کد خبر : 34328 تاریخ : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۷ ارديبهشت - 12:51
تكذيبيه ورزشكاران ليست حاميان شهردار تهران ما از قاليباف حمايتي نكرديم از روز گذشته يكي از گروه‌هاي تلگرامي كه با نام «ورزشكاران دكتر قاليباف» فعاليت مي‌كند، نام چند ورزشكار را به عنوان حامي ايشان مطرح كرد.

قانون- از روز گذشته يكي از گروه‌هاي تلگرامي كه با نام «ورزشكاران دكتر قاليباف» فعاليت مي‌كند، نام چند ورزشكار را به عنوان حامي ايشان مطرح كرد.

به گزارش قانون، نكته جالب اين است كه نام هادي نوروزي و مهرداد اولادي در اين ليست به چشم مي‌خورد و همين موضوع مي‌تواند نشان‌دهنده دروغ بزرگي باشد كه مطرح شده است، نكته جالب ديگر اينكه نام فرشاد پيوس و كميل قاسمي نيز در اين فهرست به چشم مي‌خورد. قاسمي در اين باره گفت: تاکنون از هیچ فردی حمایت نکرده ام و اینکه گفته می شود من حامی کاندیدای خاصی هستم را تکذیب می کنم.
دارنده مدال نقره جهان خاطرنشان کرد: از تمامی ستادهای تبلیغاتی کاندیدای محترم ریاست جمهوری درخواست دارم بدون هماهنگی و اطلاع، از نام ورزشکاران در لیست خود استفاده و بهره برداری نکنند.

فرشاد پيوس، مهاجم گلزن و پيشين پرسپوليس نيز درباره حضور در اين فهرست عنوان كرد: « برخلاف آنچه از برخی ستادهای انتخاباتی اعلام شده است بنده از هیج کاندیدایی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت نکرده ام و نمی دانم چرا نام من را در این لیست قرار داده اند. فقط امیدوارم انتخابات در نهایت آرامش و باشکوه هرچه تمام تر و مشارکت هر چه بیشتر مردم برگزار شود و ان شاالله شاهد سربلندی ایران اسلامی باشیم».