کد خبر : 46787 تاریخ : ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد - 13:47
حمله ستاره محبوب تيم‌ملي به خبرنگاران و كارشناسان سعيد معروف هرچقدر واليباليست خوبي است و رابطه خوبي با ساير بازيكنان دارد اما سال‌هاست كه با رسانه‌ها و كارشناسان عناد دارد و معتقد است آن‌ها حاشيه‌سازي مي كنند.

قانون- سعيد معروف هرچقدر واليباليست خوبي است و رابطه خوبي با ساير بازيكنان دارد اما سال‌هاست كه با رسانه‌ها و كارشناسان عناد دارد و معتقد است آن‌ها حاشيه‌سازي مي كنند.

به گزارش قانون، معروف واليباليست خوب و محبوبي است اما مدت‌هاست كه رابطه خوبي با رسانه‌ها و كارشناسان ندارد و سال‌هاست مصاحبه‌اي انجام نداده است. معروف در آخرين پيام اينستاگرامي خود حسابي به كارشناسان و خبرنگاران حمله كرده و درباره آن‌ها نوشته است: «قابل توجه برخي كارشناسان وخبرنگاران:
خيلي دوست داشتم كه قبل از بازيا راجع به چيزي اظهار نظر نكنم ، ولي فكر كنم آقايون كار(نا)شناس نمي تونن علاقه خودشونو به ميكروفون و چيزاي شبيه ميكروفون پنهان كنن . فقط خواستم به دوستاني كه راجع به اخلاق تو ورزش صحبت مي كنن اعلام كنم كه واليبال نيازي به معلم اخلاقي كه شما باشي نداره . حرفاي خيلي زيادي هست كه اگر زده بشه حتي نمي تونين سرتونو بلند كنيد . ارتباط مردم با واليبال هميشه خوب بوده و هست و خواهد بود،اگر دنبال چيزي هستيد و جراتشو داريد(البته كه نداريد) به جاي صحبت تو رسانه ها رو در رو حرف بزنيد تا جواب بشنويد و قضاوت مردم رو ببينيد».