کد خبر : 57686 تاریخ : ۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر - 15:16
تصادف خودروري دانش آموزان دركرمانشاه سخنگوی اورژانس کشور از تصادف خودروی دانش‌آموزان در کرمانشاه خبر داد و گفت:‌ متاسفانه ۱ نفر در این حادثه فوت شده است.

قانون- سخنگوی اورژانس کشور از تصادف خودروی دانش‌آموزان در کرمانشاه خبر داد و گفت:‌ متاسفانه ۱ نفر در این حادثه فوت شده است.

به گزارش قانون به نقل از ايلنا، مجتبی خالدی (سخنگوی اورژانس کشور)  از تصادف خودروی دانش‌آموزان در کرمانشاه خبر داد و گفت: محور کوهدشت - کرمانشاه (نال اشکنایه) محل دقیق این حادثه بوده است.

وی با اشاره به اینکه این حادثه ساعت ۱۳:۰۰ امروز رخ داد و ۲ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد، افزود: کل مصدومان و فوتی این تصادف ۱۰ نفر اعلام شده است.

خالدی با بیان اینکه ۹ نفر از مصدومان این حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند، گفت: متاسفانه ۱ نفر در این تصادف فوت شده است.

سخنگوی اورژانس کشور با اشاره به اینکه خودروی پیکان که حامل دانش آموزان بوده با یک دستگاه پراید برخورد کرده است، خاطرنشان کرد: فرد فوت شده در این حادثه راننده پراید بوده است.

وی با بیان اینکه دانش آموزان مصدوم به بیمارستان امام خمینی کوهدشت منتقل شده‌اند، افزود: هنوز اسامی دانش آموزان مشخص نیست چراکه هنوز تعدادی به بیمارستان نرسیده‌اند. تا نیم ساعت دیگر حال مصدومان مشخص و اگر لازم باشد، به بخش‌های تخصصی منتقل یا  درصورت لزوم عمل خواهند شد.

خالدی در ادامه بیان کرد: علت حادثه در دست بررسی است.