کد خبر : 55905 تاریخ : ۱۳۹۶ شنبه ۱۵ مهر - 16:27
ركورد شگفت انگيز ايران؛ در نماز جمعه تشويق شديم در فيفا جريمه! تیم ملی ایران در رکوردی جالب در تمامی دیدار های داخل خانه از جانب فیفا جریمه شد.

قانون- تیم ملی ایران در رکوردی جالب در تمامی دیدار های داخل خانه از جانب فیفا جریمه شد.

به گزارش قانون، تاج رئیس فدراسیون فوتبال این جریمه ها را به این صورت تشریح کرد. وی با اشاره به جریمه‌هایی که فدراسیون فوتبال در ماه‌های گذشته به خاطر دیدارهای مختلف تیم ملی با آن مواجه شده است، یادآور شد: همین امروز من جریمه‌ها را صورت کردم که ببینم اینها از کجا آمده‌اند. بالاترین آن مربوط به جواد نکونام بود. بازیکنان قطر به بچه‌های ما حمله کردند و بچه‌های ما از خودشان دفاع کردند، چه چیز از این متوجه فدراسیون فوتبال است؟! چه چیزی متوجه هواداران ایران است؟! البته در مورد آن بازی قطر بیشتر از ما جریمه شد، در حالی که بازیکنان آنها بچه‌های ما را زدند و بچه‌های ما فقط از خودشان دفاع کردند. در مورد بازی با کره‌جنوبی هم باید بگویم که چه کسی نمی‌دانست که ما می‌خواهیم قبل از بازی عزاداری کنیم، اصلاً می‌توانستیم عزاداری نکنیم؟! شب عاشورا بود و در ایران خیلی‌ها فشار می‌آوردند که بازی برگزار نشود. در این بین بیشترین هجمه‌ها هم روی من بود، اما همه آنها را حلال می‌کنم، چون نگرانی‌شان به جا بود، ولی ما نگرانی را به فرصت تبدیل کردیم. ما یک فیلم 20 دقیقه‌ای از اتفاقات آن بازی تهیه کردیم که دوستان گفتند این فیلم در جاهای مختلف پخش نشود. در نماز جمعه حتی از ما تشکر کردند، اما ما توسط AFC جریمه شدیم.

تاج ادامه داد: در دیدار مقابل چین یک نارنجک بغل گوش داور منفجر کردند و ما خدای‌مان را شکر می‌کردیم که داور بازی را همان جا نیمه‌کاره رها نکرد، چون می‌توانست این کار را انجام دهد و چین را برنده بازی اعلام کند. یکی از سنگین‌ترین جریمه‌های ما در همان‌جا رقم خورد و ما هم نمی‌توانستیم کاری کنیم، لازمه همه اینها داشتن درآمد کافی و انجام هزینه‌ها به شکل درست است، در دیدار مقابل چین هم آن هوادار خاطی را دستگیر و ناظر بازی را متقاعد به ادامه بازی کردیم. یکی دیگر از مشکلات ما برای سعید عزت‌اللهی بود. ما نمی‌توانستیم وسط زمین برای او کاری انجام بدهیم. همچنین یک جای دیگر به خاطر افتادن پرچم کرنر به خاطر باد، ما را جریمه کردند. در دیدار مقابل سوریه دو ساعت پیش از آغاز بازی سرود مذهبی اجرا کردیم و می‌دانستیم که جریمه می‌شویم. به خاطر اتفاقاتی که در آن برهه برای شهید حججی رخ داد، آن مراسم‌ها را ترتیب دادیم، اما با این حال بیشترین جریمه‌مان به خاطر پرتاب بطری آب بود.