کد خبر : 58774 تاریخ : ۱۳۹۶ دوشنبه ۸ آبان - 17:53
مسعود بارزانی برای بغداد خط و نشان کشید مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان برای بغداد خط و نشان کشید و اعلام کرد: اگر بغداد بر بکارگیری زبان تهدید ادامه دهد ما از کرامت خود با تمام توان دفاع خواهیم کرد.

قانون- مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان برای بغداد خط و نشان کشید و اعلام کرد: اگر بغداد بر بکارگیری زبان تهدید ادامه دهد ما از کرامت خود با تمام توان دفاع خواهیم کرد.

 

به گزارش قانون به نقل از تسنیم، رئیس اقلیم کردستان اعلام کرد که اگر بغداد به سیاست های تهدیدآمیز خود ضد اقلیم ادامه بدهد این اقلیم از خود با قدرت دفاع خواهد کرد.

مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان برای بغداد خط و نشان کشید و اعلام کرد: اگر بغداد بر بکارگیری زبان تهدید ادامه دهد ما از کرامت خود با تمام توان دفاع خواهیم کرد.

وی افزود: اربیل آماده گفتگو با دولت مرکزی در بغداد برای حل اختلافات و مشکلات موجود میان طرفین است اگر بغداد تمایل داشته باشد اما اگر اصرار بر گزینه نظامی وجود داشته باشد ما از کردستان دفاع خواهیم کرد.

شایان ذکر است که بارزانی با برگزاری همه پرسی سبب شد که اقلیم کردستان به مشکلات بی شماری گرفتار شود و هم اکنون نیز پس از شکست اعلام کرده است که دیگر در مسند ریاست این اقلیم نمی ماند و دوره اش را تمدید نمی کند.