کد خبر : 38122 تاریخ : ۱۳۹۶ شنبه ۱۳ خرداد - 17:35
نرم افزار منشور انقلاب رونمایی شد نرم افزار صوتی وصیت نامه الهی- سیاسی امام خمینی (ره) با عنوان منشور انقلاب در محل خبرگزاری تسنیم رونمایی شد.

قانون- نرم افزار صوتی وصیت نامه الهی- سیاسی امام خمینی (ره) با عنوان منشور انقلاب در محل خبرگزاری تسنیم رونمایی شد.

 
به گزارش قانون به نقل از واحد مرکزی خبر؛  کتاب صوتی وصیت نامه با صدای رهبر انقلاب، شرح کوتاه واژه‌ها، ایجاد قابلیت پخش تقطیعی وصیت‌نامه و قابلیت چند زبانه بودن از ویژگی‌های این نرم افزار است. 
 
تولیت مسجد مقدس جمکران در این مراسم گفت: امام راحل نقش سرنوشت سازی در تغییر مسیر تاریخ ایفا کرد، دامنه انقلاب هر روز در دنیا گسترش می‌یابد و مرجعیت امام (ره) به کشورهای مختلف رسید.
 
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان افزود: امام راحل با بهره گیری از مزیت ملت ایران، بزرگترین انقلاب را پدید آورد و در ادامه راه، توطئه‌هایی درصدد تحریف راه امام (ره) و به فراموشی سپردن این مسیر هستند.
 
وی گفت: امام (ره) را باید با همه ابعاد ایشان به جامعه معرفی کرد، شاخص‌های اصلی وصیت نامه امام (ره) چراغ راه ما هستند و وصیت نامه ایشان از بینات اصولی ایشان است که راه را برای آیندگان ترسیم می‌کند.
 
رحیمیان افزود: امیدواریم این نرم افزار گام مؤثری برای احیای وصیت نامه امام (ره) باشد که به آسانی در دسترس عموم قرار می‌گیرد.
 
مدیر اجرایی این طرح نیز در این مراسم گفت: تولید این نرم افزار سه ماه طول کشید و اکنون به صورت نسخه موبایلی در دسترس کاربران است که می‌توانند آن را از فروشگاه‌های نرم افزاری نظیر کافه بازار دانلود کنند.
 
میثم مخدومی افزود: این نرم افزار قابلیت‌هایی نظیر کتاب صوتی وصیت نامه با صدای رهبر انقلاب، شرح کوتاه فرازهای وصیت نامه، اشتراک گذاری، نشانه گذاری و افزودن یادداشت را دارد.