کد خبر : 66788 تاریخ : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۱ دي - 11:49
دیدگاه مرحوم هاشمی از نگاه فرزندش حل مشکلات داخلی قبل از حل مشکلات جهان اسلام فرزند آیت‌الله هاشمی گفت: مرحوم هاشمی می‌دانست با حل مشکلات داخلی، مشکلات جهان اسلام رفع می‌شود و مشکل فلسطین نیز با قدرت گیری جهان اسلام رفع خواهد شد.

قانونفرزند آیت‌الله هاشمی گفت: مرحوم هاشمی می‌دانست با حل مشکلات داخلی، مشکلات جهان اسلام رفع می‌شود و مشکل فلسطین نیز با قدرت گیری جهان اسلام رفع خواهد شد.

به گزارش قانون به نقل از ایلنا،  محسن هاشمی صبح امروز در مراسم سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی که در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد، اعلام کرد: باید صمیمانه از تمامی شما عزیزان تشکر کنم که در یک سال گذشته همواره ما را مورد محبت خود قرار دادید. اینجا نه به عنوان فرزند آیت الله هاشمی، بلکه به عنوان کسی که ۵۰ سال شاهد مجاهدت های این اسوه صبر بودم، باید بگویم که ایشان با صبوری برای آبادانی کشور و پیشرفت مردم تلاش کرد.

وی افزود: مرحوم هاشمی همیشه فکر می‌کرد ایران ظرفیت بالایی برای رفاه مردم دارد و با دوری از افراط و تفریط می‌تواند در دنیا سربلند باشد.

رییس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: مرحوم هاشمی می‌دانست با حل مشکلات داخلی، مشکلات جهان اسلام رفع می‌شود و مشکل فلسطین نیز با قدرت گیری جهان اسلام رفع خواهد شد.

فرزند ارشد آیت الله هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم جهل و فقر از ایران برود و راه هاشمی را ادامه دهیم.