کد خبر : 35664 تاریخ : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت - 12:34
توصیه انتخاباتی ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت در پیامی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری ضمن دعوت برای حضور در پای صندوق‌های رای گفت: یقین دارم بار دیگر این حضور، عاملی برای وحدت و انسجام در جهت توسعه و پیشرفت روزافزون ایران خواهد بود.

قانون-رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت در پیامی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری ضمن دعوت برای حضور در پای صندوق‌های رای گفت: یقین دارم بار دیگر این حضور، عاملی برای وحدت و انسجام در جهت توسعه و پیشرفت روزافزون ایران خواهد بود.

به گزارش قانون به نقل از ایسنا، علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی به مناسبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ضمن دعوت از همه مردم شریف و بزرگوار ایران برای حضور در پای صندوق های رای، انتخابات را نماد مشارکت، عزت، آزادی و استقلال ایران اسلامی دانست.

متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایران اسلامی در آستانه انتخابی دیگر برای تامین عزت ، عظمت ، امنیت و استقلال خود قرار گرفته تا بار دیگر نماد مردم سالاری دینی را با شکوه هر چه بیشتر در برابر چشمان جهانیان به منصه ظهور رساند و با شرکت همه مردم بزرگوار ایران در انتخابات ریاست جمهوری، برگ زرین و زیبای دیگری را در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی بر جای گذارند.

رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان معمار این نظام مقدس، همواره بر نقش رای مردم در اداره کشور تاکید فرمودند و حضور در پای صندوق رای را واجب می دانستند و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز این حضور را مظهر مردم باوری ، حق و تکلیف، موجب ناکامی دشمنان و دخالت در تعیین سرنوشت کشور اعلام فرمودند و لذا مردم شریف ایران با حضور خود در این تکلیف بزرگ و مهم ، بار دیگر گام مستحکمی را برای پیشرفت، توسعه و اعتلای کشور بر خواهند داشت.

انتخابات، نماد مشارکت مردم برای تصمیم گیری در تمام شئون اداره کشور است و مردم این سرزمین با حضور خود در پای صندوق‌های رای امنیت، اقتدار، آرامش، قوام ، توسعه و پیشرفت را که در سایه مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهدای گرانقدر و ایثارگران عزیز محقق گردیده و با پشتوانه مردمی، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تلاش خدمتگزاران به نظام ادامه یافته است تضمین خواهند نمود و این مسیر روشن و نورانی را با افتخار ادامه خواهند داد .

اینجانب از همه مردم عزیز و بزرگوار ایران برای حضور در پای صندوق های رای دعوت کرده، اسلامی خواهد بود.