کد خبر : 34896 تاریخ : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۱ ارديبهشت - 14:22
تمجید عجیب ساکت از کارلوس کی روش؛ دو رگه هایی که «مغز» نبودند محمدرضا ساکت، مدیر تیم های ملی فوتبال کشورمان معتقد است با حضور کارلوس کی روش در راس کادرفنی تیم ملی، مغزها به کشور بازگشته اند.

قانون- محمدرضا ساکت، مدیر تیم های ملی فوتبال کشورمان معتقد است با حضور کارلوس کی روش در راس کادرفنی تیم ملی، مغزها به کشور بازگشته اند.

به گزارش قانون، ساکت در این باره گفته است: «فوتبال ملی ما در 6 سال گذشته همواره براساس اندیشه‌های کی‌روش کار کرده و راه خود را پیدا کرده است اندیشه‌های او حساب شده و دقیق است من به گفته‌های حشمت مهاجرانی بسنده می‌کنم اینکه تصمیمات و انتخابات کی‌روش همواره باعث شده که فوتبال ملی کشور شرایط خوبی داشته باشد و در 6 سال گذشته کی‌روش در راس تیم ملی بوده و تصمیمات کی روش فوتبال ملی ما را رو به جلو هدایت کرده او همواره به دنبال کمک به باشگاه‌ها برای چهره‌های جدید هم بوده است».

وی ادامه داد: «در گذشته ما شاهد فرار مغزها از کشور بودیم اما با حضور کی‌روش در تیم ملی شاهد بازگشت مغزها در عرصه فوتبال به کشور هستیم. بازیکنان ایرانی‌الاصلی که خارج از ایران حضور دارند به تیم ملی کشور بازگشته‌اند. نفراتی که دژاگه و قوچان‌نژاد و حتی بازیکنانی که حتی در  ایران متولد نشده‌ بودند اما پدر و مادر ایرانی داشتند شاهد بازگشتشان به تیم فوتبال هستیم».

البته احتمالا محمدرضا ساکت فراموش کرده که در دوران کی روش بازیکنانی مثل دانیل داوری، امید نظری، امیر شاپورزاده و استیون بیت آشور نیز به تیم ملی دعوت شدند. بازیکنانی که نشان دادند به هیچ عنوان کیفیت لازم برای حضور در جمع شاگردان کی روش را ندارند.