کد خبر : 66121 تاریخ : ۱۳۹۶ جمعه ۱۵ دي - 16:16
حمله جواد نكونام به كي‌روش و باشگاه استقلال سكوت نمي‌كنم درگيري جواد نكونام با كارلوس كي‌روش از مدت‌ها قبل آغاز شده است؛ هرچند سرمربي خونه به خونه بابل علاقه‌اي ندارد به طور علني در اين‌باره صحبت كند اما در گفت‌وگوهاي خود همواره به اين موضوع اشاره كرده است.

قانون-درگيري جواد نكونام با كارلوس كي‌روش از مدت‌ها قبل آغاز شده است؛ هرچند سرمربي خونه به خونه بابل علاقه‌اي ندارد به طور علني در اين‌باره صحبت كند اما در گفت‌وگوهاي خود همواره به اين موضوع اشاره كرده است.

به گزارش قانون، پسر خلف كارلوس كي‌روش، پس از كنار گذاشتن از مربيگري در تيم‌ملي سكوت اختيار كرد اما اظهارات سرمربي تيم‌ملي مبني بر جدايي نكونام به دليل مشكلات سبب شده كه شماره 6 پيشين تيم‌ملي چندين بار به صورت غيرمستقيم به سرمربي تيم‌ملي حمله كند.

او روز گذشته نيز تلاش كرد خود را از اتهام جدايي از تيم‌ملي به دليل مشكلات مالي تبرئه كند و در اين باره گفت: « به خاطر این موضوع از تيم‌ملي جدا نشدم. اگر کسی مدعی است من به خاطر پول از تیم ملی جدا شدم، بگوید تا جواب بدهم.

من زماني بازیکن و مربی تیم ملی بودم و برای آن آرزوی موفقیت می‌کنم. بیشتر از این نيز نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم». نکونام در پاسخ به این سوال که اگر پیشنهادی از تیم ملی داشته باشد به این تیم بازمی‌گردد یا خیر،‌گفته است: «اجازه بدهید اول پیشنهادش برسد، بعد در موردش صحبت می‌کنم».

استقلالي‌ها ناراحت نشوند

فارغ از اين صحبت‌ها، جواد نكونام به صورت رسمي اظهار داشت از استقلال شكايت كرده است.

او در اين باره گفت: «من به باشگاه چند بار نامه زدم و جواب نگرفتم و شکایت کرده‌ام اما اگر روزی به باشگاه استقلال از فیفا و AFC نامه‌‌ای برسد و آن‌ها بخواهند من را مقابل مردم قرار دهند، آن‌وقت برای‌شان جواب دارم.

من خیلی پیگیری کردم که همه چیز مسالمت‌آمیز حل شود و حتی آن زمان اعلام کردم حاضرم مالیاتم را باشگاه قبول کند و من طلبم را ببخشم اما آن زمان این کار را نکردم و الان تمام پولم را می‌خواهم. من استقلالی‌ هستم و طرفدار این تیم اما این‌ها باعث نمی‌شود که بی‌احترامی مسئولان استقلال را نادیده بگیرم.

اگر نامه‌ای به دست استقلالی‌ها رسید، مصاحبه نکنند و بگویند این آقایان می‌خواهند استقلال را حذف کنند.

ما استقلالی هستیم و نمی‌خواهیم این تیم را حذف کنیم اما من فوتبالی هستم و حقم است در مورد فوتبال حرف بزنم. اگر قرار است یک نفر یک روزه برسد و مدیرعامل استقلال بشود و به من، جواد نکونام جواب تلفن ندهد و پاسخ ایمیل‌های‌مان را هم ندهد، آن زمان مشخص می‌شود آقایان بی‌احترامی کردند نه ما. مردم هم بدانند این آقایان دل‌شان برای این باشگاه نمی‌سوزد و همه آن‌ها با یک مدل بدهی از استقلال می‌روند ولی من حقم را می‌گیرم و مقابل بی‌احترامی می‌ایستم».