کد خبر : 37371 تاریخ : ۱۳۹۶ دوشنبه ۸ خرداد - 10:43
گام مثبت مجلس در افزایش مستمری مددجویان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بر استفاده از ظرفیت مجلس برای گره گشایی از مشکلات مددجویان تاکید کرد.

قانون-رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بر استفاده از ظرفیت مجلس برای گره گشایی از مشکلات مددجویان تاکید کرد.

به گزارش قانون به نقل از ایسنا، پرویز فتاح در مراسم افطاری با ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان بهزیستی و جمعی از مددجویان این دو نهاد در شب گذشته برگزار شد، از برگزاری این نشست از سوی رئیس مجلس تشکر و قدردانی کرد.

رئیس کمیته امداد در این نشست با بیان اینکه مجلس در اقدامی انقلابی مستمری مددجویان کمیته امداد را افزایش داد، افزود: باعث خرسندی است که پس از ماه ها تلاش، مستمری تحت پوشش این نهاد  افزایش یافت و این نشان دهنده تلاش و عزم مجلس برای کمک و حمایت از این گروه از جامعه است.

فتاح یادآور شد: از سویی دیگر بعد از تصویب این مصوبه از سوی مجلس، تردید داشتیم که دولت آن را اجرایی کند اما خوشبختانه دولت آن را عملیاتی کرد و اکنون ۲ ماه است که مستمری مددجویان افزایش پیدا کرده است.

وی افزود: البته اینکه مستمری این افراد به حساب یارانه آنها واریز می شود با متن قانون و مصوبه مجلس همخوانی ندارد که البته دولت موافقت کرده که مستمری خرداد ماه این افراد را به حساب جداگانه ای واریز کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رئیس کمیته امداد یادآور شد: ما به دنبال استفاده از ظرفیت مجلس برای گره گشایی از مشکلاتمان هستیم تا از این افراد حمایت شود.