کد خبر : 55970 تاریخ : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۶ مهر - 09:30
هیچکس به دنبال شاگرد خلف کی روش نیست! مارکار آقاجانیان با اعلام مهدی تاج مجددا به عنوان دستیار ایرانی کارلوس کی روش به تمرینات تیم ملی فوتبال بازخواهد گشت اتفاقی که می تواند خبر خوشی برای جامعه فوتبال ایران باشد.

قانون- مارکار آقاجانیان با اعلام مهدی تاج مجددا به عنوان دستیار ایرانی کارلوس کی روش به تمرینات تیم ملی فوتبال بازخواهد گشت اتفاقی که می تواند خبر خوشی برای جامعه فوتبال ایران باشد اما نکته اینجاست که چرا آقاجانیان که سال هاست به عنوان دستیار کی روش کار می کند هرگز با پیشنهاد مناسبی از سوی باشگاه های لیگ برتری مواجه نشده تا تجربیات خود را در اختیار سایر بازیکنان قرار دهد.

به گزارش قانون، آقاجانیان در حالی به تمرینات تیم ملی باز می گردد که کارلوس کی روش نیز استقبال خوبی از او کرده و درباره مدافع پیشین تیم ملی گفته: «در درجه اول باید اعلام کنم هر وقت مارکار آقاجانیان به اینجا بیاید به او خوش‌آمد خواهیم گفت، چون تیم ملی جایی است که آقاجانیان به آن تعلق دارد. در درجه بعد وقتی شنیدم مارکار آقاجانیان به‌عنوان سرمربی تمام تیم‌های زیر 21 سال، زیر 19 سال و زیر 17 سال انتخاب شده است، بسیار خوشحال شدم. مطمئناً حضور آقاجانیان در اینجا می‌تواند تعلیمات مربیگری او را ادامه بدهد و این دانش را به تیم‌های دیگر ملی منتقل کند». این در حالیست که در طی مدتی که آقاجانیان فعالیتی در تیم ملی نداشت هرگز حتی گزینه سرمربی گری تیمی هم نبود و مشخص نیست چرا تیمی علاقه ای به سپردن هدایت تیمش به این مربی را ندارد.