کد خبر : 66557 تاریخ : ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۹ دي - 11:29
اظهارات متفاوت جهانگیری درباره حوادث اخیر معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکایی‌ها همواره با ایران مشکل داشتند، گفت: به آمریکایی‌ها می‌گوییم چنانچه از برجام خارج شوید این شما هستید که ضرر می‌کنید.

قانون- معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکایی‌ها همواره با ایران مشکل داشتند، گفت: به آمریکایی‌ها می‌گوییم چنانچه از برجام خارج شوید این شما هستید که ضرر می‌کنید.
اظهارات متفاوت جهانگیری درباره حوادث اخیر

به گزارش قانون به نقل از تسنیم، این بدترین حرف است که گفته شود فلان کشور عربى در اتفاقات ایران مداخله داشتبه گزارش خبرنگار گروه سیاسى خبرگزارى میزان، اسحاق جهانگیرى طى سخنانى در نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمى رفسنجانى، اظهار کرد: سخن گفتن از آیت الله هاشمى در جمع یاران و خانواده وى که بیش از من با ایشان آشنایى داشتند، کار سختى است.

وى ادامه داد: این کنگره فرصتى براى بازخوانى حضور برجسته آیت الله هاشمى در اتفاقات سیاسى است.

جهانگیرى تصریح کرد: بدون تردید اگر بخواهیم نام ٥ مدیر برجسته کشور و روحانیون فعال در انقلاب را مطرح کنیم، آیت الله هاشمى یکى از موثرترین آنهاست.

وی همچنین در این کنگره گفت: این بدترین حرف است که گفته شود فلان کشور عربى در اتفاقات ایران مداخله داشت؛ آن‌ها کوچکتر از آن هستند که در کشور ما مداخله کنند؛ ایران امروز یکه تاز منطقه است.

معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: به آمریکایی ها می‌گوییم چنانچه از برجام خارج شوید این شما هستید که ضرر می‌کنیدوی افزود: آمریکایی ها همواره با ایران مشکل داشتند. آنها به یک ایرانی در خارج از کشور به صرف داشتن پاسپورت ایرانی، اجازه باز کردن حساب ندادند.

جهانگیری تاکید کرد: رئیس جمهور آمریکا که بردن نام خلیج فارس برایش سنگین است حالا دلسوز ملت ایران شده است.