کد خبر : 51415 تاریخ : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ شهريور - 13:59
تشکیل کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با هدف تعیین شاخص‌های ایجاد برای سرمایه گذاری در کشور تشکیل شد.

قانون-کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با هدف تعیین شاخص‌های ایجاد برای سرمایه گذاری در کشور تشکیل شد.

به گزارش قانون به نقل از ایسنا ، محسن علوی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اعلام این خبر گفت: کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی با هدف ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های نظارتی و اقتصادی در جهت حل مشکلات ناشی از وجود ناامنی در حوزه سرمایه گذاری تشکیل شد.

وی گفت که این کمیته به دنبال رسیدن به شاخص‌ها و مولفه‌هایی جهت ایجاد فضای امن اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور است تا سرمایه گذاران با اطمینان خاطر و اعتماد به وجود امنیت اقتصادی به سرمایه گذاری بپردازند و بدانند تحت پوشش و حمایت جمهوری اسلامی ایران می‌توانند به فعالیت‌های اقتصادی سودآور روی ‌آورند.

رئیس کمیته امنیت اقتصادی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه به جلسه روز گذشته این کمیته اشاره و اظهار کرد: کمیته امنیت اقتصادی در حال تشکیل جلسات ابتدایی برای تشخیص مشکلات و حضور مشاوران اقتصادی است که در همین راستا روز گذشته نیز جلسه‌ای را تشکیل داد.

علوی ادامه داد: این جلسات کارشناسی تا مهرماه برگزار خواهد شد تا بعد از تعطیلات کمیته جلسات رسمی‌اش را با حضور دستگاه‌های مختلف برگزار کند.