کد خبر : 55515 تاریخ : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۲ مهر - 15:33
هدف معاندین از حمله به آیت الله لاریجانی جریان معاند در داخل وخارج به‌دنبال فاسد نشان دادن مسئولان است تانظام را ناکارآمد نشان دهد.

قانون- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تأکید بر واقعیت نداشتن شایعه اتهام به نزدیکان آیت‌الله آملی لاریجانی گفت: جریان معاند در داخل وخارج به‌دنبال فاسد نشان دادن مسئولان است تانظام را ناکارآمد نشان دهد.

به گزارش قانون به نقل از فارس، حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح اتهامات بی‌اساس نسبت به آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضائیه در فضای مجازی در مورد جاسوس بودن یکی از نزدیکان وی، گفت: از آنجا که نظام اسلامی با عقبه‌ای فکری و عقیدتی شکل گرفته است جریانات معاند در داخل و خارج به دنبال این هستند که شایعاتی مبنی بر فساد در بدنه حاکمیت ایجاد کرده و یا آن را بزرگ کنند.

 

وی هدف از طرح اتهام علیه یکی از منسوبان رئیس قوه قضائیه را تضعیف ارکان نظام جمهوری اسلامی خواند وبا تاکید بر اینکه بنا بر اظهارات وزیر اطلاعات چنین اتهامی صحت ندارد، خاطرنشان کرد: معاندان می‌کوشند به گونه‌ای جلوه دهند که در میان سران نظام اسلامی مفاسدی وجود دارد تا به زعم خود نظام اسلامی را ناکارآمد در مبارزه با فساد نشان دهند.

 

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان گفت: مردم از حقیقت پشت پرده طرح چنین شایعاتی مطلعند و به محض اینکه از حلقوم معاندان نظام بیرون می‌آیند می‌فهمند شایعه صحت نداشته و صرفا با هدف تضعیف نظام مطرح شده است.