کد خبر : 54845 تاریخ : ۱۳۹۶ جمعه ۷ مهر - 14:58
همکاری فدراسیون و کی روش برای تحقیر ایرانی ها در حالیکه هنوز اسامی بازیکنان تیم ملی اعلام نشده، فدراسیون فوتبال اعلام کرد که امروز ساعت 17 تمرینات تیم ملی آغاز می شود و اصحاب رسانه می توانند در 20 دقیقه ابتدایی تمرین حضور پیدا کنند.

قانون- در حالیکه هنوز اسامی بازیکنان تیم ملی اعلام نشده، فدراسیون فوتبال اعلام کرد که امروز ساعت 17 تمرینات تیم ملی آغاز می شود و اصحاب رسانه می توانند در 20 دقیقه ابتدایی تمرین حضور پیدا کنند.

به گزارش قانون، هیچ کجای دنیا نمی توانید این چنین بی نظمی را شاهد باشید. کی روش حتی رسانه های ایرانی را نیز بایکوت کرده و با آن ها مصاحبه نمی کند. او سراغ رسانه های خارجی می رود و از طریق آن ها به فدراسیون ایران پاسخ می دهد.

مدیر رسانه ای تیم ملی ایرانی نیست، کی روش بازیکنانی که در لیگ ایران بازی می کنند را قبول ندارد و بارها به آن ها گفته باید لژیونر شوند. خبرنگاران ایرانی در سفرها با تیم ملی به هتل دیگری می روند تا مبادا با بازیکنان و کی روش روبه رو شوند.

تحقیر روش های گوناگونی دارد، از کی روش ممنونیم که ما را به جام جهانی برد. او بارها از لزوم حرفه ای بودن گفته، احتمالا منظورش دقیقا انجام ندادن کارهایی است که این روزها انجام می دهد. نکته عجیب تر اما همراهی تاج، ساکت و دوستان در فدراسیون برای تحقیر ایرانی هاست. کسی چه می داند؟ شاید واقعا ما کارمند کی روش باشیم.