کد خبر : 45815 تاریخ : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲ مرداد - 17:06
استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان از غرفه قیاس در نمایشگاه الکامپ 96 چنانچه قصد بررسی و انتخاب یک نرم افزار یکپارچه جامع شرکتی یا فروشگاهی با امکانات مناسب را دارید و یا اگر می خواهید به خانواده بزرگ نمایندگان قیاس بپیوندید، غرفه قیاس را از دست ندهید.

قانون- امروز سومین روز برگزاری نمایشگاه الکامپ نیز سپری شد. الکامپ را می‌توان بزرگترین نمایشگاه‌های مرتبط با تکنولوژی و فناوری اطلاعات در کشور دانست که گروه نرم‌افزاری قیاس با ارائه محصولات و طرح‌های جذاب خود، در سالن 35 میزبان بازدیدکنندگان بود.

به گزارش قانون به نقل از روابط عمومی گروه نرم افزاری قیاس، در بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ، این گروه با حضور قدرتمند خود در سالن 35، پذیرای عزیزان بازدیدکننده بود. استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان از محصولات نرم افزاری قیاس، شور و شوق نمایشگاه را در این سالن دو چندان کرده است.

 
استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان از غرفه قیاس در نمایشگاه الکامپ 96
 

 

گروه نرم افزاری قیاس به ارائه طرح هیجان انگیز «30 در 30 با قیاس» که شامل تخفیف‌ها و پیشنهادهای متنوع برای انواع محصولات شرکت پرداخته است که گروه‌های ذیل را شامل می‌شود:

  • محصولات شرکتی: امکان دریافت نسخه رایگان 30 روزه و تخفیف با 30% تخفیف
  • محصولات فروشگاهی: امکان دریافت نسخه رایگان 30 روزه و خرید با 30% تخفیف 
  • اعطای نمایندگی: تا 30 روز، 30% درآمد بیشتر برای هر نماینده
  • واحد آموزش: 30% تخفیف برای مشتریان جدید و 30+30 % تخفیف برای مشتریان قیاس و سیاق
  • حسابداری شخصی اندرویدی قیاس (جدید): جایزه تبلت بعد از 30 روز استفاده

 

با توجه به اتمام برگزاری نمایشگاه الکامپ در تاریخ 2 مردادماه، پیشنهاد می‌شود چنانچه قصد بررسی و انتخاب یک نرم افزار یکپارچه جامع شرکتی یا فروشگاهی با امکانات مناسب را دارید، اگر می‌خواهید به خانواده بزرگ نمایندگان قیاس بپیوندید و یا اگر می‌خواهید دخل و خرج خود را با قیاس تراز کنید، غرفه قیاس را در سالن 35 نمایشگاه بین‌المللی تهران از دست ندهید.

گفتنی است ساعات بازدید نمایشگاه الکامپ از ساعت 10 صبح الی 6 عصر است و علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر در مورد طرح «30 در 30 با قیاس» که در طی این نمایشگاه ارائه شده می‌توانند به صفحه ویژه این کمپین در سایت قیاس به آدرس https://www.gheyas.com/Elecomp مراجعه کنند.