کد خبر : 51916 تاریخ : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ شهريور - 17:49
علي كريمي در آستانه سرمربي‌گري در نفت مزایده جدید باشگاه نفت برگزار شد که طی آن، شرکت فرآروده های نفتی طلایه در دقیقه 90 از تهران کاررسا پیشی گرفت و به عنوان مالک جدید باشگاه نفت تهران معرفی شد.

قانون- مزایده جدید باشگاه نفت برگزار شد که طی آن، شرکت فرآروده های نفتی طلایه در دقیقه 90 از تهران کاررسا پیشی گرفت و به عنوان مالک جدید باشگاه نفت تهران معرفی شد.

به گزارش قانون، بدین ترتیب، باشگاه نفت تهران از مالکیت بهران پیشرو خارج شد و جهانیان به عنوان مالک جدید این باشگاه معرفی شد. در مزایده ای که وزارت نفت و اداره کل ورزش برگزار کردند، صلاحیت جهانیان تایید شد.
به دنبال این تغییرات در مالکیت باشگاه نفت تهران، علی کریمی نیز به عنوان سرمربی این تیم معرفی شد. گفتنی است؛ علی کریمی در حال حاضر در کلاس B مربیگری تهران به سر می برد.
بیژن تاجیک، عضو کمیته انتقال وزارت نفت، این خبر را تایید کرد و گفت: «مزایده با پیشنهادات هر سه شرکت برگزار شد و با توجه به اینکه شرکت فرآروده های نفتی طلایه پیشنهاد بهتری ارائه کرد و قبول کرد که تمام تعهدات را انجام دهد، لذا این شرکت به عنوان برنده و مالک جدید باشگاه نفت تهران شناخته می شود.»
تیم مالکیت جدید باشگاه نفت تهران، همان تیمی است که در ابتدای فصل قرار بود مالکیت این باشگاه را در اختیار گرفته و قصد سپردن سرمربیگری تیم به علی کریمی را داشتند.