کد خبر : 55345 تاریخ : ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۱ مهر - 13:59
باید به شهرداری برای حل مشکلات آتش‌نشانی وقت داد ما موضع آتش‌نشان‌ها، عدم تناسب بین امکانات آتش‌نشانی‌ها و تعداد آتش‌نشان‌ها و موضوعاتی از این دست را که با جان آتش‌نشان‌ها و مردم ارتباط دارد،در مجلس پیگیری خواهیم کرد

قانون-محمد رضا بادامچی/ نایب رییس کمیسیون اجتماعی

در کمیسیون اجتماعی مجلس در رابطه با وضعیت استخدامی آتش‌نشان‌ها بحث‌هایی مطرح شده اما واقعیت این است که درباره آتش‌نشانی‌ها و امکانات و مشکلات این سازمان، موضوعی در داخل کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح نشده است.

موضوع دیگر این است که مجلس به‌طورحتم پیگیر وعده‌های شهردار جدید تهران در حوزه آتش نشانی خواهد بود. با تغییر رویکرد در شورای شهر و روی کار آمدن محمد علی نجفی به عنوان شهردار، امیدواری بیشتری نسبت به حل معضلات شهری در شهر تهران دارم و به حل مشکلات آتش‌نشان‌ها وآتش نشانی‌ها خوش‌بینم.

به نظر باید به شهردار جدید تهران وقت داد. او اگر وعده حل مشکلات را داده،به‌طورحتم در راستای حل آن‌ها تلاش خواهد کرد و ما موضع آتش‌نشان‌ها، عدم تناسب بین امکانات آتش‌نشانی‌ها و تعداد آتش‌نشان‌ها و موضوعاتی از این دست را که با جان آتش‌نشان‌ها و مردم ارتباط دارد،در مجلس پیگیری خواهیم کرد. از سویی دیگر اگر در مجلس به دنبال حل معضل استخدامی آتش نشان‌ها بوده و هستیم، به این دلیل است که مشکلاتی از این دست نتواند روح آتش نشان‌ها را آزار دهد و بتوانند با تمرکز بیشتری بر وظایف خود تکیه کنند.