کد خبر : 67985 تاریخ : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن - 14:06
بی قانون/ پس من یه شغل برداشتم خب این روزها مدیران کشور یکی پس از دیگری دارن به باشگاه دو رقمی‌ها می‌پیوندن و تعداد شغل‌ها و سمت‌هاشون کم‌کم داره از تعداد روزهای یک ماه هم بیشتر میشه.

قانون- محمدعلی محمدپور

خب این روزها مدیران کشور یکی پس از دیگری دارن به باشگاه دو رقمی‌ها می‌پیوندن و تعداد شغل‌ها و سمت‌هاشون کم‌کم داره از تعداد روزهای یک ماه هم بیشتر میشه. در واقع جوری شغل‌هاشون زیاد هست که هر کدوم فقط یه معاون اختصاصی به عنوان معاون به خاطر سپارنده شغل‌ها و سمت‌هاشون انتخاب میکنن.

خب همون طور که میدونین پیش از این آقای ولایتی توی هر جلسه که شرکت می‌کرد یه شغل جدید می‌گرفت. احتمالا ایشون موز دوست نداره و تو هر جلسه موقع پذیرایی میگه: «موز دوست ندارم، پس من یه شغل برداشتم». الان به شکلیه که اگر آقای ولایتی به صورت چهار زنگ کامل در روزهای هفته، برنامه بچینه باز هم به همه شغل‌هاش نمیرسه و مجبوره کلاس‌های جبرانی هم برای خودش بگذاره و حتی زنگ‌های تفریح هم بمونه کارهاش رو انجام بده. یعنی ببینید چطور مسئولان دارن از تفریحشون به خاطر خدمت میزنن.

اما به تازگی رقیب جدیدی برای آقای ولایتی پیدا شده. آقای صالحی امیری به تازگی داره همه شغل‌ها رو درو میکنه. فقط کاش بزرگوار کمی شلخته درو کنه که چیزی هم گیر جوونای بیکار بیاد. به نظرم همین طور پیش بره به زودی عنوان ابوالمشاغلی رو از آقای ولایتی میگیره و یک حمله جدی به سمت رکورد گینس هم خواهد برد.

الان شما اگه بری شهرداری، در هر اتاق که بگشایی، صالحی امیری‌ایش در میان بینی. اصلا ایشون صبح از اتاق اول شروع میکنه و یکی پنج دقیقه روی هر صندلی جلوس میکنه و میره مرحله بعد. حالا بعضی‌ها اخیرا انتقاد میکنن که ایشون در حالی رییس کمیته ملی المپیک شده که یه عکس هم با شورت ورزشی نداره، من از شما می‌پرسم شخصی که روزی چند طبقه پشت این همه میز جابه‌جا بشه، اگه ورزشکار نیست، پس چیه؟