کد خبر : 38361 تاریخ : ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۶ خرداد - 01:15
یافتن استادکار با اپلیکیشن ایرانی در خانه محققان موفق به طراحی نرم افزاری شدند که عموم مردم می توانند با استفاده از این اپلیکیشن استادکاری را برای دریافت خدمات انتخاب کنند.

قانون- محققان موفق به طراحی نرم افزاری شدند که عموم مردم می توانند با استفاده از این اپلیکیشن استادکاری را برای دریافت خدمات انتخاب کنند.

به گزارش قانون به نقل از مهر،محمد قنبری مدیر عامل شرکت طراحی کننده نرم افزار جستجوی استادکار گفت: این نرم افزار برای ارائه خدمات بهتر و راحت تر به مردم درراستای یافتن استادکار طراحی شده است.

وی در خصوص این نرم افزار خاطرنشان کرد: اگر فردی در جستجوی یک لوله کش، برق کار، معلم، گچکار و ... است می تواند در کمترین زمان ممکن بهترین و باتجربه ترین استادکاران را با این اپلیکیشن برای دریافت خدمات بیابد.

قنبری با تاکید بر اینکه با استفاده از این اپلیکیشن می توان بهترین متخصص را در زمینه های مختلف خدمات شهری پیدا کرد، اظهار داشت: با تجربه ترین فرد متخصص به واسطه این اپلیکیشن پیدا شده و به متقاضی معرفی می شود.

وی با بیان اینکه این نرم افزار درطول شبانه روز می تواند خدمات ارائه کند، اظهار داشت: در حال حاضر این نرم افزار برای گوشی های اندروید طراحی شده و حدودا از یک ماه دیگر از طریق بازار قابل دانلود است.