کد خبر : 53832 تاریخ : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ شهريور - 18:32
بازار گوشت قرمز آرام گرفت مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: نرخ هر کیلو گوشت قرمز منجمد در آستانه محرم ۲۳ هزار و مرغ ۵ هزار و ۳۰۰ تومان است.

قانون- مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: نرخ هر کیلو گوشت قرمز منجمد در آستانه محرم ۲۳ هزار و مرغ ۵ هزار و ۳۰۰ تومان است.

 
به گزارش قانون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا ولی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام درباره جزییات توزیع گوشت و مرغ در ایام محرم اظهار کرد: در آستانه فرا رسیدن ایام محرم 2 هزارتن گوشت منجمد و 10 هزارتن مرغ در بازار توزیع کردیم.
 
وی با اشاره به اینکه مردم نگران تامین گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز خود نباشند، افزود: هیئت های مذهبی و مردم جهت نذورات خود با مراجعه به شرکت پشتیبانی امور دام استان‌ها می‌توانند، گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز خود را دریافت کنند.
 
ولی نرخ هر کیلو گوشت قرمز منجمد 23 هزار و مرغ را 5 هزار و 300 تومان اعلام کرد.
 
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از عرضه گوشت گرم در استان تهران خبر داد و گفت: هیئت های مذهبی با مراجعه به اداره پشتیبانی استان تهران می توانند هر کیلو لاشه گرم گوسفندی را با نرخ 31 هزار و 500 تومان دریافت کنند.
 
به گفته وی به هر اندازه‌ای که نیاز باشد، آمادگی عرضه برای گوشت گرم گوسفندی از سوی شرکت پشتیبانی امور دام وجود دارد.
 
این مقام مسوول با اشاره به آرامش حاکم بر بازار گوشت قرمز بیان کرد: روزانه به طور متوسط 100 تن گوشت گرم  جهت تنظیم بازار از آسیای میانه و استرالیا وارد می شود.
 
ولی تصریح کرد: اکنون هر کیلو گوشت آسیای میانه با نرخ 31 هزار و 500 و استرالیا 33 هزار تومان در فروشگاه های زنجیره‌ای و میدان میوه و تره بار عرضه می شود.