کد خبر : 41534 تاریخ : ۱۳۹۶ دوشنبه ۵ تير - 13:47
فتاح: هدف رهبری از آتش به اختیار امر به معروف و نهی از منکر است رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: هرکس باید مسئولیت دینی و اجتماعی خود را انجام دهد. ما مملکت قانون مداری هستیم حتی رفتارهای فردی ما از چارچوب قوانین اسلامی نباید خارج شود.

قانون-رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: هرکس باید مسئولیت دینی و اجتماعی خود را انجام دهد. ما مملکت قانون مداری هستیم حتی رفتارهای فردی ما از چارچوب قوانین اسلامی نباید خارج شود.

به گزارش قانون به نقل از ایلنا پرویز فتاح درباره موضوع آتش به اختیار گفت: نباید از این واژه سوءتعبیر شود. چراکه هدف مقام معظم رهبری از این موضوع امر به معروف و نهی از منکر بود که مردم نسبت به آن بی‌تفاوت نباشند. هرکس باید مسئولیت دینی و اجتماعی خود را انجام دهد. ما در مملکتی زندگی می‌کنیم که اولویت قانونمداری است و رفتارهای فردی ما نیز نباید از چارچوب قوانین اسلامی خارج شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد:‌ حوزه فعالیت می‌تواند از امور فرهنگی نیز بیشتر باشد و همه باید برای اعتلا و آبادانی جامعه و نظام کار کنند. البته مسائل فرهنگی در راس همه امور قرار دارد و بسیار مهم است.