کد خبر : 51708 تاریخ : ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور - 13:00
ترقی : دولت در سایه تشکیل نشد حمیدرضا ترقی گفت: اصولگرایان مشغول آسیب شناسی عملکرد گذشته و بازسازی جمنا هستند تحرک جدیدی را شروع نکردند اما باید کم کم به سمت برنامه ریزی انتخابات مجلس پیش بروند.

قانون-حمیدرضا ترقی در مورد فعالیت سیاسی این روزهای اصولگرایان گفت: اصولگرایان مشغول آسیب شناسی عملکرد گذشته و بازسازی جمنا هستند تحرک جدیدی را شروع نکردند اما باید کم کم به سمت برنامه ریزی انتخابات مجلس پیش بروند.

به گزارش قانون به نقل از عصر ایران، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه  خاطرنشان کرد: بحث دولت در سایه از طرف هیچ کسی جز آقای سعید جلیلی مطرح نشد. من در هیچ جمع اصولگرایی نشنیدم که چنین چیزی شکل گرفته یا اجرایی شده باشد و اطلاعی ندارم که حتی طرحی برای آن در نظر گرفته شده باشد.

وی ادامه داد: فعالیت حال حاضر اصولگرایان تا جایی که من می دانم بیشتر در بحث آسیب شناسی عملکرد گذشته و بازسازی جمنا و مجموعه این مسائل هستند و تحرک جدیدی را شروع نکردند اما باید کم کم به سمت برنامه ریزی انتخابات مجلس پیش بروند.

نماینده سابق مجلس تصریح کرد: برخی از این بازنگری ها با محوریت جمنا و بعضی دیگر بیرون از جمنا و با تشکل های دیگر در حال انجام است. جلسات متعددی در این رابطه صورت گرفته که مشغول هستند ولی اینکه جای مشخصی برای این مسائل وجود داشته باشد که جمع بندی خاصی صورت بگیرد، هنوز چنین چیزی معلوم نشده است.

این فعال سیاسی اصولگرا در پایان گفت: ما دعا می کنیم آقای روحانی در حل مشکلات مردم موفق باشد اینکه بتوانند یا نتوانند برخی از بحث ها در مجلس صورت گرفته است اما طبیعتا هر کسی با مشکلات کشور آشنا باشد جمع بندی فعلی او این احتمال هست که "این تیم خیلی کارآیی لازم را برای مقابله با مشکلات نداشته باشد".