او را بادکنکی بزرگ می کردند امروز در برابر این بدعهدی او در مقابل رهبری و انقلاب مسئولند. رفتار امروز رسانه های طیف محافظه کار نه تنها نمی تواند نقش آن ها را در برابر اتفاقات احتمالی آینده پاک و یا کمرنگ کند بلکه مسئولیت اتفاقات احتمالی آتی که باعث خدشه به انقلاب شود بر عهده همین دوستان رسانه ای‌مان است. دوستان اصولگرا! شما اخلاق را در این چند سال نادیده گرفتید و بازی را به اخلاق باختید.