کد خبر : 59941 تاریخ : ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ آبان - 11:20
زمانی اگر از ارتش بروم در پایگاه بسیج کار خواهم کرد رئیس جدید مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت:‌ زمانی اگر از ارتش بروم در یک پایگاه بسیج کار خواهم کرد.

قانون- رئیس جدید مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت:‌ زمانی اگر از ارتش بروم در یک پایگاه بسیج کار خواهم کرد.

 

به گزارش قانون به نقل از تسنیم، امیر احمدرضا پوردستان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش در مراسم تودیع خود از جانشینی فرمانده ارتش، طی سخنانی اظهار داشت: واقعیت مسلم آن است که اربعین بیشتر از آنکه متعلق به امام حسین (ع) باشد به حضرت زینب (س) تعلق دارد و امروز به برکت آن حرکت مومنانه، شاهد خروش این حرکت عظیم هستیم.


وی افزود: از امیر فرماندهی محترم ارتش که بانی چنین توفیقی برای من شدند، تشکر می‌کنم و از فرمانده کل قوا که بار دیگر به این سرباز اعتماد کردند، تشکر می‌کنم.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش ادامه داد: در فرهنگ دینی ما، مسئولیت یک امانت است علاوه بر این یک نگاه تکلف مدار و تکلیف مدار هم به مسولیت وجود دارد و این دایره بسیار بزرگتر از دایره انجام وظیفه است.

امیر پوردستان با اشاره به خاطره‌ای از دوران دفاع مقدس ادامه داد: من در سال ۶۵ در جزیره مجنون جنوبی با خداوند عهدی بستم که هنوز هم بر سر آن عهد هستم و به هیچ وجه این فرصت را از دست نمی‌دهم و زمانی هم که از ارتش بروم در یک پایگاه بسیج کار خواهم کرد.