کد خبر : 61683 تاریخ : ۱۳۹۶ دوشنبه ۶ آذر - 15:35
تعلیق همکاری‌های تشکیلات خودگردان فلسطین با آمریکا معاون رئیس جنبش فتح اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین در پی تعطیلی دفتر سازمان آزادی‌بخش فلسطین در شهر واشنگتن، تماس‌های خود با آمریکا به جز آنهایی که مربوط به روند تحقق صلح است، را به شکل کامل به حالت تعلیق درآورد.

قانون- معاون رئیس جنبش فتح اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین در پی تعطیلی دفتر سازمان آزادی‌بخش فلسطین در شهر واشنگتن، تماس‌های خود با آمریکا به جز آنهایی که مربوط به روند تحقق صلح است، را به شکل کامل به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش قانون به نقل از ایسنا، محمود العالول، معاون رئیس جنبش فتح در گفتگو با رادیو "صدای فلسطین"  اظهار داشت:‌ این موضوع روز شنبه در نشست کمیته مرکزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کمیته نارضایتی شدید خود را از این اقدام واشنگتن ابراز داشت و تاکید کرد، نمی‌توان پذیرفت نظارت آمریکا بر روند برقراری صلح با جانبداری شدید این کشور از اسرائیل ادامه یابد.

 العالول گفت: در مرحله آتی تلاش جدیدی آغاز خواهد شد تا دولت فلسطین به شکل کامل در غزه مستقر شود و سپس برای آغاز گام‌هایی در مسیر تحقق آشتی وارد مرحله بعدی شویم.