کد خبر : 40701 تاریخ : ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خرداد - 11:52
تقدیر جامعه مدرسین از جامعه مدرسین جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی از اقدامات مقتدرانه رزمندگان اسلام مبنی بر حمله موشکی به مقر داعش در سوریه تقدیر و تشکر کرد.

قانون-جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی از اقدامات مقتدرانه رزمندگان اسلام مبنی بر حمله موشکی به مقر داعش در سوریه تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش قانون به نقل از ایسنا، متن کامل این پیام به شرح زیر است: 
 
سیلی  مقتدرانه رزمندگان سپاه اسلام به جبهه ی کفر و تروریست های تکفیری در موشک باران  مقر  اصلی داعشی های مزدور و خونریز در منطقه دیرالزور سوریه یکی از  عملیات های به هنگام، هوشمندانه و غرور آفرین سپاه اسلام بود.
 
بی شک، شوک بزرگ این اقدام غافلگیرانه برای تروریست های داعشی، حامیان و سایر هم مسلکان آنها سنگین، و درس عبرتی برای آیندگان و بدخواهان نظام اسلامی است.
 
این اقدام بجا، هوشمندانه و  ضربتی؛ پاسخی به اقدام کور تروریستی در تهران بود تا به دشمنان نشان دهد امروز هرگونه اقدامی علیه ایران  پاسخی سنگین، پشیمان کننده و در حقیقت نابود کننده خواهد داشت.
 
 دشمنان ایران اسلامی  صدای این سیلی محکم و خرد کننده را شنیدند و آمریکا، اسرائیل،  رژیم سعودی  و مرتجعان منطقه با واقعیت اقتدار و قدرت سپاه اسلام آشنا شدند.
 
 درود خدا و ملائکه بر رزمندگان اسلام و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که ولایتمدارانه و در اقدامی انقلابی، دل تمام ملت  ایران و خانواده ی شهدا  و تمامی آزادگان جهان را شادکردند و در لبیک به ندای فرمانده کل قوا  حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله  العالی» این سیلی محکم را به دشمنان اسلام وارد کردند.
 
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن  تشکر از  نیروی‌های مسلح  بخصوص یگان های موشکی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ در این شب های عزیز از خداوند متعال اقتدار بیش از پیش رزمندگان اسلام را برای مقابله با دشمنان کینه توز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهان است.